18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żydzi sami sobie winni?

presscot • 2013-04-06, 17:37
O wolności słowa i możności zadawania pytań w kwestii żydowskiej.



źródło: TVP1, Panorama z dnia: 05.04.2013, 18:00
http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/panorama

Cytat:


Politycznie poprawne media w szoku. W najnowszym wydaniu magazynu „Focus Historia Extra” przygotowanym specjalnie z okazji 70. rocznicy powstania w getcie warszawskim ukazał się m.in. wywiad „Żydzi sami sobie winni?” z prof. Krzysztofem Jasiewiczem, pracownikiem Instytutu Studiów Politycznych PAN. Naukowiec prezentuje w nim odważne tezy:





Cytat:

Żydów gubi brak umiaru we wszystkim i przekonanie, że są narodem wybranym. Czują się oni upoważnieni do interpretowania wszystkiego, także doktryny katolickiej. Cokolwiek byśmy zrobili, i tak będzie poddane ich krytyce – za mało, że źle, że zbyt mało ofiarnie. W moim najgłębszym przekonaniu szkoda czasu na dialog z Żydami, bo on do niczego nie prowadzi… Ludzi, którzy używają słów ‚antysemita’, ‚antysemicki’, należy traktować jak ludzi niegodnych debaty, którzy usiłują niszczyć innych, gdy brakuje argumentów merytorycznych. To oni tworzą mowę nienawiści.

Myślę, że bycie krytycznym wobec Żydów – zwłaszcza gdy mordują dziś swoich sąsiadów na Bliskim Wschodzie – jest bardziej trendy i ma sens niż ich obrona i rozgrzeszanie. Na Holocaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów, a nie Kościół katolicki. I Żydzi z tego – jak się wydaje – nie wyciągnęli wniosków.

Owe bzdury i dane z sufitu o Żydach zamordowanych głównie przez polskich chłopów to właśnie projekcja zmierzająca do ukrycia największej żydowskiej tajemnicy. Otóż skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu, ‚co się działo na obrzeżach Zagłady’, lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Tu kłania się bierność powszechna samych Żydów i postawy Judenratów, okrutne żydowskie policje w gettach – bo to one wyłapują, spędzają na różne Umschlagplatze i upychają w wagonach swoich sąsiadów, rodziny i przypadkowych Żydów. Wreszcie to żydowskie komanda zapędzają Żydów do komór gazowych, a potem oprawiają ich zwłoki, grzebiąc w pochwach, odbytnicach, wyrywając złote mostki i koronki.

Grupę badaczy nieżydowskich, która się identyfikuje z etosem żydowskim, złośliwie nazwałbym ludźmi intelektualnie ułomnymi. Często jest to spowodowane manierą stosowania nadmiernego krytycyzmu w stosunku do rodaków, przy bezkrytycznym stosunku do dywagacji żydowskich, z nadzieją, że to pomoże im w karierze. Ja bym wybrał Polskę.



Cytat:

Redaktor naczelny magazynów „Focus” i „Focus Historia” – Michał Wójcik przeprosił czytelników za ten wywiad. Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii „Otwarta Rzeczpospolita” grzmi o „prymitywnym antysemityzmie”. – To, co jest wypowiadane w tym wywiadzie, rodzi najgorsze skojarzenia z hitlerowskim czasopismem „Stuermer” – mówi z kolei Dyrektor Instytutu Studiów Politycznych PAN.

Na podstawie: onet.pl/wyborcza.pl

Komentarz: Odrobina prawdy i od razu alarm. Fałszywa historia jest mistrzynią fałszywej polityki, więc nie należy się dziwić, że jest jak jest. Europejskie narody są w dalszym ciągu zakładnikami mitów historycznych, które służą legitymizacji ludobójczej polityki w Palestynie i utrzymaniu hegemonii polityczno-finansowych lobbies.



źródło: http://www.nacjonalista.pl/2013/04/05/prof-krzysztof-jasiewicz-pan-antysemita-rodem-z-der-sturmer/

kpiciel

2013-04-06, 21:23
Episkopat napisał/a:

Po prostu, żydzi byli zawsze zaradniejsi życiowo od Polaków, potrafili gromadzić majątek. Dlatego też, polakom, czyli narodowi z wiecznym bólem dupy to się nie podobało. Żaden z was nigdy nie spotkał żadnego żyda i pałacie nienawiścią do ludzi których nigdy w swoim życiu nie spotkacie. Daliście sobie wyprać mózgi przez kościół katolicki i ultraprawicową nagonkę.

Jak widać, ani edukacja, ani inteligencja, ani dorobek naukowy nie chroni przed byciem małym sk***iałym kundlem.



Premiera też nigdy żaden z nas nie spotka (jego szczęście), co nie znaczy, że nie ma on wpływu na nasze życie.
A mózg to ktoś inny ma wyprany.
Przeczytaj jakąś książkę w temacie, a najlepiej kilka - zobaczysz, że zaczniesz myśleć inaczej.

kiljas001

2013-04-06, 21:26
A co robiły stada pejsatych w szeregach NKWD ???

kpiciel

2013-04-06, 21:28
kiljas001 napisał/a:

A co robiły stada pejsatych w szeregach NKWD ???


Krótko, zwięźle i na temat.
Tych którzy nie znają tematu, zapraszam do książek historycznych.
Pozdrawiam.

LaTos

2013-04-06, 21:30
Na tym obracającym się globie panoramy co jakiś czas pojawia się twarz Stalina. ;D

WP...........PR

2013-04-06, 21:37
Wielki szacunek dla tego Pana!

Sensownie przedstawił swoje poglądy. Gdzie tu kontrowersje? Zdrowy rozsądek. Na tym polega historia.

higuain

2013-04-06, 21:37
JEBAĆ ŻYDÓW!! pejsata zgraja podbija cały świat! to widać po wielkim medialnym oburzeniu, jakie nastąpiło po tym artykule. Mam nadzieje że koniec tej ciemnoty w Polsce jest bliski i ze ludzie przejrzą na oczy! I co tu dużo mówić albo my ich..albo oni nas.

Episkopat

2013-04-06, 21:37
alveanerleo2 napisał/a:

@Episkopat. Poczytaj trochę książek. Dowiedz się co Żydzi robili z Polakami podczas inwazji sowieckiej. Wtedy będziesz mógł pisać komentarze do takich tematów. A jeśli umiejętność wyłudzania pieniędzy, oszukiwania i fałszowania dokumentów nazywasz zaradnością, to ja Ci serdecznie gratuluję.



Podaj parę tytułów, z chęcią przeczytam.

Ja bym proponował, wam plugawym antysemitą,, obejrzeć "Listę Schindlera czy "Pianistę" Polańskiego.

Prawda jest taka, że wy polaczki, nienawidzicie każdego - czarnego, geja, żyda itd.

Polaczki jesteście 100 lat za murzynami w USA. Macie najgorszą służbę zdrowia w Europie, drogi itp. Na szkolnictwo wyższe wydajcie 0,8% PKB (k***a skandal w skali Świata). Afery sądowe które ciągną się latami. Zabójcy którzy dostają po 12 lat więzienia z zabicie 4 osób. Bandyci i gangsterzy dostają śmieszne wyroki. System emerytalny który jest k***a śmiesznym żartem. Politycy którzy śmieją się wam w twarz i pie**olą głupoty w Sejmie i w telewizji. Państwo które rozstało rozj***ne, zgwałcone podczas IIWŚ bo nie chciało się poddać. Każdy kto ma trochę oleju w głowie sp***ala z tego syfu i kloaki do normalności.

Do kultury i uprzejmości, serdeczności dnia codziennego.

A wy k***a spieracie się o gejów, czarnych i żydów.

Omamili was nienawiścią. Piana bije wam z pysków, jad, żółć wylewa się uszami. Wasze komentarze są tego najlepszym przykładem.

wernetto

2013-04-06, 21:42
jak papieża Wójciak obraziła nazywając go ch*jem to całe to żydowskie lewactwo przyklaskiwało, a jak profesor który siedzi w temacie od lat wyraził swoją opinię o żydach nie obrażając przy tym nikogo, jest niszczony na każdym kroku. O to wolność według lewactwa i dowód na to jak wielu żydów siedzi nadal w tym kraju.

bartosznowak997

2013-04-06, 21:44
ale te lewackie ścierwa są poj***ne... nie popieram holocaustu ale h*j w dupe pejsą i całej tej lewackiej hołocie a szczególnie tobie episkopat j***ny złamasie...

DominikJas

2013-04-06, 21:50
Zawsze kiedy w Polsce ktoś bardziej znany/wykształcony wypowie się na temat, który nie pasuje danej grupie społecznej robi się afera. Zakładam się, że jakieś 25 milionów Polaków zgodzi się ze słowami profesora. Reszta się nie zgodzi bo reszta to Żydzi. Nie ma co ukrywać... A Autora tych słów zapewne oskarżą i posiedzi dłużej niż morderca... Pozostaje tylko powiedzieć: "Dzisiaj Żydzi rządzą światem"... I możecie mnie zlinczować ale Hitler wiedział co robi...

zielak300

2013-04-06, 21:55
Mam takie pytanie. Czym się różnili żydzi mieszkający w Polsce od Polaków? Dla mnie wyglądają tak samo.

DominikJas

2013-04-06, 21:55
Episkopat


Ty cwe*u... Nieważne gdzie jesteś teraz i tak zawsze zostaniesz takim samym syfiastym, śmierdzącym Polakiem. Bo na tej syfiastej ziemi się zapewne urodziłeś... To taki efekt jak się z dziada próbuje na Pana przejść. Ale nie martw się natury i korzeni nie oszukasz... Każdy mieszkający w Polsce mimo, że narzeka ma jakąś dumę narodową a Ty jesteś zwykłym śmieciem... i Tyle w temacie...

SharpSe

2013-04-06, 22:02
@ Episkopat

Masz czlowieku ode mnie flache. Jedyny glos rozsadku na tym coraz bardziej zj***nym portalu. Z koziej dupy wychowani na wiochach, blokach z piana na pysku obwinaja wszystkich tylko nie siebie samych. Az nie chce sie wierzyc, ze tak spruty beret maja te j***ne gimbusy, jak latwo mozna nimi manipulowac.

presscot

2013-04-06, 22:06
zielak300 napisał/a:

Mam takie pytanie. Czym się różnili żydzi mieszkający w Polsce od Polaków? Dla mnie wyglądają tak samo.



Bo "żyd" to nie tylko religia, ale i narodowość. Bo talmud to jeszcze większe gówno od koranu. Swoją drogą proponuje się zapoznać, następnie wyrzucić. Co więcej to gówno wpaja się im od najmłodszych lat. Dzięki temu też możemy zauważyć takie zjawisko że 20 letni żyd chce odszkodowania od 20 letniego Niemca i 20 letniego Polaka za IIWŚ, którą zna tylko z czarno-białych obrazków.