18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postulant saletyni

cizia666 • 2012-05-15, 00:19
Zamurowało mnie...

janeeek3

2012-05-15, 18:22
Same przypały...

marhaz

2012-05-15, 18:40
alan10 napisał/a:

Skąd to wiadomo? Pytam poważnie. Dlaczego deklarujesz, że wiesz więcej niż jest to możliwe?
BTW Szanuj język polski.



odpowiedz zawarłem w tekscie, jak nie umiesz czytac to lepiej nie pytaj.
masz żeby nie było:
marhaz napisał/a:

(...)ludzie ktorzy przezyli smierc kliniczna czy reinkarnacje, nawet poprzez "channeling" (połaczenie z wyzszymi bytami) byty, które nawiazuja z nami kontakt(...)


Poczytaj troche albo pooglądaj, w necie jest mnostwo informacji na ten temat, a najlepiej pogadaj z kims kto miał z tym doczynienia.
Chyba ze jestes ortodoksyjnym katolem to strata mojego czasu na Ciebie..
....i Twojego dla siebie.

alan10 napisał/a:

Dlaczego deklarujesz, że wiesz więcej niż jest to możliwe?


a gdzie jest napisane jakie sa mozliwosci wiedzy ludzkiej?
alan10 napisał/a:

BTW Szanuj język polski.


Sram na Ciebie i Twoj jezyk internetowy, zmierzmy sie w dyktandzie :D

be...........mc

2012-05-15, 19:11
jestem pedofilem

sinjids

2012-05-15, 19:14
Odpie**olcie się od religii. Na sadolu powinno się zakazać dyskutować /wrzucać rzeczy o polityce i religiach. To już jest k***a nudne. Wchodzę tutaj, żeby nakarmić swoje popie**olone zachcianki i oglądając cierpienia innych, chcę je oglądać, żeby uciec od pie**olenia o polityce i innych bzdurach a tu k***a to samo.

Sl...........nx

2012-05-15, 19:20
vanpurek napisał/a:

k***a, z sadola się kółko różańcowe powoli robi. Co do filmu widać, że same zryte berety, co nie potrafią sobie normalnej kobiety ogarnąć. A potem z takich niedojebów pedofile wyrastają.


Widzisz, oni nie próbują i mają w życiu tyle samo kobiet, co ty.

CBŚ

2012-05-15, 19:28
k***a wybaczcie dałem temu Fett piwo a chciałem zacytować żeby powiedziec katolowi zeby sobie poszedl

al...........10

2012-05-15, 20:52
marhaz napisał/a:


Poczytaj troche albo pooglądaj, w necie jest mnostwo informacji na ten temat, a najlepiej pogadaj z kims kto miał z tym doczynienia.


Cytat:

a gdzie jest napisane jakie sa mozliwosci wiedzy ludzkiej?


Mogę sobie oglądać i czytać przez całe życie te wszystkie historyjki, ale nie będę ani krok bliżej pewności co do istnienia jakiegoś boga czy innej siły. Zgodnie z nauką te wizje podczas śmierci klinicznej to tylko wytwór wyobraźni, (nad)zwyczajne halucynacje spowodowane niedotlenieniem mózgu. To można udowodnić, istnienie jakiegoś superinteligentnego bytu już nie.
Nie bardzo wiem jak rozumieć dziwne sformułowanie "możliwości wiedzy ludzkiej". Jeśli chodzi o to, co może człowiek wiedzieć, to sprawa jest prosta - może wiedzieć wszystko, oprócz tego, czego wiedzieć się nie da (a do tych rzeczy zalicza się odpowiedź na pytanie "czy jest coś po śmierci?" albo "czy istnieje jakiś nadnaturalny byt").

Legon

2012-05-15, 20:59
ale te typy sa tepe ...

.:...........:.

2012-05-15, 21:01
Legon napisał/a:

ale te typy sa tepe ...



Ano, tak wyobrażam sobie ludzi nie używających polskich liter piszących posty. :)

Skora2

2012-05-15, 21:10
Oglnie wyglądaja co niektorzy jakby lekko cofnieci w rozwoju, a gość z gitarą wygrał - gruby frodo... :D

saba11

2012-05-15, 21:56
Nikt im nie powiedział, że boga nie ma... hehe

0statniSprawiedliwy

2012-05-15, 22:01
Zabawne komentarze, za to kocham Sadistic! Nie wierzę w Boga, ale filmik mi się podobał. Ktoś tam mówił, że słabo zagrane, że sztuczne, ale wg. mnie to przez to, że ludzie nie mają obycia z kamerą, jak np aktorzy w "Dlaczego ja". Czy reżyserowane- nie wiem i nie mi to oceniać. Niezmiennie fascynuje mnie siła jaką ludziom daje wiara, a na filmiku te uśmiechnięte oczka, radosne twarze, jak u kobiety w ciąży, czy u świeżych zakochańców. Widać, że są szczęśliwi więc ch*j w dupę zazdrosnym niewierzącym sk***ielom, bo nigdy nie osiągną tego wymiaru szczęścia.

@skora2 pokaż swoje zdjęcie może?

sixblackcats

2012-05-15, 22:01
2:21 - LSD
2:55 - Marihuana

maku92

2012-05-15, 22:28
JP na 100 %- Jestem Postulantem na 100% :D