18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakładniczka w sklepie

Budrys2000 • 2018-07-01, 11:10
Negocjacje z bandytą przetrzymującym zakładniczkę w sklepie w Argentynie.

edek.bajzel

2018-07-01, 17:22
jednak kobieta, zawsze będzie kobietą,
nawet w obliczu śmierci będzie poprawiać sobie włosy aby dobrze wyjść na filmie

kikimor napisał/a:

r*chałby


snajper by się tak łatwo nie poddałby się

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-01, 17:24
Powinni z nim zrobić to co za Perona robili z opozycją.
Do helikoptera i wycieczka nad ocean. W jedną stronę.

MadDave

2018-07-01, 19:03
Argeusz napisał/a:

Niby stresująca sytuacja, ale nie rozumiem ludzi lękających się śmierci. Jak można bać się czegoś, co jest k***a nieuniknione? Ja jestem ciekaw co jest po drugiej stronie. Mogę w każdej chwili umrzeć i ch*j, tak to wygląda i trzeba się z tym pogodzić.



Z tego co widzę, a widzę twój awatar, podpis pod komentarzem i sam komentarz... podejrzewam że masz zajebistą depresję która wypacza twoje pojmowanie i odbieranie rzeczywistości.
Niestety nie wszyscy mają takie smutne w ch*j i pozbawione barw życie. I mimo świadomości że śmierć jest nieuchronna i życie ma się raczej jedno, normalny zdrowo myślący człowiek chciałby przeżyć to życie jak najlepiej. Unikając toksycznych ludzi, pie**olących o tym jakie to ich życie jest ch*jowe i lepiej iść się zabić bo sił brak żeby zrobić k***a cokolwiek żeby odmienić swój beznadziejny żywot. Oraz unika sytuacji w których jakiś zbytnio opalony młody da silva przystawi ci tępy nóż do tętnicy szyjnej.
Polecam wybranie się do lekarza specjalisty, albo chociaż regularne przyjmowanie leków. Bo chyba przy pisaniu komentarza o nich zapomniałeś.
Życzę miłego dnia :->

Argeusz

2018-07-01, 19:28
@cryo jeden ch*j, i tak zgon i tak. Chwila bólu i po krzyku ;)

Kastrator

2018-07-01, 22:23
Rafał Maserak się tak stoczył?

Cz...........as

2018-07-01, 22:46
Facet ją trzyma i grozi nożem a ta się poprawia :-D bo będę brzydko w tv wyglądać :-D

PieronJasnySzlag

2018-07-01, 23:49
MadDave napisał/a:


Niestety nie wszyscy mają takie smutne w ch*j i pozbawione barw życie. I mimo świadomości że śmierć jest nieuchronna i życie ma się raczej jedno, normalny zdrowo myślący człowiek chciałby przeżyć to życie jak najlepiej.


Jedno nie wyklucza drugiego.
Nie trzeba mieć depresji albo smutnego życia żeby rozmyślać o śmierci.
Mnie też ciekawi co czuje taka osoba która kilka minut przeżywa taki ekstremalny stan.

Argeusz

2018-07-02, 02:46
solltys napisał/a:

@Argeusz Jak masz ch*jowe życie to Twój bełkot ma jakiś sens ale jeśli ktoś jest tu szczęśliwy to nawet gdy jest ciekawy co jest po śmierci (moim zdaniem jest dokładnie to samo co przed urodzeniem więc po ch*j się spieszyć tak czy inaczej?) to nie będzie chciał zostawiać wszystkiego tu przez jakiegoś debila. Twoje podejście świadczy trochę o depresji bo na każdego przyjdzie czas ale niektórzy maga być tu po prostu szczęśliwi.


Tu nie chodzi o chęć śmierci, tylko o brak strachu przed nią. Trzeba być k***a przygotowanym na zgon i liczyć się z tym, ze w każdej chwili można opuścić ten świat. O to mi chodziło, nie wiem skąd wywnioskowałeś, że jestem poj***ny i mam depresję, a poza tym myślę, że wszystko napisałem poprawnie i z sensem, więc bełkotem tego nazwać nie możesz.

ValvePlsFix

2018-07-02, 03:05
@up ale zdajesz sobie sprawę z tego, że człowiek (jak i większość istot żywych) ma mechanizmy obronne i robi wszystko, żeby przeżyć? A po śmierci nie ma absolutnie nic, więc byłbyś idiotą, gdybyś się zabił, żeby dowiedzieć się co jest po śmierci. Już ci nagroda Darwina przysługuje, bo sam sugerujesz, że nie masz depresji ani nic.

DoubleBorger

2018-07-02, 04:08
Fajny materiał na materiał dla kobiet, jak facet się czuje, kiedy ma kupić podpaski.
(Dzwoni)
- tu jest od ch*ja rozmiarów, jakąś babkę wziąłem żeby pomogła, ale ona ma jakąś inną psiochę.
- dobra weź byle jakie
- no k***a zajebiście, ja tu taką akcję odpie**alam, ludzi zatrudniam do pomocy, a idź w p*zdu.
(Kończy rozmowę)
Dobra chłopaki poddaję się, żona nie może się zdecydować

PieronJasnySzlag

2018-07-02, 09:27
HiHtitmamnan napisał/a:

@up ale zdajesz sobie sprawę z tego, że człowiek (jak i większość istot żywych) ma mechanizmy obronne i robi wszystko, żeby przeżyć?

A jak to się ma do rozmyślania o śmierci czy do filmiku?


HiHtitmamnan napisał/a:


A po śmierci nie ma absolutnie nic,


A niby skąd Ty to możesz wiedzieć?

Sigonek

2018-07-02, 10:08
W Polsce ten typ by miał jeszcze duże szanse na karierę w polityce, mediach, oświacie...

Argeusz

2018-07-02, 12:56
HiHtitmamnan napisał/a:

@up ale zdajesz sobie sprawę z tego, że człowiek (jak i większość istot żywych) ma mechanizmy obronne i robi wszystko, żeby przeżyć? A po śmierci nie ma absolutnie nic, więc byłbyś idiotą, gdybyś się zabił, żeby dowiedzieć się co jest po śmierci. Już ci nagroda Darwina przysługuje, bo sam sugerujesz, że nie masz depresji ani nic.



k***a, przestańcie być zwierzętami! r*chanie r*chanie, strach przed śmiercią, wpie**alanie, chlanie, r*chanie, nietrzymanie moczu i zgon. Tak wygląda większości wasze życie, bez chwili zastanowienia, bez jakichkolwiek działań, które rozróżniałyby was od zwierząt.

Cytat:

A po śmierci nie ma absolutnie nic, więc byłbyś idiotą, gdybyś się zabił, żeby dowiedzieć się co jest po śmierci.


No i bardzo ładnie, że masz ustalone zdanie. Nie każdego musisz do tego przekonywać, ale bardzo ładnie. Po co myśleć, "nic nie ma i ch*j*gimbateista*"
Nigdzie k***a nie napisałem, że fajnie byłoby się zabić, żeby zobaczyć co tam jest. Jedyne co napisałem, to że jestem ciekaw i głupio jest się bać nieuniknionego, trzeba być przygotowanym, a sztab sadolowych pseudopsychiatrów z gimnazjum już na podstawie humorystycznego podpisu i avatara(??) wystawia diagnozę: depresja i niedoj***nie mózgowe.
Nadinterpretacja mojego wpisu jak ch*j, nie wiem co wam w tych łbach siedzi.

D3Ton

2018-07-02, 14:18
Z przyzwyczajenia zaczęli już wymierzać samosąd :D

Alonso

2018-07-02, 16:02
Stracił niepowtarzalną okazję por*chania pięknej dziewczyny.