18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poszukuję filmu/obrazka z tej strony. [ zbiorczy na prośby ]

Pimpek • 2010-06-12, 16:26
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.


Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Darson666

2013-01-27, 17:31
Szukam filmiku - reklamy jakiegoś produktu, ale to chyba nie był lek. Koleś ubiera się przy łóżku w garnitur, patrzy na niego żona, on myśli że to prostytutka, płaci jej, żona się wynosi. Po tagach skleroza, niepamięć, zapomniał, alzheimer nie było

Darson666

2013-01-31, 14:03
Literówka w tagu alzhaimer (powinno być alzheimer) i wszystko jasne.

Dzięki, K@Cu!

daro7000000

2013-02-01, 20:08
:-( witam,same najlepsze filmy zostają usunięte,dziś był film jak się pozbyć głowy piła mechaniczna ;-) chciałbym jeszcze raz obejrzeć macie jakieś namiary? nawet nie wiem kto to dodał :-\

~Blackhunter

2013-02-01, 20:14
Filmy są usuwane bo są sprzeczne z regulaminem. Poczytaj trochę to będziesz miał jasność.

daro7000000

2013-02-01, 20:19
kurze właśnie wiem. szkoda... znasz może inna stronke bardziej "elastycznym"regulaminem? ale tamten film był mocny!!! żaden zrobił na mnie takiego wrażenia

Brona_Talerzowa

2013-02-05, 10:43
Większość z was zapewne rozumie ból związany z przygotowaniami do sesji, dlatego nie zdziwi nikogo, że próbuję sobie w jakiś sposób ten czas ułatwić. Ale do rzeczy,próbuję odnaleźć film na którym jakiś gościu tłumaczy jak efektywnie się uczyć i przedstawia swego rodzaju ćwiczenie myślowe polegające na wyobrażeniu sobie piłki za głową cały film jest w formie rysunkowej bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki.

~Faper Noster

2013-02-05, 10:55
Do nauki k***a mać, a nie jakieś zj***ne filmy w necie będziesz oglądać!

cfaniaczeQ

2013-02-06, 22:56
Kiedyś oglądałem filmik(chyba był na hardzie) o tym jak kolesia potraktowali paralizatorem w jaja, potem było to fajnie poskładane że ten koleś "tańczył" do dość śmiesznej muzyki. Próbowałem kilka razy ale nie jestem w stanie go znaleźć, jeśli ktoś byłby tak miły i potrafił go dość szybko odnaleźć byłbym wdzięczny za link ;D

biszkopt14

2013-02-08, 21:54
poszukuję animacji która jakiś czas temu była na głównej, opowiadała o dziewczynie która straciła dom i spała u poznanego typa którego okradała i uciekała, wracała itak w kółko.Chłop nie wytrzymał i sie powiesił.

Szukam jej już długo bo była kozacka i nie mogę znaleźć.POMOCY

Ko...........11

2013-02-09, 16:28
Także jestem nowy, potrzebuje pomocy w znalezieniu gifu:
Jakis murzyn w studio robi reklame jakiegoś produktu i nagle zaczyna ruszac biodrami jakby kogoś r*chał, kamera sie oddala co chwile i pokazuje więcej murzynów wykonujących te same ruchy. Dzięki za pomoc z góry.
X