18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożegnanie największego kibica w Polsce

Janusz~ • 2012-09-24, 14:28
Tak, wiem. Na portalu którego głównymi atrakcjami są kobiety z ku*asami, martwe płody i złamania otwarte, nie powinno być miejsca na takie filmiki. Jednak zawzięcie i pasja tego chłopaka powinny wzbudzić w nas pewne refleksje



Komentarze typu "iście sadystyczne", "gdzie tu sadyzm" od gimbusów zaczną się za 3...2...1...

tigerqaz

2012-09-24, 19:11
nachwile napisał/a:



Nie ma to jak rozmowa z tobą przed pracą, aż mi milej czas zleci przypominając sobie te twoje mądrości macho menie ;)



No to zapie**alaj do roboty bo ci wszystkie latarnie pozajmują...

I właśnie to jest przykład kogoś kto tak reaguje na krytykę
Jakbyś przyjął mój pierwszy post na klatę to byś więcej nie pisał a tak właśnie wychodzi kto jest kozak. Już pędź bo ktoś musi na córkę zarobić... :cumshot:

na...........le

2012-09-24, 19:21
tigerqaz,
nie jestem c**a jak ty,żeby każde gówno na klatę przyjmować :)
Mimo,że chętnie jeszcze bym z tobą podyskutował to niestety trzeba być mądrzejszym i wiedzieć kiedy skończyć.Dlatego też kończę ta nierówną walkę i uznajmy,że jestem twoim panem a ty moim podwładnym i przepraszasz za wszystkie swoje złe słowa skierowane do mojej osoby i obiecujesz poprawę i może gałeczka na dobranoc i kwita.

A resztę forumowiczów przepraszam za moją kobietę tigerqaz czasami robi się nieznośna ale cóż przeciez jej nie uśpię :)


Dziękuję za uwagę a zarazem przepraszam za spam.

The End

TrooperBR

2012-09-24, 19:23
Największy, a NAJSŁYNNIEJSZY to spora różnica.


poza tym to ch*j z nim

karrbon

2012-09-24, 19:30
Ło k***a, top komentarz ma więcej piw niż post pod którym jest ;o

spr

2012-09-24, 20:15
Wzruszyłem się

teken

2012-09-24, 20:35
nie postawię piwa, bo nienawidzę takiej medialnej nagonki dookoła kogoś chorego. Fakt, media czasem pomogą w potrzebnej operacji czy nazbierać pieniądze, ale k***a to są jednostki. Jak ktoś pisał, takich ludzi jak on jest tysiące. Spoko, że spełniał swoje marzenia (a raczej mama je spełniała), przynajmniej nie spędził życia użalając się nad sobą, ale taka nagonka mnie wk***ia.

Crane94

2012-09-24, 20:51
Na Wawel!

Danlew

2012-09-24, 21:00
el_kadafi
Ma racje tysiące jest takich dzieciaków nie wiem kiedy był pogrzeb ale media znajdą kolejnego takiego dzieciaka i znów będzie szum a ja i tak nie słyszałem o tym dzieciaku.

Zakładam że rodzina była majętna plus te dodatki na dziecko chore plus media itd to nic dziwnego że było o nim głośno.

Quasit

2012-09-24, 21:05
A mi go jednak trochę szkoda. :/

Kadoon

2012-09-24, 21:41
Płaczę jak dz**ka, serio.

P@...........@C

2012-09-25, 00:39
Janusz~, dobrze, że mój komentarz widziało tylko kilka osób ;)

fhMichaelo

2012-09-25, 03:35
Ktoś tutaj o kulturze zapomniał. O zmarłych się nie mówi źle. Chłopak miał pasję i ją pokazał, wielu tego brakuje więc są w cieniu. Chłopak dał się zapamiętać kibicom Lechii i nie tylko dlatego zarówno na meczu w Krakowie jak i we Wrocławiu wisiały transparenty poświęcone jego pamięci. Chłopak charakterny był, a nie to co wy spinacze.

Corey_09

2012-09-25, 15:41
fhMichaelo napisał/a:

O zmarłych się nie mówi źle.



Jak to nie?. Proste przykłady:
1. Hitler = sk***iel
2. Mussolini = sk***iel
3. Stalin = sk***iel
4. Richard Leonard Kuklinski = niezły popie**ol


:krejzi: