18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożegnanie największego kibica w Polsce

Janusz~ • 2012-09-24, 14:28
Tak, wiem. Na portalu którego głównymi atrakcjami są kobiety z ku*asami, martwe płody i złamania otwarte, nie powinno być miejsca na takie filmiki. Jednak zawzięcie i pasja tego chłopaka powinny wzbudzić w nas pewne refleksje



Komentarze typu "iście sadystyczne", "gdzie tu sadyzm" od gimbusów zaczną się za 3...2...1...

rahuza

2012-09-24, 18:01
Na Wawel j***nego wjebmy odrazu, jeszcze z Gdańska...

Grubber

2012-09-24, 18:01
Zgadzam się co do zdania że robienie takiej szopki jest totalną bzdurą z drugiej strony współczuje dzieciakowi i to bardzo (nie wiem na co chorował bo nie miałem ochoty poświęcać 5 minut na słuchanie gadki obcych mi ludzi na temat obcego mi dzieciaka). Sam mam kumpla który choruje na dystrofię mięśniową i jakoś nikt mu nie ułatwiał życia. Nie dostawał kasy od jakiś sponsorów, nikt mu nie fundował sprzętu rehabilitacyjnego, a tym bardziej nie finansował spełniania jego marzeń. Matki też nie stać żeby mu zapewniać wszelkie wygody, a ojciec jak frajer zachlał się czy wyprowadził tak czy siak go nie ma. Chłopak mimo to żyje, ma znajomych, czasami gdzieś wyjdzie (raczej wyjedzie na wózku) o ile ktoś pomoże mu wydostać się z kamienicy etc. i jakoś nikt o nim w telewizji nie gada dlatego wk***ia mnie takie pie**olenie w TV. Wychodzę z założenia że tego typu reportaże są robione po to aby szary Kowalski zarabiający najniższą krajową i mieszkający w jakiejś norze (którą będzie spłacał do końca życia) poczuł się lepiej że są ludzie którzy mają bardziej przesrany żywot. Taki news (trudno to w sumie nazwać reportażem) i tak gówno zmieni w sytuacji reszty ludzi chorujących na jakieś dziwne przypadłości i nadal będą żyć swoim dotychczasowym raczej nudnym życiem, srając pod siebie i obciążając innych obowiązkami wynikającymi z ich niedoskonałości.
Tak czy siak nikomu nie życzę aby miał w rodzinie kogoś kto nie będzie w stanie sam się sobą zająć. No to tyle.

MIhau_

2012-09-24, 18:01
@up nie kazdy nieuleczalny, ale kazdy nieuleczalny o jakim mowa jest w TV! Powinni dostac to w jakiejs ustawie, ze jak ktos jest w jakis sposob niepelnosprawny i byl o nim reportaz to ma darmowy temat na sadolu i miejsce na wawelu!

na...........le

2012-09-24, 18:08
tigerqaz napisał/a:

Że spełnił swoje marzenia mu zazdrościsz i że miał kogoś kto mógł te marzenia spełnić????
Osiągnął więcej przez to krótkie życie niż nie jeden z kibiców osiągnie przez 40 lat.
On się do tv nie pchał na siłę...




Masz rację,zazdroszczę mu,że jeździł na wózku,nigdy nie r*chał,nie miał dzieciństwa,nigdy się nie naj***ł jak szpadel,nigdy nie zaznał wielu uciech tego życia :) k***a ależ ja mu zazdroszczę!! spełnił swoje marzenia ja pie**ole chyba zostanę inwalidą i też sobie jakieś spełnię.Idź szorować ząbki bo zaraz dobranocka a potem tatuś wpadnie cię uśpić.A i powiedz tacie,że wszedłeś na portal gdzie byli źli ludzie którzy mieli w dupie cierpienia biednego chłopczyka i resztę tego bajzlu i przez nich straciłeś wiarę w ludzi.

Plecionkarz

2012-09-24, 18:18
Jak ludzkość ma się rozwijać skoro bohaterami są kalecy, dewianci mają uznanie, idolami są ćpuny i alkoholicy z problemami psychicznymi a przed mniejszościami drży większość. W szkołach poziom ustala się pod najgłupszych bo słabszym będzie przykro. Wszystko się pie**oli a ewolucja człowieka od dawna się cofa.

Janusz~

2012-09-24, 18:22
co tu się odpie**ala w komentarzach


tigerqaz

2012-09-24, 18:23
nachwile napisał/a:




Masz rację,zazdroszczę mu,że jeździł na wózku,nigdy nie r*chał,nie miał dzieciństwa,nigdy się nie naj***ł jak szpadel,nigdy nie zaznał wielu uciech tego życia :) k***a ależ ja mu zazdroszczę!! spełnił swoje marzenia ja pie**ole chyba zostanę inwalidą i też sobie jakieś spełnię.Idź szorować ząbki bo zaraz dobranocka a potem tatuś wpadnie cię uśpić.A i powiedz tacie,że wszedłeś na portal gdzie byli źli ludzie którzy mieli w dupie cierpienia biednego chłopczyka i resztę tego bajzlu i przez nich straciłeś wiarę w ludzi.




Jak za 3 lata będziesz miał tyle ile ja to możesz się mądrować
A tacie nie dam rady nic powiedzieć bo od 5 lat nie żyje i co zawiodłem Niunię???

masafahi

2012-09-24, 18:25
Teraz to"kibice" żegnali go na cmentarzu, ale na marszu niepodległości to kibole... Niech nie pie**olą, że ich to obchodzi.

tigerqaz

2012-09-24, 18:25
nachwile...coś dużo masz ostrzeżeń jak na swój poważny wiek widać jak moderatorzy Cię lubią he he

Eldryzif

2012-09-24, 18:29
el_kadafi napisał/a:

Największy kibic? A z jakiej k***a paki? Bo chory? Łepek miał zamiłowanie i tyle. Jemu podobnych jest tysiące. Ale że chory to robi się od razu ckliwą historyjkę i okrzykuje największym kibicem w PL. Może jeszcze żałobę narodową i niech wszyscy piłkarze ogłaszają minutę płaczu przed meczem. Jednemu łepkowi udało się przebić i wielkie halo. A setka innych zmarła nie mając nawet dostępu do TV i o nich cisza. Niech młody śpi w pokoju. Ale do k***y nędzy, nie róbmy szopki. Jeszcze parę dni i mu pomnik wybudują.



Tak tylko autor tematu napisal, w telewizji powiedzieli najslynniejszy. Gdybys ty byl chory tak jak on to bys siedzial w swoim pokoju i nawet nikomu sie nie pokazywal, ale jestes zdrowy i bardzo latwo ci o tym mowic. Kiedys zrozumiesz pewne wartosci, a narazie siedz sobie na forach internetowych i dowartosciowywuj sie, mama nie poglaskala rano to jakos musisz. Za jego walke nalezalo mu sie pare minut w telewizji, za tydzien juz wszyscy zapomna, lepiej ci? :glowawmur:

na...........le

2012-09-24, 18:31
tigerqaz napisał/a:




Jak za 3 lata będziesz miał tyle ile ja to możesz się mądrować
A tacie nie dam rady nic powiedzieć bo od 5 lat nie żyje i co zawiodłem Niunię???



27 to wiek?A myślałem,że wpisałeś IQ no cóż, wizualnie może i 27 masz ale mentalnie to może ze 14 niuniu.Mało we mnie współczucia więc starego też nie będę współczuł,więc na darmo o tym wspomniałeś niestety :)
Nie czujesz się czasami zagubiony?Coś mi się wydaje,że portal o tematyce sadystycznej chyba nie za bardzo Ci odpowiada.

co do ostrzeżeń, to w ch*ju je mam nie muszą mnie lubic;]

tigerqaz

2012-09-24, 18:45
nachwile napisał/a:



27 to wiek?A myślałem,że wpisałeś IQ no cóż, wizualnie może i 27 masz ale mentalnie to może ze 14 niuniu.Mało we mnie współczucia więc starego też nie będę współczuł,więc na darmo o tym wspomniałeś niestety :)
Nie czujesz się czasami zagubiony?Coś mi się wydaje,że portal o tematyce sadystycznej chyba nie za bardzo Ci odpowiada.

co do ostrzeżeń, to w ch*ju je mam nie muszą mnie lubic;]



Nie wiem czy w tak małego ch*ja zmieszczą ci się te ostrzeżenia
A co do portalu to jestem tu dłużej od ciebie balasie i będę dłużej niż ty. Przyjdź i powiedz mi w twarz jaki ten chłopiec jest sk***iel bo ktoś o nim mówił w tv. Tylko z kolegami to chociaż będzie miał cię kto do domku odprowadzić

nachwile pasuje ci ten nick bo na tyle włącza ci się móżdżek a widać jesteś tylko zbieraczem piw i pewnie codziennie chwalisz się nimi kolegom z celi. O jakiś ty brutalny i sadystyczny wow ja pie**ole.

na...........le

2012-09-24, 18:48
tigerqaz napisał/a:



Nie wiem czy w tak małego ch*ja zmieszczą ci się te ostrzeżenia
A co do portalu to jestem tu dłużej od ciebie balasie i będę dłużej niż ty. Przyjdź i powiedz mi w twarz jaki ten chłopiec jest sk***iel bo ktoś o nim mówił w tv. Tylko z kolegami to chociaż będzie miał cię kto do domku odprowadzić




Oo nie ale mi pojechałeś o jejciu o nie! chyba się załamię i zostanę tobą ;) zbijesz mnie?Ejj no weź no proszę,nie bij mnie.Jesteś w galerii fotek sadistica? To będę twoim zdjęciem straszył córkę jak będzie niegrzeczna.będe mówił,kochanie jak będziesz niegrzeczna to ten spedalony pan przyjdzie i pobije tatusia.



Jak to mówią,kozak w necie p*zda w świecie? pewnie często to słyszysz młokosie.


Nie ma to jak rozmowa z tobą przed pracą, aż mi milej czas zleci przypominając sobie te twoje mądrości macho menie ;)

Keepo

2012-09-24, 18:54
el_kadafi napisał/a:

Jeszcze parę dni i mu pomnik wybudują.



Na Wawel z nim !

MIhau_

2012-09-24, 18:54
@Up fajnie, fajnie ale zeszliscie troche z tematu, tego typu zabawy dokonczcie sobie na PW.