18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Światowy finał Intel Extreme Masters w Katowicach

baztien90 • 2013-07-22, 16:11
POLSKA PANY!

W dniach 14-16 marca, światowe gwiazdy gier komputerowych przyjadą do Polski zmagać się, w wielkim finale, ósmego sezonu Intel Extreme Masters, o łączną pulę nagród sięgającą 250 000$. To olbrzymia zasługa atmosfery, jaka udzieliła się wszystkim sympatykom e-sportu, podczas styczniowej edycji Intel Extreme Masters, w katowickim Spodku.

Impreza w Katowicach zakończy serię turniejów, które odbędą się w Szanghaju, Nowym Jorku, Singapurze oraz Sao Paulo. Największe gwiazdy e-sportu będą rywalizować w League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych, podczas katowickiego turnieju wyniesie aż 250 000$.

Spodek najgorętszą cyberareną świata

Po raz pierwszy finały Mistrzostw Świata nie zostaną rozegrane na targach CeBIT w Hanowerze. Wszystko za sprawą gigantycznego sukcesu jaki odniósł przystanek IEM w Katowicach, rozegrany w styczniu tego roku. Turniej odwiedziło wtedy 50 000 fanów, a transmisję internetową ESL TV, w siedmiu językach, obejrzało ponad pięć milionów widzów z 178 krajów. Ponownie w całe przedsięwzięcie zaangażowane będą władze miasta, w tym prezydent Katowic, Pan Piotr Uszok.




źródło: http://www.esl.eu/pl/news/225816

Shanne

2013-07-24, 12:40
Znów jade do hanysowa na iema :D

szklanka

2013-07-24, 12:45
Byłem na tej imprezie, siedziałem i patrzyłem jak mistrzowie świata napie**alają w lola przez pare dni po 7h. I było super, emocje na wysokim poziomie. Jedna z lepszych akcji miała miejsce właśnie w Katowicach, jak ktoś lubi lola to pewnie kojarzy akcje xPeke i jego Kassadina, która dosłownie zatrzęsła spodkiem ;)

po...........cz

2013-07-24, 12:46
Boże sadystów, widzisz i nie grzmisz... Gimbusy mają wakacje, wchodzą na sadola, wstawiają gówno, a inne gimbusy stawiają mu piwa. Tak upadły demotywatory, tak upadł kwejk, tak upada sadistic

Anders Breivik

2013-07-24, 12:50
Z chęcią się wybiorę, przynajmniej na finał, już czuje te 9 godzin pociągiem w jedną stronę .
Na ostatnim finale IEM - w Hannoverze - byłem i dobrze się bawiłem, więc teraz warto znowu pojechać.

Dorquba

2013-07-24, 12:52
eSport jest także sportem, jak sama nazwa wskazuje. Argumenty typu: "sport to tylko ćwiczenia" czy "sportem nie są gry bo to tylko siedzenie przed kompem" można rozbić o kant dupy. Szachy są sportem, a jakoś nie trzeba tam ćwiczyć kondycji i podnosić ciężarów.Oni tam sporo trenują żeby osiągać wyniki i zarabiać pieniądze.Idealnym przykładem są Artur Bloch,Grzegorz Kominicz czy Marcin Wieczorek którzy reprezentują Polskę na arenie SC2, i to z dość niezłymi efektami.

baztien90

2013-07-24, 12:53
poskramiacz napisał/a:

Boże sadystów, widzisz i nie grzmisz... Gimbusy mają wakacje, wchodzą na sadola, wstawiają gówno, a inne gimbusy stawiają mu piwa. Tak upadły demotywatory, tak upadł kwejk, tak upada sadistic

tak, tak. wszyscy jestesmy gimbusami ;-)

ElectronicArts

2013-07-24, 12:54
MyM teraz bardzo przykoksili w lola. Nasza polska drużyna jest bardzo mocna i liczę aby wygrali w Szangchaju jak i w Katowicach. Chłopaki reprezentują b. wysoki poziom i łamią stereotypy "POLAND NOOBS CRYING KIDS FEEDERS AFKERS ITP ITD" Wygrywają z najlepszymi drużynami ze świata wym. "Fnatic" "Gambit Gaming" "SK Gaming" "Evil Geniuses" <--- jedne z czołówki. W piłce nam nie wychodzi, ale w E-sporcie Polacy są zajebiści. :) Miłego dnia ludzie nie obrzucajcie się nawzajem błotem, jesteśmy z jednego kraju i wszyscy prawdziwi Polacy to nasi bracia i siostry. :]

Bigmen

2013-07-24, 13:02
@up oni weszli ze swiezoscia na arene lola, ale teraz im idzie gorzej, bo sie inni do nich przyzwyczaili.

@poskramiacz dlatego to jest w innych czarnosciach i mozesz kliknac zeby to ignorowac.

Odnosnie poprzedniej imprezy chyba byly jakies incydenty z gazem pieprzowym.

Odnosnie CS:GO, 1.6 , ludzie mowia ze GO to gowno, a nigdy nie grali na steam w 1.6.

hajtkol

2013-07-24, 13:08
H88tman napisał/a:

@hajkol- ch*j mnie obchodzi opinia "zawodofców". CS 1.6 grywalnością niszczył te GO pod każdym względem.



Jakieś konkrety?

NoFacee

2013-07-24, 13:13
Ja czekam na jakiegoś lana w BF3 w Polsce, bo na imprezy tego typu w niemczech czy francji mnie nie stać.

job_twaju_mać

2013-07-24, 13:14
Nazywanie to sportem jest bardzo naciągane. Sport od setek lat kojarzył się z ciałem, kondycją, siłą, ciężkimi treningami, a oni tylko siedzą na dupie. To tak samo jak szachy nazwać sportem, więc niech pozostaną przy 'esporcie'.

Hymphh

2013-07-24, 13:21
@up takie pie**olenie jest głupie. Mówisz o ciężkich treningach, a pewnie nie masz pojęcia, ile czasu trzeba spędzić "siedząc na dupie", żeby osiągnąć przynajmniej połowę tego, co osiągają ludzie grający na takich turniejach. Dla mnie to i tak po części sport, a przynajmniej w naszym kraju dużo ciekawszy, niż nasza zajebista piłka nożna ...

Jarrt

2013-07-24, 13:28
Po co gracze w 0:12 mają dwie pary słuchawek?

epolakko

2013-07-24, 13:33
Lubię gry, ale robienie z nich sportu to po prostu k***a przesada, zawsze pamiętałem sport jako ten który wciąga m. in. dzięki adrenalinie, dzięki temu że musisz cholernie uważać, żeby nie nabawić się jakiejś kontuzji. Najwidoczniej teraz modne jest mieszanie świata wirtualnego z rzeczywistym, tak dla tych cip, które boją się wyjść z domu.

Co do najnowszego CS miałem nadzieję, że w końcu odkryją w granatach pewną komedie ale niestety nie. Kilkukilogramowy metalowy granat odbija się jak kauczukowa piłka od ścian. Ta sama sytuacja z koktajlami Mołotowa w szklanych butelkach(TT), które nie rozbijają się o ściany.

szklanka

2013-07-24, 13:42
@Jarrt
To nie do końca dwie pary słuchawek, w uszach mają tzw 'pchełki' jako słuchawki główne, na uszach mają nauszniki wygłuszające, takie jakich używa sie np w przemysle ciężkim, żeby wygłuszyć hałas dobiegający z otoczenia. A te co mają na szyi nieużywane że tak powiem to forma reklamy i designu zawodników :)