18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

Ingles

2012-08-03, 15:05
Może podobna sugestia już się tu pojawiła, ale proponuję, żeby:
możliwość dodawania komentarzy pod materiałami "na głównej" była przyznawana użytkownikom, którzy dodali co najmniej 5 tematów "na głównej". Bo straszny się syf robi, a najczęściej po cudzych tematach jeżdżą ludzie, którzy ch*ja materiałów wrzucili, albo nawrzucali było.pl, albo do suacharów.

mrlewy

2012-08-05, 01:57
Problem chciałem zgłosić.

Na swojego maila (na wp) dostałem wiadomość od admin@sadistic.pl, że cytuję " W twojej skrzynce pojawiła się nowa Prywatna Wiadomość od ***** na "Sadistic.pl"." i tam dalej link podany do poczty itp. A tutaj wchodzę w pocztę sadolową, patrzę, a tutaj nic nie ma i spróbowałem jeszcze wejść w pocztę z linku z maila, ale tez nic nie ma. Maila dostałem o 23, więc raczej odpada, że chwilowe zamulenie poczty na sadolu.

Modzi?

.:...........:.

2012-08-05, 07:14
mrlewy96, ktoś się rozmyślił i usunął, zanim odebrałeś na sadolu, wsio.

teken

2012-08-05, 22:33
Ingles napisał/a:

Może podobna sugestia już się tu pojawiła, ale proponuję, żeby:
możliwość dodawania komentarzy pod materiałami "na głównej" była przyznawana użytkownikom, którzy dodali co najmniej 5 tematów "na głównej". Bo straszny się syf robi, a najczęściej po cudzych tematach jeżdżą ludzie, którzy ch*ja materiałów wrzucili, albo nawrzucali było.pl, albo do suacharów.

Co to da, skoro ilość tematów czy piw nie jest już wyznacznikiem "poziomu" użytkownika.

PTERO 80

2012-08-06, 10:31
Witam ....

Dziwne rozwiązanie macie z wstawianiem filmów czy zdjec , dlaczego nie ma poprostu wklejania kodów EMBED dziwne utrudnienia .
I dziwi mnie tez ze tematy znikają bez odpowiedzi czy powiadomień , nie ma nawet kosza żeby sobie sprawdzić czy tam wyladował i ewentualnie z jakiej przyczyny

~Angel

2012-08-06, 10:42
Czemu dziwne?
Mamy własne serwery na które lądują wrzucone materiały. Nie musimy się martwić, że dany materiał zniknie z innej strony i powstanie u nas temat trup.
Co do kasowania tematów to moderator kasując temat wysyła informację z powodem skasowania na PW.

LikeThis

2012-08-11, 20:18
Wielu użytkowników już o tym mówiło w różnych tematach aby była możliwość "odbierz piwo" . Myślę aby dodać więcej opcji typu "cofnij piwo" co by cofało piwo jeśli je wcześniej postawiłeś .
Ale też trzeba by było zrobić coś w stylu "piwo" tylko w negatywną stronę .
Proponuję "daj kamienia" albo "przypie**ol deską" czy coś w tym stylu. Użytkownicy Sadistica naprawdę są osobami pomysłowymi więc napewno dojdziemy do konsensusu.

Myślę że było by to dobrym pomysłem.

Proponował bym taką ikonkę na ten przykład

Krzysztov

2012-08-12, 22:04
całkowicie się z tym zgadzam. dodajmy więcej opcji takich jak <daj kamienia> czy <lubię placki>. a potem odbierajmy użytkownikom piwa bo są j***ną gimbusiarnią i używają takich zwrotów. ia kaos! :szczerbaty:

Kaśka

2012-08-13, 22:37
taa i jeszcze "mianuj na Maćka z klanu" :amused:

HoseBanditos

2012-08-15, 14:19
A Ja ponawiam postulat o jedną ale kompletną listę zbiorników.

wojas30

2012-08-15, 22:21
Ni cholery nie wiem czy temat był poruszany bo w sumie innego tematu prócz tego o tematyce technicznej forum nie znalazłem. (możecie mnie zjeździć że źle szukałem - nie zapieram się)

Ale czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego od paru dni każdy filmik mi zacina po 5 sekundach odtwarzania? Potem gdy przesunę pasek postępu znów odtwarza 5 sekund i freeze.

Przeglądarka to Chrome.

Dzięki za ewentualne info.

Nap_Limak

2012-08-15, 22:22
Postuluję o przywrócenie kolorów do profilowych ostrzeżeń!

mrlewy

2012-08-18, 16:07
Korzystając z sadolowej szukajki wyświetla się maksymalnie 7 stron wyników i to niezależnie czy jest ich 150 czy 1500 - 7 stron i koniec. Może to celowe działanie, ale jeśli to błąd to fajnie byłoby to naprawić :ok:

army

2012-08-18, 19:01
hej, da się korzystać z portalu będąc zalogowanym na dwóch kompach? (nie mówię jednocześnie, ale ogólnie);
Często przeglądam serwis raz z lapka raz ze stacjonarnego i często wylogowuje mnie
X