18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

TelewiZorro

2012-08-18, 22:04
są jakies powiadomienia o tym, że ktoś zacytował mój post lub wspomniał mój nick w poście?

marna

2012-08-18, 23:44
TelewiZorro napisał/a:

są jakies powiadomienia o tym, że ktoś zacytował mój post lub wspomniał mój nick w poście?



nie ma. niepotrzebny spam by to robiło ino.

Dz...........su

2012-08-20, 09:36
wojas30 napisał/a:

Ni cholery nie wiem czy temat był poruszany bo w sumie innego tematu prócz tego o tematyce technicznej forum nie znalazłem. (możecie mnie zjeździć że źle szukałem - nie zapieram się)

Ale czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego od paru dni każdy filmik mi zacina po 5 sekundach odtwarzania? Potem gdy przesunę pasek postępu znów odtwarza 5 sekund i freeze.

Przeglądarka to Chrome.

Dzięki za ewentualne info.



Wyczyść pamięć podręczną.

Cytat:

hej, da się korzystać z portalu będąc zalogowanym na dwóch kompach? (nie mówię jednocześnie, ale ogólnie);
Często przeglądam serwis raz z lapka raz ze stacjonarnego i często wylogowuje mnie



Da się.

LikeThis

2012-08-23, 20:23
Dziad z Lasu napisał/a:


Ale czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego od paru dni każdy filmik mi zacina po 5 sekundach odtwarzania? Potem gdy przesunę pasek postępu znów odtwarza 5 sekund i freeze.



Rozwiązanie problemu:

otwórz w Chrome nową kartę, wpisz: chrome://plugins następnie z prawej strony kliknij +Szczegóły. Wyłącz wtyczkę ShockwaveFlash wersja 11.3.31.222

Zrestartuj przeglądarkę.

Błąd powodowany jest w większości na systemach, na których ustawienie dźwięku to 5.1 lub 7.1.

Ewentualnie zaktualizowanie wtyczki Adobe Flash powinno pomóc

mjr

2012-08-24, 13:06
Opcja wyświetlania 10 losowych tematów z działu hard działa jakoś ch*jowo.

Jeśli ma być 10 tematów, to tego oczekuję. Niestety ktoś coś sp***olił i wyświetla się losowa liczba tematów z zakresu <0;10>.

sa...........os

2012-08-24, 15:11
Nie wiem czy taka propozycja była poruszana, ale może dałoby się zrobić odpowiednik "było.pl" dla hardów? Czasem ktoś po dłuższym czasie odkryje że dany temat już był, i często interesująca dyskusja leci w p*zdu, a tak po prostu przenoszona by była do takiego śmietnika i mogła toczyć się dalej.

~Angel

2012-08-24, 15:29
Było na hardzie - już temat poruszany i nie wypalił
Od dłuższego czasu duble staram się scalać (zdublowany materiał kasuje) jeżeli w temacie jest ciekawa dyskusja a nie same śmieciowe komentarze.

sa...........os

2012-08-24, 15:31
Trybie, w sumie dobre rozwiązanie. Jeszcze jedna sprawa, na którą uwagę zwrócił mjr. Opcja "wyświetl 10 losowych tematów" działa jakoś z dupy - wyświetla 3 czasem 4 tematy. W dodatku często się te tematy powtarzają. Fajnie jakby ktoś przy tym kiedyś pomajstrował. ;-)

Prometheus_Coprophagus

2012-08-24, 17:56
Uprzejmie donoszę o problemie z przeglądaniem materiałów według tagów. W czym rzecz? Otwieram temat, na dole są wymienione użyte przez autora tagi. Klikam w dowolny - czasem wyskakują otagowane w ten sposób tematy normalnie, jak Pan Bóg przykazał, czasem zaś coś takiego:


mrlewy

2012-08-28, 14:01
Pisałem już o tym, ale nie było odzewu: Korzystając z sadolowej szukajki wyświetla się maksymalnie 7 stron wyników i to niezależnie czy jest ich 150 czy 1500 - 7 stron i koniec. Może to celowe działanie, ale jeśli to błąd to fajnie byłoby to naprawić :ok:

army

2012-09-01, 18:39
W jaki sposób mogę logować się na forum z dwóch komputerów? Używam normalnie autologowania, ale mimo wszystko wylogowuje mnie.

TelewiZorro

2012-09-02, 06:14
marnotrawna napisał/a:



nie ma. niepotrzebny spam by to robiło ino.



nie o spam mi chodzi. Raczej coś takiego jak na wykopie - wiadomo że ktoś odpowiedział na Twój post. To podkręca dyskusję. Raczej nikt nie sprawdza odwiedzonych tematów w poszukiwaniu odpowiedzi na własne posty.

miedziak

2012-09-02, 14:10
zawsze możesz dodać temat do ulubionych, w tedy za każdym razem jak ktoś coś napisał to cię informują.

krzyks

2017-02-07, 23:21
Tutaj też dziwnie dużo postów zniknęło... :nie_znaju:
X