18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

~Faper Noster

2010-11-04, 20:34
Kolega ma jakiś problem z kopiowaniem tekstu?

Scarlet

2010-11-06, 16:53
- co by się stało, gdyby jarek rozbił się pod smoleńskiem razem z lechem?
- piloci zostaliby pochowani na wawelu.

Pawian

2010-11-07, 11:54
Drodzy Sadyści, w celu odhamienia forum zapodam nieco poezji o tematyce lotniczo-patriotycznej:


Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
I spojrzałem na pole...trzeba brata spytać.
Jak przekonać pilota w mglistej atmosferze
By odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
Z której moskal przez radio próbuje dyktować
Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

Przez mgle dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty
Co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
I z czystym sercem powie, ze mgły tej przyczyna
Tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska.
Już widzę jak się cieszy pewna morda świńska.

Lecz jasie nie ulęknę broniąc racji stanu.
Już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
Jak Tusk,kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku.
Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

Tylko by nie mówili "Lechu-Kamikadze",
Najlepiej jeśli jeszcze brata się poradzę.
"Jarku,jest pewien problem i wygląda ślisko.
Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"
"Ależ to oczywista przecież oczywistość.
Ze kłamią by nam zepsuć cala uroczystość
Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach.
Bo przecież to samolot na bazie bombowca.
Nawet gdy walnie w ziemie to się nie rozwali.
Powiedz wieży, ze stoi gdzie zomowcy stali
Będziemy postępować tak jak było w planie.
Wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie.
A Błasik niech tam dobrze przypilnuje.
Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora."

Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci.
Że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
"Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika.
Cały naród Cie uczci jako męczennika."

Pastuch z Pakistanu

2010-11-16, 21:28
Po odfiltrowaniu szumów prawda wyszła na jaw :samoboj:

Sierpman

2010-11-16, 21:40
Aha ..... to teraz mam się bać ?

The Master of Tanie Wino

2011-01-10, 19:00
"Ponoć ktoś widział jak Tusk steruje zdalnie sterowaną brzozą żeby trafiła samolot. No i trafiła. Ale samolot nie spad. Strącił go Putin z bazooki, którą dostał od Tuska. Wszyscy co wiedzą to widzieli ten film jak Putin skrada się za płotem lotniska w Warszawie, przepiłowuje skrzydło a do środka luku bagażowego wkłada drewnianą bombę. To najnowsza konstrukcja rosyjska, drewniana żeby nie wykryło jej wykrywanie metalu. No i wybuchło to wszystko łup ciach prach i szast. I spadł. Poza tym w trakcie naprowadzania był stosowany mekong i on powodował że piloci widzieli mgłę. Mgła została wytworzona sztucznie przez 5 milionów Rosjan siedzących w lesie smoleńskim i gotujących wodę na ogniskach - to widać z satelity i USA mają fotki tych 5 milionów Rosjan. Jak sobie sprawdzicie to 5 milionów Rosjan tego dnia nie stawiło się do pracy bo właśnie siedzieli w lesie i produkowali mgłę.
Po tym jak samolot się zderzył okazało się że wszyscy przeżyli, należało więc zbudować z wosku (figury woskowe) ciała. Oczywiście było mało czasu dlatego były porozrywane, także brak wosku doskwierał agentom rosyjskim. Następnie porozrzucano te woskowe figury. Następnie przyjechał Jarosław Kaczyński wódz Wszechpolski i rozpoznał brata ale nim ten dotarł do Warszawy to wosk się stopił i w Warszawie już go nie rozpoznał. Kiepska imitacja to była.
Następnie wzięli wszystkich jako zakładników i wywieźli na Kamczatkę. Tam po dziś dzień rąbią lasy. Z tajnych źródeł rosyjskich wynika, że są kłopoty z pozostałymi TU-154M, że nie można tymczasowo nimi karczować lasów bo zardzewiały skrzydła służące do ścinania lasów. Wszystkie maszyny zatem zostały uziemione w całym tartaku. Dlatego ci zakładnicy teraz ścinają drzewa, co jest podwójną wadą bo robią to wolniej niż TU-154M a po drugie bo z Tu-154M wypadały gotowe panele podłogowe i parkiety."




Jeden z komentarzy na WP.pl :D

Ra...........og

2011-01-17, 23:56
Przemówienie, było już napisane...

Desti

2011-02-01, 00:57
Ostateczny i niepodważalny raport!


BongMan

2011-02-01, 01:58
"Samolot pikuje w dół" - a można k***a pikować do góry?

Fumigant

2011-02-01, 02:08
@up widać autor filmu jest cofnięty w rozwoju do tyłu

pr...........as

2011-02-01, 02:11
jest głupie ale fajnie się słucha :)

Lu7yn

2011-02-01, 03:03
Mudzin Przejmuje stery i kieruje samolot na kongo.

st...........ch

2011-02-01, 03:11
Nie no k***a... Rodzice byli niekompetentni i nie zamknęli dziecka na klucz bez internetu. Pewnie byli nak***ieni :/
X