18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paczka dla przyjaciela

wiciox • 2013-12-17, 13:54
Otóż postanowiłem skopiować pewien pomysł na zapakowanie paczki dla przyjaciela, coby mógł się trochę pomęczyć zanim dojdzie do właściwego prezentu. W sumie takie coś już mogło tu być, ale teraz jest moim zmienionym wykonaniu.




Co do opakowania: całe pudełko, któro jest owinięte łańcuchem zakleiłem taśmą. Ale rzecz w tym, że z kartki papieru zrobiłem małą kopertę, do której włożyłem kluczyk do kłódki. No i zajebiście to się wtopiło w nowy dizajn pudełka (tj. sama taśma). Całość włożyłem w większe pudełko, w którym na jednej z wewnętrznych ścianek dokleiłem kopertę z listem (poza prezentem chciałem mu podziękować też i słownie). No i tyle.

A w sumie to każdy powinien tak pakować paczki, ażeby ch*je z poczty się nie dobierali do wnętrza.

jawamen

2013-12-17, 16:26
A.J.K.S napisał/a:



Jak dla Ciebie 200 zł to dużo jak na prezent dla przyjaciela / dobrego kolegi...to są tylko dwa sensowne wyjaśnienia:
1) W szkole każdy Cię bił - nie masz kolegów.
2) Jesteś zawistnym polaczkiem biedaczkiem - całe życie na socjalu.
:amused:



QWa tak bidny Polaczek jak nie zrozumiałeś do czego odnosił sie mój komentarz to nie pie**ol Głupot .

Dziękuje Dobranoc :)

Nomercyy

2013-12-17, 16:41
k***a, kto daje takie prezenty przyjacielowi?
Powiedz szczerze że to twój chłopak, obiecuję że nie będziemy aż tak okrutni w komentarzach.

BorgBorg

2013-12-17, 16:43
Musisz go bardzo kochać. :spermshot:

Młynarz2033

2013-12-17, 16:43
@up Zrozumiał, ale za ty nie rozumiesz że można mieć przyjaciela.

(Sam nie mam :D )

princu

2013-12-17, 16:47
Pewnie chętnie sobie później razem pomajstrujecie przy tej skrzynce z przyjacielem co??

go...........et

2013-12-17, 16:47
@Nomercyy, wiesz jak dla ciebie wyrzeczeniem jest kupić kumplowi pół litra taniej wódy a na bukiet dla dziewczyny odkładasz przez 3 miesiące to tylko o tobie świadczy.
Nie widzę nic pedalskiego, zdrożnego ani pie**olniętego w dawaniu kumplowi prezentu na święta.
Ale cóż, zapach cebuli jak zwykle w komentarzach się roznosi.

op...........ve

2013-12-17, 16:48
A.J.K.S napisał/a:



Jak dla Ciebie 200 zł to dużo jak na prezent dla przyjaciela / dobrego kolegi...to są tylko dwa sensowne wyjaśnienia:
1) W szkole każdy Cię bił - nie masz kolegów.
2) Jesteś zawistnym polaczkiem biedaczkiem - całe życie na socjalu.
:amused:


A ty pedałem który nie wie ile zapie**alać trzeba na te 200zł ;-)

pansiemaziomki

2013-12-17, 16:51
zwaliłeś sobie kapucyna przy tej paczce jak ją pakowałeś, przyznaj się

szoszana

2013-12-17, 16:54
tak z ciekawości :D ile dałeś za wysyłkę ? :D

Nomercyy

2013-12-17, 16:57
@Gordonviet

Też nie widzę niczego złego w dawaniu prezentów przyjacielowi....naucz się czytać proszę.
Chodzi mi raczej o cenę tychże prezentów.

I miło że zbudowałeś portret psychologiczny mojej osobie, po jednym poście, nie umiejąc go nawet interpretować.

Cebulaku powiadasz?

Prowokator

2013-12-17, 16:58
jawamen napisał/a:

Hmmm paczka dla "PRZYJACIELA" słuchawki,100zł,kuferek,łańcuch, kłódka, to jakies 200 zl





Obrazek

A i wiek 19 hmm Ciekawe


Sęk w tym, że te słuchawki kosztują ok. 700zł, więc nie rozumiem na ch#j ta 100 ;)
800zł na przyjaciela to jednak trochę idiotyzm xd

Azyll

2013-12-17, 16:59
Niezły macie ból dupy, że ktoś dostał od przyjaciela stówę i słuchawki, ja jebie.
Jak się ma zajebistego przyjaciela to się w ogień za nim skacze, a nie patrzy na dobra materialne.
Zazdrośnicy...

ma...........80

2013-12-17, 17:04
Pamiętam 18-tke kumpla (na działce). Z kumplem załatwiliśmy beczkę po kapuście (60l), do środka włożyliśmy kawałek rozj***nej deski posmarowanej jakąś starą rybą i mydło. Deska i mydło na dno beczki, wj***liśmy w ch*j pogniecionych gazet i drut kolczasty (gazety skutecznie zakryły drut kolczasty). Mocno popiliśmy i przyszedł czas na wręczanie i rozpakowywanie prezentów... :-) .

Impreza była zajebista, następnego dnia skacowany kolega miał ręce jak fredi kruger, ale alkohol we krwi skutecznie dezynfekował rany.

Pozdrawiam miłe koleżanki, które z nami były na imprezie, ówczesnego solenizanta Marcina i Piotrka z którym przygotowaliśmy prezent.


Werewolv

2013-12-17, 17:12
Nie doceniasz pocztowców.

Avalanger

2013-12-17, 17:28
@Prowokator :

Nie powiedziałbym, że 7baniek, za 5 też je dostaniesz : klik! (lecz nie jestem pewny, czy to ten sam model) - JEDNAKŻE, ktoś piszący wcześniej, że suma wyniosła 200zł był idiotą.

Ja szczerze powiedziawszy zostawiłbym samą kasę jeśli już (bo jeśli nie lubi tego dziadostwa, to co?) O ilości szmalu zaś decyduje własna zamożność i gest. Nic więcej.
Niektórzy od niechcenia znajomym dają lepsze gadżety niż inni najbliższej rodzinie na ważne rocznice, okazje. Bywa i tak.