18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paczka dla przyjaciela

wiciox • 2013-12-17, 13:54
Otóż postanowiłem skopiować pewien pomysł na zapakowanie paczki dla przyjaciela, coby mógł się trochę pomęczyć zanim dojdzie do właściwego prezentu. W sumie takie coś już mogło tu być, ale teraz jest moim zmienionym wykonaniu.




Co do opakowania: całe pudełko, któro jest owinięte łańcuchem zakleiłem taśmą. Ale rzecz w tym, że z kartki papieru zrobiłem małą kopertę, do której włożyłem kluczyk do kłódki. No i zajebiście to się wtopiło w nowy dizajn pudełka (tj. sama taśma). Całość włożyłem w większe pudełko, w którym na jednej z wewnętrznych ścianek dokleiłem kopertę z listem (poza prezentem chciałem mu podziękować też i słownie). No i tyle.

A w sumie to każdy powinien tak pakować paczki, ażeby ch*je z poczty się nie dobierali do wnętrza.

wiciox

2013-12-17, 18:28
Jeszcze nie wiem, ile wysyłka, ale pewnie coś w okolicach 25 zł, tak stawiam.

Same słuchawki dostałem, ale mam swoje, więc druga para nie jest mi potrzebna. Mój przyjaciel chciał je ode mnie kupić, są święta, więc po prostu mu je dam.

No i smutny fakt o moim przyjacielu: ma dziewczynę. Tą samą od 7 już lat. Pozostają mi fantazje erotyczne podczas masturbacji. Oczywiście, tą stówką próbuję się wkupić w łaski seksualnego ogiera-przyjaciela. Jestem chyba pierwszą dz**ką, która musi płacić za seks (poza tymi z Niemiec).

Ktoś jeszcze napisał o słuchawkach: są ich dwa modele. Z kablem ControlTalk i bez. Te są bez. Jestem też prawie pewny, że tą stówkę razem przepijemy/spalimy na sylwestra. A jak nie to trudno, należy mu się.

jawamen

2013-12-17, 18:59
up@ Mądrze prawisz . I ch*j :)

khrystall

2013-12-17, 20:08
Mam takie słuchawki i przekraczają wartość 200 zł. Polecam.

Morgh

2013-12-17, 20:42
Ciekawy pomysł, a wiciox mądrze gada :)

Wujek Jar

2013-12-17, 20:48
@jaweman - nie mam teraz bólu dupy o żadnych polaczków, czy coś ale ty k***a sam musisz być bidny żeby nie wiedzieć ile kosztują bitsy - bo z tego co mówisz to mniej niż 100 o.0

lwRazor

2013-12-17, 21:14
Gratz dla Ciebie, że doceniasz przyjaciół i wielki ch*j w zęby tym, którzy tego nie robią ;)

GhostRider32

2013-12-17, 22:20
5 stów za słuchawki, a jack się rozpie**oli po 6 miesiącach, jak w moich słuchawkach pioneer za 60 zł :P

Floox

2013-12-17, 22:34
Słuchawki to tzw. ibeats, dodawane w zestawie do telefonu htc sensation xe. Da się je kupić nawet za 50zł co odpowiada ich nazwijmy to "brzmieniu" i wykonaniu. Fakt są może ładne ale jak każdy produkt tej firmy są warte max 10% swojej ceny.

jawamen

2013-12-18, 11:30
Wujek Jar napisał/a:

@jaweman - nie mam teraz bólu dupy o żadnych polaczków, czy coś ale ty k***a sam musisz być bidny żeby nie wiedzieć ile kosztują bitsy - bo z tego co mówisz to mniej niż 100 o.0



Nie po prostu mnie to nie interesuje :) mam inne zainteresowania :D

Lingu

2013-12-18, 11:52
Skrzywdziłeś kumpla tymi słuchawkami...