18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki Anglia 8 sierpnia 2011

cropp1 • 2011-08-09, 17:49


Rozkręcali rozkręcali ale nie sprowokowali :wytrysk:

Nutaharion

2011-08-10, 00:09
My też wyjdziemy na ulicę ale to usunąć rząd jak coś :D

pi...........23

2011-08-10, 08:31
davidoff napisał/a:


Napie**alać do bydła z ostrych :idzwch*j:



Nie dziwię się tym z końca filmiku. W SPARZE jest stanowczo za drogo.

A tak bardziej poważnie ... to przydałby im się Breivik po prostu. On by ich uspokoił :D

Gienek2

2011-08-10, 09:30
kórwa zróbmy to w Polsce bo mi się pieniądze końćzą

hehe rozj***ło mnie murzyn z rodzaju fuk da polic niga

Serval666

2011-08-10, 09:57
oj u nas w warszafce na wiejskiej tez by cos takiego sie przydalo i to baardzo. moze by zobaczyli ze m nie slepe bydlo z ktorym wszystko mozna zrobic

Harnas555

2011-08-10, 10:36
Otworzyć ogień i basta

riodoro1

2011-08-10, 10:44
Tak się kończy posiadanie w kraju "społeczności" kolorowej, azjatów, czarnych czy innego gówna, nie mają szcunku, bo zawsze mogą pojechać do francji. Za tą jedną rzecz dziękuję polskim dresom, że jak na miasto wieczorem wyjdzie czarny, to będą go prać aż nie wyjedzie stąd w p*zdu.

realus

2011-08-10, 10:51
Całe szczęście że w Polsce jest taka armia w 3 paski i sie z takimi rozprawia :)

omgwtflol

2011-08-10, 10:53
oksi89 napisał/a:

Generalnie fantastyczna okazja dla organizacji neonazistowskich, żeby zyskać w oczach społeczeństwa.
Bo niby z tymi skrajnościami, które tam teraz widać na ulicach, jak można inaczej walczyć, jak nie innymi skrajnościami?

Obtłukliby trochę brudasów, kilku pomordowali i zamieszki by się po tygodniu skończyły. A tak to beżowi tam zaraz władzę przejmą i dopiero będzie (nie)ciekawie.


Lol

kaziolord napisał/a:

Pwszystko co nie sp***ala na drzewo.


Dość dziwne, że te murzyny nie sp***alają na drzewo tak swoją drogą.

tabasc napisał/a:

Nie pie**ol... jakby w Polsce wyszło tylu ludzi tak po prostu rozk***ić jakieś miasto to psy też nie miałyby szans. No ale my jesteśmy kulturalnym narodem, a przynajmniej mądrzejszym no bo po jaki ch*j rozpie**alać swoje miasto? Ale angole to jakiś niedojabany naród jest, chamski i prymitywny co najlepiej było i jest widać w klubach i na rynkach większych miast.


A byłeś Ty kiedyś w polskim klubie? (nie, przez internet się nie liczy)

riodoro1 napisał/a:

Tak się kończy posiadanie w kraju "społeczności" kolorowej, azjatów, czarnych czy innego gówna, nie mają szcunku, bo zawsze mogą pojechać do francji. Za tą jedną rzecz dziękuję polskim dresom, że jak na miasto wieczorem wyjdzie czarny, to będą go prać aż nie wyjedzie stąd w p*zdu.


Widziałeś kiedyś agresywnych żółtków w Europie?

bonCziki

2011-08-10, 10:57
parasol mnie zabił ze smiechu, az zle piwo postawilem hahahaha...
a tak na powaznie, powpuszczali sobie bydlo do kraju to teraz jak z jajkiem sie pie**ola i na uprawnienia czekaja zeby ich nie rozjuszyc, ja pie**ole zeby na swoim podworku tak sie srac...

1488

2011-08-10, 10:57
Jedynym rozwiązaniem jest "Biała Rewolucja" wyrzucenie tego gówna do Azji i Afryki.Żydzi.araby i wszelkiej maści bambusy won do siebie!!!!

7 Sins

2011-08-10, 12:10
Przepraszam,ale w Leeds nie ma zadnych zamieszek, jeszcze. Oczywiscie znawcy siedzacy w Polsce musza sie pochwalic zrodlem swojej wiedzy i umiejetnosci kopiowania informacji. W Anglii panuje jeszcze wieksza nienawisc do Policji niz w Polsce i to ich JP.hehehe tutaj to oni wszystko robia w praktyce jak widac.

Din

2011-08-10, 12:22
Filmik bez głosu i kiepska jakość, ale widać że większość ludzi która coś taszczy to czarni.

Swoją drogą to ciekawe, bo ponoć w Londynie mieszka tylko 10% czarnych, a po tych wszystkich filmikach i zdjęciach które widziałem można wnioskować że co najmniej połowę populacji Londynu stanowią to czarni.

7 Sins napisał/a:

Przepraszam,ale w Leeds nie ma zadnych zamieszek, jeszcze. Oczywiscie znawcy siedzacy w Polsce musza sie pochwalic zrodlem swojej wiedzy i umiejetnosci kopiowania informacji. W Anglii panuje jeszcze wieksza nienawisc do Policji niz w Polsce i to ich JP.hehehe tutaj to oni wszystko robia w praktyce jak widac.



"Leeds: About 100 people gathered after a shooting incident, related to another shooting the previous week, occurred. A 14-year-old boy was bitten by a police dog. West Yorkshire Police stated that a car was burnt out on Chapeltown Road, but stated several times that there were no riots in Leeds." źródło Wikipedia. Może zamieszki to nie były ale było blisko i wciąż jest.

Stachu Wichura

2011-08-10, 12:31
To są właśnie skutki multi kulti, zastrzelili słusznie murzyna i czarne bydło wyszło na ulice. Nienawidzę islamu i czarnych i po cichu myślę sobie "a dobrze wam tak Angole" To jest zapłata za wasz wspaniały wypasiony socjal. Jak to dobrze że w Polsce tego nie ma...

SWol

2011-08-10, 13:30
Jest jedno rozwiązanie problemu, zapakować murzynów i arabusów do metalowych pojemników po 100 sztuk i wysłać pocztą do domu.

@up nie ciesz się, że Angole malą przej***ne, bo niestety, ale murzyny również do Polski przyjeżdżają, prawda nie w takiej hurtownej ilości, ale są. I oni też myślą, że Polsce można tak samo odpie**alać, jak ich koledzy z plemia odpie**alają w Anglii

drevnikocur

2011-08-10, 14:38
dlaczego niektórzy stosują: Anglia zamiast Wielka Brytania, to tak samo jakby mówić/pisać Bawaria zamiast Niemcy,