18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Wyzwolenia Konopi 2011

mu...........pa • 2011-05-29, 21:40
Pali Kot, Pali pies,
Pali z nami cała wieś.


Saia

2011-05-30, 12:39
@marszalek1 z jakiego zap*zdowa pochodzisz?

Xenomorph08

2011-05-30, 12:50
Były ksiądz proboszcz z mojej parafii zrobił dziecioka kobiecie to mu zagroziła że poda to do informacji publicznej jeżeli nie wprowadzi się na plebanię. Zgodził się. Po jakimś czasie zrobił drugiego innej ( dzieciaki nazwał Maria i Józef). Jak zrobił trzeciego to kuria się wk***iła i wyj***li go gdzieś na wieś do zap*zdowa. Teraz jakiś księżulek wozi swoją tłustą dupę Land Cruiserem. Amen.

JeMois

2011-05-30, 13:06
Cytat:

Moja niechęć do Kościoła KATolickiego spowodowana jest m.in. jego sektowością, obnoszeniem się z bogactwem (czyż Jezus nie nauczał żeby rozdać majątek biednym?



1. Komuniści też nawoływali by zabierać bogatym i dawać biednym.
2. Co Ci przeszkadzają na co ludzie wydają WŁASNE pieniądze? Zazdrość?

Cytat:

Dziura budżetowa? A dlaczego nie opodatkujemy kościoła?



Dziura budżetowa bierze się z zbyt wielkiego opodatkowania wszystkiego co jest w koło a wam przeszkadza j***ny Kościół, nie ogarniam. Nie jestem wierzącym ale wkurza mnie ta nagonka na Kościół. W takim razie opodatkujmy również organizacje charytatywne - tam przecież ludzie również przekazują WŁASNE pieniądze.

Cytat:

ilekroć Kościół wtrącał się do polityki, kończyło się to wojną



No jasne, wszystko najprościej zwalić na Kościół. Rozumiem, że naziści i komuniści również gorliwie kochali Boga? Oni kochali naukę : biologię i socjologię.

Cytat:

przeczytaj biblie to zobaczysz jakie ty bzdury piszesz!!! samo czczenie maryi to grzech! maryja sie nie moze objawiac tak jest napisane i nie moza jej czcic a krk zrobil sobie takie bozki na ktore ty jako jebniety fanatyk wydajesz kase i tak maruja jak i wojtyla to terazniejsze bozki!



Nie cytuję więcej bo jeszcze ktoś oślepnie od Twojego pisma.
To co w kto wierzy to nie Twoja sprawa i to gdzie wydaje swoje zarobione pieniądze również.
Interpretacji Biblii jest w ch*j. Jakbyś nie wiedział to w KK z Maryi nie robi się bożka. Nie zaprzeczam , że przeszkadza mi podejście ludzi do Wojtyły (mimo iż był dobrym papieżem) to jednak nie wnikam w to bo to sprawa Kościoła a nie moja.

Cytat:

mamy placic tej czarnej zarazie 8 miliardow zl?



Jakby nie patrzeć z usług KK korzysta 90% Polaków (nie dawaj mi innych danych, będziecie mieli ślub, pogrzeb więc skorzystacie!). Nie przeszkadza wam natomiast fakt, że wasze pieniądze idą na urzędników którzy w ogóle nie są potrzebni? Oczywiście, że nie bo mózg macie wyprany.



Cytat:

nie pie**ol o nowej prawicy!!! kto jest nowa prawica?! kaczynski? moze marek jurek? hahaha a moze tuski i komorowskie?!



Napisałem jasno - Kongres Nowej Prawicy - Partia Janusza Korwina-Mikke.

Narzekacie na to, że politycy i ludzie myślą wg PRLowskich schematów - ale sami robicie tak samo! Przeszkadza wam to, że ktoś dostaje za coś kasę, przeszkadza wam, że ludzie dobrowolnie oddają swoje pieniądze na rzecz innych ludzi. Rydzyk wam przeszkadza dlatego że jest bogaty, że zrobił kasę której wy nie zarobicie a nie dlatego że ma wpływ na państwo!

Cytat:

mamy prezydenta który nie potrafi poprawnie pisać po polsku i premiera z wadą wymowy. Nie no, cudownie.



Cóż za wspaniałe argumenty, nie popieram PO ale widać, że gówno znacie się na polityce i właśnie dlatego demokracja to zj***ny ustrój. Ponad 80% gówno się zna i politykę traktuje jako show-biznes.

Państwo by istnieć i funkcjonować musi opierać się na wartościach religijnych (niezależnie jakiej religii). Inaczej nie będzie porządku. A państwa świeckie już były - III rzesza, Związek Radziecki...wierzyli w ludzi, naukę i umysł a nie w Boga, jak to się skończyło wszyscy wiemy.

pr...........as

2011-05-30, 13:15
zagłosowałbym na niego na prezydenta :)

Pandagul

2011-05-30, 13:35
JeMois napisał/a:



Kolejny któremu TV robi z mózgu papkę? Pewnie kolejny antyklerykalny który nienawidzi kościoła nawet nie wiedząc dlaczego, a no tak wiem bo kilku księży molestowało dzieci, doprawdy to jakaś masakra ;/ a może dlatego, że Kościół bronił Europy przed Islamem wieki temu i zabijał ludzi? No tak, naprawdę szkoda, że nie mamy teraz Islamu..

Poza tym w Polsce jest ok 80 partii w tym Kongres Nowej Prawicy, który także chce odciąć państwo od Kościoła ale nie robi z tego medialnej szopki jak w przypadku SLD czy Palikota. Nowa Prawica po prostu zajmuję się poważniejszymi sprawami, które obecnie są ważne, ale to i tak potrafi zrozumieć 15% wyborców a pozostała część woli się podniecać walką PO-PiS i 'transferami' polityków ( tak jakby można było komentować w jakiś sposób fakt, że PO chce ściągnąć trockistę, przecież takie choroby nie podlegają dyskusji) czy walką o prawa homosiów. Cóż za ważne tematy! A ch*j z tym, że rozwijamy się w 0wym tempie i niedługo przyjdzie bankructwo, lepiej kuźwa żyć jak na titanicu - zabawa do końća!

O, ale widzę, że prawa ręka fuhrera Tuska - lesiot - już w pogotowiu...pewnie zaraz odpowie że podniesienie podatków można usprawiedliwić, bo przecież w Grecji tego nie zrobiono i państwo zbankrutowało, fajnie, tylko że polityka jaką prowadzi Grecja jest zupełnie przeciwna polityce sugerowanej przez Kongres Nowej Prawicy...




Antyklerykalizm, tak, jestem za. Nie wierzę w istnienie siły wyższej (może oprócz satana) czy obecności tzw. "boga". Jakby się dzieciaczki uczyły to by wiedziały z historii że chrześcijaństwo było z powodów czysto politycznych wprowadzone, aby władca był tzw. "pomazańcem bożym" i by miał autorytet u poddanych, gdzie najczęściej tego nie było, sprowadzali duchownych w celu edukacji, bo potrafili pisać i czytać. Do tego dochodzi wiele mniej ważnych powodów, ale nie zmienia to faktu że większość ludzi nie wierzyła, a ci co wierzyli to tak naprawdę wierzyli w to pod inną nazwą i ogniem i mieczem zostało im chrześcijaństwo narzucone.

Jeśli chodzi o Janusza Palikota, to weźcie k***a najpierw przeczytajcie jego program polityczny to wtedy możemy inteligentnie porozmawiać, bo nie macie praktycznie wcale argumentów, a program jest naprawdę dobry, i może wreszcie jest to partia lewicowa która mogła by coś zmienić, nie jak PO posługująca się centralną doktryną polityczną która aktualnie gówno robi i nic ze swojego programu.

Mówisz o Kongresie Nowe Prawicy. Tak mi się zajebiście z tego chce śmiać że ja pie**ole. Partia założona przez człowieka, Janusza Korwina Mikke (nie wiem czy dobrze piszę) który już dawno z UPR przeszedł do historii ale próbuje się chwytać wszystkiego aby tylko dopchać się do żłoba. Jego tak drastyczne zmiany w poglądach moim zdaniem są nie pokojące.

Tak w ogóle przeczytajcie sobie program KNP, anarchiczna utopia, tak to można nazwać, chcą zlikwidować praktycznie wszystko podatki i poobniżać (haha, o k***a), chcą dać polakom wybór czy płacić na NFZ i ZUS czy też nie, doprowadziło by to do upadku tych instytucji, ponieważ nikt by nie chciał płacić z różnych powodów a na ulicach by się szwędali chorzy i biedni starcy którzy nie mają emerytur, ubezpieczeń itp. Prywatyzacja szkół, śmieszne, blokowanie możliwości edukacja dla biednych rodzin, których w polsce jest w ch*j, taka oligarchia by była zarazem, rządzący decydują, sprzedają dyplomy itp. Przywrócenie kary śmierci i legalizacja broni (chyba ich poj***ło w takim systemie jak oni to widzą) a zarazem zakaz aborcji i eutanazji (czyżby lekki paradoks?). "partia sprzeciwia się ingerencji Polski i innych państw wzajemnie w sprawy wewnętrzne" likwidacja polityki, pociągnęło by to za sobą wystąpienie z UE, NATO itp.

Jest to jeden z najbardziej popie**olonych programów politycznych jakie czytałem, praktycznie zmiana ustroju. Nie przekroczą progu wyborczego, a hipotetycznie jeżeli by to zrobili to nie wprowadzili by żadnych z punktów ich programu (ew. może być jeden wyjątek ze zniesieniem akcyzy na benzyne).

ja...........ko

2011-05-30, 13:39
jeszcze 2 buchy i by zemdlał...

Ku...........66

2011-05-30, 13:56
@marszalek1 Wolę, żeby samochodami jeździły ćpuny, niż najeby.

W

2011-05-30, 14:13
wyzwolenia konopii?? a od kiedy to konopie są zniewolone :shock:

Snoopy_jb

2011-05-30, 14:28
Upaleni to lepsi bezpieczniejsi kierowcy od alkoholików. Rozluźnieni nie przekroczą 25km/h :D

riodoro1

2011-05-30, 14:30
Temat z politykiem/ami na Sadisticu:

100 komentarzy.

Saia

2011-05-30, 14:35
JeMois napisał/a:


1. Komuniści też nawoływali by zabierać bogatym i dawać biednym.



Nie wiem czy zauważyłeś , ale właśnie rzuciłeś argumentem przeciwko swojej teorii ;)

JeMois napisał/a:


Najwyraźniej kościół to takie same ścierwo jak komuna.
2. Co Ci przeszkadzają na co ludzie wydają WŁASNE pieniądze? Zazdrość?



Bo zazwyczaj jak ktoś zarabia to płaci podatki. Jak kościół będzie opodatkowany to mnie to nie obchodzi i płać na niego ile ci się podoba a dopóki tak nie jest to niech się k***a nie obnoszą z tym co ukradli.

JeMois napisał/a:


Dziura budżetowa bierze się z zbyt wielkiego opodatkowania wszystkiego co jest w koło a wam przeszkadza j***ny Kościół, nie ogarniam. Nie jestem wierzącym ale wkurza mnie ta nagonka na Kościół. W takim razie opodatkujmy również organizacje charytatywne - tam przecież ludzie również przekazują WŁASNE pieniądze.



Czy ty chłopie jesteś normalny? Dziura budżetowa pojawia się gdy wydatki państwa są większe niż jego przychody. Opodatkowanie kościoła zwiększy przychody czyli dziura zmaleje. No k***a :xalpalm:
A co do własnych pieniędzy to patrz wyżej.

JeMois napisał/a:


No jasne, wszystko najprościej zwalić na Kościół. Rozumiem, że naziści i komuniści również gorliwie kochali Boga? Oni kochali naukę : biologię i socjologię.



Nie tylko na kościół się drze mordę, akurat teraz poruszono ten temat i tyle.

JeMois napisał/a:


to nie Twoja sprawa i to gdzie wydaje swoje zarobione pieniądze również.


Ile razy napiszesz jeszcze to samo? Opodatkowany - okej, nieopodatkowany - kradną a ci którzy płacą przyczyniają się do tego.

JeMois napisał/a:


Jakby nie patrzeć z usług KK korzysta 90% Polaków (nie dawaj mi innych danych, będziecie mieli ślub, pogrzeb więc skorzystacie!). Nie przeszkadza wam natomiast fakt, że wasze pieniądze idą na urzędników którzy w ogóle nie są potrzebni? Oczywiście, że nie bo mózg macie wyprany.



Aż nie wiem od której strony się doj***ć. Czy do statystyk wyssanych z palca czy do podejścia. Jak k***a mają praktycznie monopol na pogrzeby to co ludzie mają robić? Trzymać dziadka w piwnicy aż nie zgnije? Ślub najczęściej jest wymuszony przez starsze pokolenia i dla świętego spokoju się go bierze. To jest paranoja.



JeMois napisał/a:

Rydzyk wam przeszkadza dlatego że jest bogaty, że zrobił kasę której wy nie zarobicie a nie dlatego że ma wpływ na państwo!


Nie, on przeszkadza bo miesza się w politykę, kradnie i jeszcze bardziej miesza w łbach tym którzy go słuchają.


JeMois napisał/a:


Cóż za wspaniałe argumenty, nie popieram PO ale widać, że gówno znacie się na polityce i właśnie dlatego demokracja to zj***ny ustrój. Ponad 80% gówno się zna i politykę traktuje jako show-biznes.

aj, właśnie widzę jak ty się znasz na polityce ;) przeczytanie programu partii to nie wszystko.

JeMois napisał/a:


Państwo by istnieć i funkcjonować musi opierać się na wartościach religijnych (niezależnie jakiej religii). Inaczej nie będzie porządku. A państwa świeckie już były - III rzesza, Związek Radziecki...wierzyli w ludzi, naukę i umysł a nie w Boga, jak to się skończyło wszyscy wiemy.



O! To bardzo ciekawe, szkoda, że wymyśliłeś to. Wiele państw w europie zachodniej nie opiera się na wartościach religijnych (prędzej etycznych - ale nie ręczę jak to jest). Francja, Czechy, Anglia (nie bardzo zachód, ale też) Szwecja czy Holandia, Szkocja - w tych państwach mniej niż 30% ludzi deklaruje wiarę w Boga. Jakoś ich kraje są lepiej rozwinięte od naszego.

Kapsaicyna

2011-05-30, 15:18
Palikot nie zalegalizuje marihuany, nie zalegalizuje bo filozofia wolności jest mu obca. Jest człowiekiem na którego wizerunek pracuje cały sztab ludzi tzw. PRowców, specjalistów od Public Relations, partia którą tworzy ma za zadanie zagarnąć liberalny elektorat, który w kolejnych wyborach nie zagłosuje na PO. Pan Palikot nie uważa człowieka za istotę myślącą, która sama wie co dlań dobre, która sama zatroszczy się o swoją przyszłość, tylko jak bydle które elektrycznym pastuchem odgradza się od reszty świata by nie weszło w szkodę. Filozofia ludzi powiązanych z bandą czworga po-pis-sld-psl to słupki sondażowe i uciskanie coraz wyższymi podatkami ten skomlący naród. Póki homo-sovieticus - ludź o mentalności niewolniczej spłodzony w wyniku socjalistycznej propagandy państwa opiekuńczego, nie odejdzie w niebyt tudzież odbyt historii, dopóty Polska będzie śmiesznym państewkiem gwałconym przez "swoich" i tych zza miedzy. A Kongres Nowej Prawicy nie sugeruje powstania państwa anarchistycznego a czegoś na wzór stanów zjednoczonych wieku 19 do których ludzie pchali się drzwiami i oknami bo był krajem ludzi wolnych.

JeMois

2011-05-30, 15:29
Cytat:

Antyklerykalizm, tak, jestem za. Nie wierzę w istnienie siły wyższej



Co ma piernik do wiatraka?

Cytat:

k***a najpierw przeczytajcie jego program polityczny to wtedy możemy inteligentnie porozmawiać, bo nie macie praktycznie wcale argumentów, a program jest naprawdę dobry



Tak, bardzo dobry, opieranie się na sprzecznościach. Z jednej strony zmniejszenie długu a z drugiej strony finansowanie przez państwo in-vitro czy antykoncepcji bez podnoszenie podatków, zaiste świetny i logiczny program!

Cytat:

Jego tak drastyczne zmiany w poglądach moim zdaniem są nie pokojące.



Nie siej głupoty, Korwin nigdy nie porzucił ani nie zmienił swoich poglądów, powtarza to samo od kilkudziesięciu lat!

Cytat:

chcą dać polakom wybór czy płacić na NFZ i ZUS czy też nie, doprowadziło by to do upadku tych instytucji



Mhm, głupota nie boli - KNP chce zlikwidować NFZ i ZUS tak by ludzie kupowali dobrowolne ubezpieczenia w prywatnych firmach.

Cytat:

na ulicach by się szwędali chorzy i biedni starcy którzy nie mają emerytur, ubezpieczeń itp.



Przez tysiące lat w Europie nie było służby zdrowia, ubezpieczeń itp i czy ludzie masowo umierali na ulicach z braku funduszy? Nie.
Dla przykładu - obecnie ludzie nie mają kasy by kupić morfinę chorując na raka. W skrócie - państwo bierze składki ale nie pomaga Ci, czekasz, cierpisz i umierasz.

Cytat:

Prywatyzacja szkół, śmieszne, blokowanie możliwości edukacja dla biednych rodzin, których w polsce jest w ch*j, taka oligarchia by była zarazem, rządzący decydują, sprzedają dyplomy itp.



W prywatnych szkołach jest o wiele większy poziom nauczania a sama cena usług przy prywatyzacji by spadła. W dodatku kasa odbierana na szkolnictwo przez podatki np w cenie benzyny została by w Twojej kieszeni. Obecnie państwo produkuje magistrów a nie ma kto dróg naprawiać, fajnie nie? Wprost zajebiście!

Cytat:

legalizacja broni



Nie legalizacja a zniesienie regulacji - SPORA różnica!!

Cytat:

zarazem zakaz aborcji i eutanazji (czyżby lekki paradoks?)



Żaden paradoks, i w dodatku eutanazja jako tako ma być dopuszczona pod warunkiem że chory sam się zabije (poprzez stworzenie mu warunków, technologia na to pozwala) a nie poprzez zgoda kogoś rodziny czy coś w tym rodzaju. Poza tym nie ma tutaj paradoksu. My Home - My castle, chodzi o obronę własną. Zobacz ataki na te uniwersytety w USA - dzieje się to w stanach w którym są regulacje i ludzie nie mają broni bo inaczej taki debil zastrzeliłby 3-4 aż w końcu wyciągnąłby spluwę i by go zabił.

Cytat:

pociągnęło by to za sobą wystąpienie z UE, NATO itp.



Wszelkie organizacje międzynarodowe ograniczają suwerenność kraju - Polecam pooglądać wystąpienia Rona Paula!!

Cytat:

najbardziej popie**olonych programów politycznych jakie czytałem, praktycznie zmiana ustroju.



Jak widać kompletnie go nie zrozumiałeś, w dodatku jak mogłes go przeczytać skoro jeszcze nie jest oficjalnie opublikowany? Zmiana ustroju? Jak najbardziej.

Cytat:

o zazwyczaj jak ktoś zarabia to płaci podatki.



Czyli jak rozumiem jesteś za podatkiem dochodowym, czyli za tym by człowiek który zarabia pieniądze był okradany przez państwo.
Jednak szkoła Marksa i Engelsa działa...

Cytat:

Dziura budżetowa pojawia się gdy wydatki państwa są większe niż jego przychody. Opodatkowanie kościoła zwiększy przychody czyli dziura zmaleje.



Zamiast zwiększać opodatkowanie ludzi którzy zarabiają lepiej wypieprzyć większość niepotrzebnej administracji i wywalenie większości niepotrzebnych ministerstw.
Twoje myślenie prowadzi do tego by leczyć skutki a nie przyczynę.


Cytat:

Opodatkowany - okej, nieopodatkowany - kradną



No tak, jak ktoś nie jest opodatkowany to musi być złodziejem, prawdziwy popis socjalistycznej utopii...

Cytat:

Trzymać dziadka w piwnicy aż nie zgnije? Ślub najczęściej jest wymuszony przez starsze pokolenia i dla świętego spokoju się go bierze.



Jaaasne, większość wojujących ateistów jest kozakami w necie i przed znajomymi a przy rodzinie biegają grzecznie do kościółka, więc wyluzuj.

Cytat:

Nie, on przeszkadza bo miesza się w politykę, kradnie i jeszcze bardziej miesza w łbach tym którzy go słuchają.



Czyli idąc Twoją logiką należy:
-Ograniczyć wolność słowa - by księża nie mogli się wypowiadać na tematy polityczne
-Opodatkowanie - czyli byśmy MY go okradali by ONI nie mogli się bogacić
- Zabronienie głoszenia homilii - bo mieszają ludziom w głowach...

Cytat:

przeczytanie programu partii to nie wszystko.



Właśnie, trzeba jeszcze pewne mechanizmy rozumieć a Ty masz z nimi problemy.

Cytat:

Wiele państw w europie zachodniej nie opiera się na wartościach religijnych (prędzej etycznych - ale nie ręczę jak to jest). Francja, Czechy, Anglia (nie bardzo zachód, ale też) Szwecja czy Holandia, Szkocja - w tych państwach mniej niż 30% ludzi deklaruje wiarę w Boga. Jakoś ich kraje są lepiej rozwinięte od naszego.



Strzeliłeś sam sobie w stopę.
1. Oczywiście że Szwecja jest lepiej rozwinięta, jakżeby miało być inaczej skoro bogacili się na współpracy z nazistami. Inne państwa również z JAKICHŚ innych przyczyn się bogaciły a nie z powodu świeckości. Wręcz przeciwnie! Protestantyzm który tam panuje głosi swego rodzaju kult pracy, głosi, że każdy powinien się rozwijać i pracować jak najlepiej. Jednak nie jest to wyznacznikiem rozwoju.
2. Co właściwie jest tym rozwojem? Jakbyś nie zauważył w więkzości tych państw panuje totalne sk***ienie w społeczeństwie, masa homoseksualistów chodzących po ulicach i się obściskujących, kobieta-lesbijka-biskup w Szwecji, krematoria ogrzewające miasta (by było ekologicznie of course...), czy też Muzułmanie, Hindusi i inni chcący jedynie zasiłków. To jest ten wspaniały rozwój?
Większość problemów współczesnego świata jest spowodowana odbieganiem od zasad i cywilizacji łacińskiej opartej na chrześcijaństwie - np problem AIDS, gdyby byli sobie wierni a nie dupczyli się gdzie popadnie (bo tak jest trendy...) to nie było by epidemii.

LWMG

2011-05-30, 15:45
Ciekawe jak Janusz zrozumiał to "jeszcze jeden"? Czyli jeszcze jeden buch czy jeszcze jeden Kaczyński został? :-?

Łukasz

2011-05-30, 16:06
Parafrazując słowa Einsteina:

"Dwie rzeczy są nieskończone - wrzechświat i głupota bijąca od użytkownika JeMois. Choć co do tej pierwszej to nie jestem pewien."

Nie ma to jak innym wytykać poddanie się propagandzie TV samemu tańcząc "jak mu rydzyk zagra" ;-)