18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze Wyklęci

Pit89 • 2012-02-23, 21:47
1 Marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", wstawiam ten film ku ich chwale. PS. Jeśli ktoś ma się przypie**alać to niech nie ogląda.
Bonus dla chcących dowiedzieć się więcej

A na drzewach zamiast lisci beda wisiec komunisci!

Towdi

2012-02-23, 23:49
Rotmistrz Witold Pilecki
Trzeba dodać, że był OCHOTNIKIEM do obozu Auschwitz (wszedł w kocioł łapanki pod nazwiskiem "Tomasz Serafiński"). Jego informacje o tym co działo się w obozie były bezcenne, niestety zostały zignorowane później przez nasz rząd na uchodźstwie i aliantów.

A zajebisty był z niego konspirator. Przez kilka m-cy dysponował nawet radionadajnikiem (ewenement w skali obozowej). Ale wk***iało to niemców i musiał się go pozbyć... Ogromny szacunek dla tego człowieka.

tg23tm

2012-02-23, 23:59
"a jak myślisz że wylewali swoją krew za kraj i walczyli w honorowy sposób z wrogiem to nie chwal się swoim zdaniem bo jest błędne."

Nie ma honorowej walki z zaborcami!! a skoro wróg był taki honorowy to czemu było tyle zbrodni wojennych!!!?? mam gdzieś honory!!! niech żyje wolna Polska


Ma...........HH

2012-02-24, 00:14
Zaraz tu będzie wylew "patriotów" i obrońców "narodowych katolickich wartości" znających daty powstań jedynie z eventów ONRu na facebooku.

Mirkon19

2012-02-24, 00:15
Brakuje mi tu jednego, równie ważnego . Romuald Rajs ps. " Bury ", bardzo dobry żołnierz mjr. " Łupaszki "

ke...........rx

2012-02-24, 00:43
polecam filmy związane z tą tematyką:
-GENERAŁ NIL [2009]
-August Emil Fieldorf: Generał Nil. Dokument
-New Poland - Nowa Polska 2010

ja bym zaczął poszukiwania od popularnego serwisu internetowego umozliwiającego bezpłatne umieszczanie i oglądanie filmów. zna ktoś jeszcze jakies w miarę łatwo dostępne materiały?

Powstań!

2012-02-24, 01:26
Niestety, ale młodych to nie interesuje. Wolą takie tematy jak marycha, wóda, cycki, bójki itp.
Zamieściłem dzisiaj patriotyczny temat pod nazwą "Polsko powstań" lecz został niemal od razu wrzucony do "sucharów",a w komentarzach jakiś młody człowiek napisał, że ch**wa czcionka i zbyt dużo tekstu...
Rośnie nam pokolenie, które jest już martwe za życia.

ujemuje

2012-02-24, 01:46
Nie ze jestem komuchem czy cos ale jakos dziwnie zauwazylem ze nikt na nazistow nie jedzie. Zabijali naszych dziadkow a tu tylko jada na komuchow. Jacys ukryci faszysci czy cos. Jak jebac kouchow to jebac nazistow tez. tak mi sie wydaje przynajmniej.

KasHer

2012-02-24, 02:10
@up - czy myślisz że obozy koncentracyjne i naziści są uważane przez ludzi na tym portalu za komuchów czy może nie doczytałeś pewnych fragmentów? Ci ludzie walczyli z nazistami... A później stali się zdrajcami dla komunistów. Dlatego jeździ się po komunistach w tym temacie.

Badluck13

2012-02-24, 02:13
steku napisał/a:

Pamiętajcie, że zanim będziecie gadali jacy Ci "żołnierze" byli bohaterscy, przeczytajcie trochę na ich temat, ale z paru RÓŻNYCH źródeł. Jak dla mnie większość "bohaterów" to były szuje i cwaniaki. PS: chcesz mnie hejtować to poczytaj trochę o żołnierzach wyklętych, a jak myślisz że wylewali swoją krew za kraj i walczyli w honorowy sposób z wrogiem to nie chwal się swoim zdaniem bo jest błędne.


Kolejny od "honorowego postępowania'.
UB zamyka ci rodzinę, dzieci, morduje braci wujków, wyrywa paznokcie, łamie kości, pacyfikuje twoją wioskę, a ty k***a ze szpadą wyzywasz an pojedynek "o honor".
:homer:
MazocHH napisał/a:

Zaraz tu będzie wylew "patriotów" i obrońców "narodowych katolickich wartości" znających daty powstań jedynie z eventów ONRu na facebooku.


A mógłbyś oświecisz wszystkich może swoją wiedzą?
Czy jednak to puste deklaracje, bo takowej nie posiadasz?

Święci nie byli.
Przywołany wcześniej "Bury" swoje na sumieniu ma.
Ale nie ma to jak za sprawą jednej postaci obrzucać gównem cały WiN i podziemie powojenne.
A tak w ogóle Mistrzu Intelektu powiedz mi, co to jest honorowa wojna?
Gdzie znalazłeś takie pojęcie? Może podasz jakieś przykłady tych "honorowych wojen"?
I co to jest honorowe prowadzenie wojny? Nie strzelanie do wroga czy jaka cholera? Przetłumacz proszę swoją pustą nowomowę na coś bardziej zrozumiałego.

ujemuje

2012-02-24, 02:45
@KasHer racja. zaczalem filmik od czytania komentarzy standardowo i jakos rzucilo mi sie to w oczy a pozniej juz nawet czasu nie mialem filmiku obejrzec. Wybacz :)

@KasHer z drugiej strony kawalek ktory leci to muzyczka neonazistowskiej kapeli Honor wiec troche tez mialem racji. Jebac nazistow

kenizeg

2012-02-24, 02:50
temat żołnierzy wyklętych jest naprawdę ciekawy i warty pamięci. Szkoda że tak mało ludzi o tym wie.
Mam nadzieję, że to się zmieni.

KurwaRomantyk

2012-02-24, 04:24
k***a, znowu te patriotyczne pierdoły z podkładem Honorów i innych gówien :-/

kamilo731

2012-02-24, 07:32
Ahh, byłem na 4 pierwszych rajdach śladami majora Józefa Kurasia "Ognia". Ah te wspomnienia. Potem wyjechałem do USA :(

KasHer

2012-02-24, 08:15
@ujemuje - no mogliby ewidentnie wybrać inną kapele niż honor...