18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki Anglia 8 sierpnia 2011

cropp1 • 2011-08-09, 17:49


Rozkręcali rozkręcali ale nie sprowokowali :wytrysk:

Wesoły

2011-08-10, 23:56
Mój kumpel jest w Anglii jakieś 8 lat. Ostatnio w czasie trwania już tego syfu jacyś cwaniaki na tle rasistowskim przypie**alali się do niego bo myśleli, że nie angol ale zaczął im nagadywać i kląć po angielsku.
Gdyby nie to pewnie zbierał by się z chodnika. Do tego sytuacja tam jest na tyle beznadziejna, że kumpel się mnie pytał czy mu jakiejś roboty nie załatwię bo chce stamtąd wypie**alać...
Racja kerim85 niech sprzątają swój syf tylko szkoda mi teraz polaków, którzy tam siedzą.

Dworik93

2011-08-11, 00:28
By się im tam przydał Ku Klux Klan :hitler:

Psychiczny

2011-08-11, 12:15
Metoda na czarnych ( dziwne , bo ludzie nie dostają za mówienie na murzynów - murzyny warna , bo ja dosrtałem ...admini ) , wpóścić wojsko w wozach bojowych , ostra amunicja , dostanie paru po nogach i odechce im się kozaczyć . Powinni oni wyskoczyć na nich jak milicja w PRL i byłby spokój

miedziak

2011-08-11, 15:09
Nie żebym był rasistą czy coś, ale ten demotywator jest po prostu piękny :D


omgwtflol

2011-08-11, 15:25
kerim85 napisał/a:

Sami sobie ten syf sprowadzili, to teraz niech cierpią. Cała j***na zachodnia europa tak ma. Cieszę się, że nasz naród nie jest tolerancyjny.


Jest jest. Jeszcze się zdziwisz.

PyskatySkurwiel

2011-08-12, 12:09
Chciałem cos napisać o zamieszkach w Anglii.
Myślicie, że to wszystko jest spowodowane śmiercią czarnego dilera?
To prosty mechanizm:
Problem-zamieszki
Reakcja społeczna- szok, przerażenie, oczekiwanie na reakcje władz
Rozwiązanie-rząd wraz z premierem Davidem Cameronem zdecydowali - przy następnych zamieszkach
do tłumienia buntu wyślą wojsko.-"Jeśli w przyszłości doszłoby do kolejnych zamieszek, rząd Wielkiej Brytanii rozważy użycie armii, która wsparłaby policję w walce z ich uczestnikami"
Społeczeństwo oczywiście zaakceptuje taką decyzje widząc, że policja sobie nie radzi(bo nie wykorzystuje dostępnych środków jak gumowe kule, armatki wodne, gazy) samo pchając swą głowe pod topór. Bo co sie stanie gdy już wkrótce nastąpi kolejny kontrolowany kryzys, bankructwa; gdy banki będą zabierały ludziom dobytek za długi? Ludzie wyjdą na ulice. Dopiero wtedy zdadzą sobie sprawe co tak na prawde oznacza zgoda na interwencje wojsk w czasie demonstracji. Ktoś może powiedzieć "przecież chodzi o zamieszki, a nie o pokojowe demonstracje". Jakim problemem jest opłacić grupe idiotów, którzy będą podpalać domy i plądrować sklepy?(swoją drogą obecne zamieszki też pewnie są wywołąne przez opłacane bandy małpoludów, a inne ciapate bezmózgi tylko sie przyłączyły).
Jedyną słuszną postawe w tym syfie zachowali kibice i organizacje prawicowe broniąc angielskich ulic przed falami kolorowych "rewolucjonistów".
To samo stanie sie pewnie w innych krajach europejskich. Ostatnimi czasy na południu Włoch uciekinierzy z pólnocnej Afryki też próbowali wszcząć rozruchy. Takie są właśnie skutki polityki multi-kulturowej i najazdów NATO na afrykańskie państwa.

omgwtflol

2011-08-12, 12:48
PyskatySk***iel napisał/a:

Takie są właśnie skutki polityki multi-kulturowej i najazdów NATO na afrykańskie państwa.


W sumie to członkowie NATO najeżdżają chyba na azjatyckie państwa?