18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze Wyklęci

Pit89 • 2012-02-23, 21:47
1 Marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", wstawiam ten film ku ich chwale. PS. Jeśli ktoś ma się przypie**alać to niech nie ogląda.
Bonus dla chcących dowiedzieć się więcej

A na drzewach zamiast lisci beda wisiec komunisci!

Ra...........or

2012-02-24, 18:14
Mam pytanie - podkład wizualny wyciąłeś z jakiegoś filmu, czy też może to oficjalny teledysk?

atram

2012-02-24, 19:29
Powstań! napisał/a:

Niestety, ale młodych to nie interesuje. Wolą takie tematy jak marycha, wóda, cycki, bójki itp.
Zamieściłem dzisiaj patriotyczny temat pod nazwą "Polsko powstań" lecz został niemal od razu wrzucony do "sucharów",a w komentarzach jakiś młody człowiek napisał, że ch**wa czcionka i zbyt dużo tekstu...
Rośnie nam pokolenie, które jest już martwe za życia.


Jestem młoda i nawet nie wiesz, jak bardzo mnie to interesuje. Dziękuję użytkownikowi, za wstawienie tych filmików. Zapewne jeszcze długo bym się o tych postaciach nie dowiedziała. Lekcje historii w szkołach to KPINA. Jednak dużo też zależy od nauczyciela. Przykładowo, przez 3 lata gimnazjum nie miałam tematu o I i II Wojnie Światowej w podręczniku. Gdy zostało trochę wolnego czasu do dzwonka, pytałam nauczyciela, który zaczął nam opowiadać o dziejach z tamtego okresu.
Nauczanie nas o historii innych państw jest ważne, nie powiem, świadczy o naszej przewadze intelektualnej. Ale uważam, że więcej czasu i materiału powinno się poświęcać na przekazywanie wiedzy o Polsce i Polakach. Na rozbudzanie patriotyzmu! A nie wyrzucać z programu nauczania tak ważne tematy. :roll:

Domiel

2012-02-24, 19:48
torro napisał/a:



Owszem,to ci sami "artyści".
A idzie to tak:
Z raz obranej drogi nie zawracaj w tył
Nie opuszczaj wiary w dumę białej rasy
Tak jak Adolf Hitler niszcz żydowski stan
Niech powróci siła, która będzie trwać!

REF:
Narodowy socjalizm
Jedna droga dla kraju
Narodowy socjalizm
Jedna droga dla kraju

W Twoich rękach przyszłość niesie nowy ład
To głos pokolenia krzyczy byś zwyciężał
Stój na straży prawdy, by aryjski duch
Mógł powierzyć Tobie każdą z swoich cnót"

I teraz jakby bardziej jasne się staje dlaczego autorowi tej wrzutki pasował podkład akurat tych,za przeproszeniem, artychów.

Powiedziałbym, że w świetle takich tekstów wszystko staje się jasne... Od razu widać kto jest kim i jakich ma idoli... ;-)



A konkwista nagrała to:


Ekipa w tej samej branży.


BTW. Szamil Basajew jest dla ciebie zbrodniarzem czy patryjotą?

KasHer

2012-02-24, 21:57
bishfinger napisał to co również ja myślę.

Myślę że najlepszy komentarz pod tym filmikiem.

kuki007

2012-02-24, 23:35
angel każdy zjeb podniecajacy sie takimi klimatami i uwazajacy sie za super patriote zna te rytmy - nie trzeba tu nikogo uswiadamiac, chyba ze sie chwalisz że znasz takie trendy stare nuty :D klawą sie możesz sam jebnąć za tok rozumowania, postawie Ci piwo na zachętę do dalszych intelektualnych wymysłów haha

~Angel

2012-02-25, 00:09
kuki007 napisał/a:

angel każdy zjeb podniecajacy sie takimi klimatami i uwazajacy sie za super patriote zna te rytmy - nie trzeba tu nikogo uswiadamiac



Widzę, że nawet z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy.
Nie trzeba się czymś podniecać i z tym identyfikować aby to znać.
Gdybyś nie zauważył to już 8 osób podziękowało za podanie utworu.

kuki007 napisał/a:

postawie Ci piwo na zachętę do dalszych intelektualnych wymysłów



Mam gdzieś ciebie, twoje piwo i twoje wypociny.

azerbejdzanification

2012-02-25, 00:36
Żołnierze AK walczyli o wolność,a po zakończeniu wojny komuchy większość z nich szykanowali i skazali na szubiennice. Dlatego każdy kto współpracował z tamtym systemem, aż po 89 rok. Jest dla mnie zwykłą szmatą. Tyle w temacie.

Pater patriae

2012-06-28, 00:52
Nutka patriotyzmu, czyli NSZ.
Pamiętajmy o tych którzy walczyli o niepodległość, szczególnie teraz, gdy jest ona znów zagrożona.

Jeżeli komuś się nie chcę słuchać piosenek to właściwy dokument:
2:00-3:30
5:00-6:30, jednak polecam obejrzeć cały.



Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

push3k

2012-06-28, 01:39
Piękne, tylko czy to pasuje na sadola?

Sz...........an

2012-06-28, 01:41
Pater patriae napisał/a:

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!



No tak, ale w pierwszej sekundzie plakacik komunistyczny potępiający wrogów komunizmu: bumelantów, ludzi którzy nie chcieli pracować, a jak wiadomo zza komuny był nakaz pracy. Nie pracowałeś - stawałeś się automatycznie wrogiem komunizmu.

Pan_Dawid

2012-11-09, 01:30
Ciekawe zestawienie sylwetek żołnierzy podziemia niepodległościowego. Kto zna odrobię historii powinien większość rozpoznać.
Występuje sporo zdjęć pośmiertnych. Dosadnie ukazane skutki walki o wolność z kurewskim systemem.


wiesiors4

2012-11-09, 01:46
Cześć i chwała Bohaterom! Dzięki tym ludziom żyjemy w wolnym kraju. Szkoda że nie wszyscy potrafią to docenić..

Wiem, że obecnie większość ludzi w Polsce to lewackie lemingi. Ale ja jestem w stanie walczyć za mój kraj jak ci ludzie.

0statniSprawiedliwy

2012-11-09, 03:18
@up czy to lewackim, czy prawicowym radykałom należy się kulka w łeb. Albo 3 dla pewności. Nie widzisz kretynie, że dając się dzielić pomagasz rządowi i dajesz sobą manipulować? A swoją wypowiedzią pogłębiasz dzielenie. Już w starożytności to stosowano: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziel_i_rządź

Jak wspomniałem- radykałom 3 kule w łeb.

rubin69

2012-11-09, 07:52
Wtedy walczyli, a teraz się w grobach przewracają widząc co te k***y w rządzie robią z tym krajem !!!