18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kałach tatusia

~Ludomir • 2010-09-19, 16:59


Gdyby mieszkał w Pakistanie jego tatuś pewnie był by z niego dumny, a tak pewnie będzie wpie**ol...

metal15

2010-09-22, 06:11
gumol napisał/a:

@user4

a ch*j mnie to boli! :D prawda wygląda tak, że prawdopodobnie 99% z wypowiadających się tu osób (włączając mnie i nie ukrywam tego) nie trzymała w ręku broni! Co więcej pewnie połowa ma kat. D/E, a udaje jakby wczoraj opuściła Marines. Także nie pie**olcie tu farmazonów prześcigając się w Waszej TEORETYCZNEJ wiedzy na temat szeroko pojętego uzbrojenia.

PS. możecie hejtować ten komentarz, ch*j Wam w dupy :D



Wszedłem tutaj tylko po to żeby dać ci piwko, szacun!


P.S
Ja mam A z 4wpisami xD

to...........39

2010-09-22, 18:18
Goregoregore napisał/a:



Dlatego pytam o jakiego "kałacha" (wk***ia mnie niemiłosiernie ta niepotrzebnie ujednolicająca nazwa) konkretnie chodzi. Ale oczywiście zaraz wyskoczy jakiś gumol, bochnio, czy inny pajac, co sądzi, że wiedzę o historii wojskowości i uzbrojenia ma w małym palcu, bo zapamiętał cztery nazwy broni z gier i uważa, że inni swą wiedzę pozyskują w podobny sposób. ch*j takim na grób.
EDIT
I owszem, nie wstydzę się tego, że dysponuję wiedzą teoretyczną (chociaż, wbrew temu, co gumol napisał, nie mam kategorii D bądź E) - przynajmniej nie zaliczam się do idiotów, co widząc MG 42 mówią, że to CKM, a patrząc na S&W 629 wykłócają się, że to Colt. Posiadanie choćby bladego pojęcia na temat tego, o czym się mówi, to bardzo rzadka, a cenna cecha w obecnych czasach.



to czemu piszesz głupoty?
KBKAK - jak już używasz nazw potocznych lub obcojęzycznych to czemu nie podajesz polskich nazw ps. "podzespoły wiadome" nie są dla każdego wiadome lepiej napisz podobne.
Jak nie posiadasz wiedzy teoretycznej to wpierw dowiedz się a później pisz głupoty. A jak chcesz nabyć wiedzę praktyczną to idź na szczelince cywile też mogą zaznajomić się z bronią palną. Jest wiele szczelnic w Polsce

Co...........ru

2010-09-22, 19:54
tomole3839 napisał/a:



... szczelince ... szczelnic ...



Za szczelnice masz piwo :idzwch*j: