18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach

baztien90 • 2013-07-22, 16:11
POLSKA PANY!

W dniach 14-16 marca, światowe gwiazdy gier komputerowych przyjadą do Polski zmagać się, w wielkim finale, ósmego sezonu Intel Extreme Masters, o łączną pulę nagród sięgającą 250 000$. To olbrzymia zasługa atmosfery, jaka udzieliła się wszystkim sympatykom e-sportu, podczas styczniowej edycji Intel Extreme Masters, w katowickim Spodku.

Impreza w Katowicach zakończy serię turniejów, które odbędą się w Szanghaju, Nowym Jorku, Singapurze oraz Sao Paulo. Największe gwiazdy e-sportu będą rywalizować w League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych, podczas katowickiego turnieju wyniesie aż 250 000$.

Spodek najgorętszą cyberareną świata

Po raz pierwszy finały Mistrzostw Świata nie zostaną rozegrane na targach CeBIT w Hanowerze. Wszystko za sprawą gigantycznego sukcesu jaki odniósł przystanek IEM w Katowicach, rozegrany w styczniu tego roku. Turniej odwiedziło wtedy 50 000 fanów, a transmisję internetową ESL TV, w siedmiu językach, obejrzało ponad pięć milionów widzów z 178 krajów. Ponownie w całe przedsięwzięcie zaangażowane będą władze miasta, w tym prezydent Katowic, Pan Piotr Uszok.




źródło: http://www.esl.eu/pl/news/225816

matik1993

2013-07-24, 20:12
Ja od lat gram w tego typu gry. Jak i uprawiam sport, chodzę na siłownie. A potem zj***ny wracam do domu i odprężam się w grając w Lol'a, BF'a czy SC2 w towarzystwie poznanych dawno temu ludzi, których tylko na oczy raz widziałem. Bo zrobiliśmy sobie zlot, 10 osób w pubie piwko itp. jeden przyjechał z Anglii. A co do ESportu to jestem jak najbardziej za żeby go promować. Nie raz miałem przyśpieszony rytm serca i pot mi się lał litrami. Gdy kończyliśmy mecz trwający 1h30min.

tranzystor

2013-07-24, 23:24
Ten turniej powinien się odbywać w Sosnowcu.

tominho

2013-07-24, 23:36
ElectronicArts napisał/a:

MyM teraz bardzo przykoksili w lola. Nasza polska drużyna jest bardzo mocna i liczę aby wygrali w Szangchaju jak i w Katowicach. Chłopaki reprezentują b. wysoki poziom i łamią stereotypy "POLAND NOOBS CRYING KIDS FEEDERS AFKERS ITP ITD" Wygrywają z najlepszymi drużynami ze świata wym. "Fnatic" "Gambit Gaming" "SK Gaming" "Evil Geniuses" <--- jedne z czołówki. W piłce nam nie wychodzi, ale w E-sporcie Polacy są zajebiści. :) Miłego dnia ludzie nie obrzucajcie się nawzajem błotem, jesteśmy z jednego kraju i wszyscy prawdziwi Polacy to nasi bracia i siostry. :]


Przepraszam, ale mówisz takie bzdury że sikam ze śmiechu od tego posta, MyM zajmuje ostatnie miejsce w LCS i przegrywa mecz za meczem czasami w nawet bardzo słabym stylu, więc nie mów że przykoksili w LoLa bo to kłamstwo.