18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kałach tatusia

~Ludomir • 2010-09-19, 16:59


Gdyby mieszkał w Pakistanie jego tatuś pewnie był by z niego dumny, a tak pewnie będzie wpie**ol...

zaqqi

2010-09-20, 07:08
robi sobie i sąsiadom, dziurki do powieszenia obrazków ;d

mi...........ee

2010-09-20, 07:40
nie strzelalem z 47 ale za to z m16, propo tego filmu, stawiam ze to fejk bo 'troszke' wiekszy mialby odrzut ten kalach :) :samoboj:

Wa...........is

2010-09-20, 09:02
to nie ak47 tylko czołg!

kamilo159

2010-09-20, 09:24
Myślałem ze jak sie wkłada nowy magazynek to najpierw trzeba pociągnąć za ten suwaczek i dopiero jest naładowany XD Ale nie wiem nie znam sie :P

Re...........ms

2010-09-20, 09:34
ja strzelalem z roznych broni... i nie wstydze sie przyznac, ze bylo to z instruktorem na strzelnicy.. nie bede robil z siebie gangsta niewiadomo kogo.. postrzelalem do tarczy, zaplacilem kupe pieniedzy za to i starczy xD wiem jedynie, ze strzelalem z glocka a reszty nazw nie pamietam..bo po co? jak bedzie wojna i bede musial wiedziec z czego mi sie dobrze strzela to sie tego dowiem :P na razie sobie odpuszcze tytul profesora militarow :D

Gumol ma 100% racji!

Gienek2

2010-09-20, 09:35
kał-achhh

Gumior

2010-09-20, 10:14
JA i tak wole , szmajserka albo jakas pepeszke...A moje takie ciche marzenie to ponapierdzielac z emgiety:(

da...........ee

2010-09-20, 10:18
pan_zdzislaw napisał/a:

Czy to akcent prawdziwego RedNecka?


Tak, dodatkowo stylizuje się na nigga-gangsta-bitch. Najpewniej mieszkaniec Luizjany/Kentucky/Płn. i Płd. Karoliny/Alabamy - tam tak zaciągają, że nawet inni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mają problemy z dogadaniem się z nimi.

arkadi

2010-09-20, 10:51
dużo pary w łapie ma skoro z kałacha 1 ręką strzela i prawię żadnego odrzutu nie ma.
@kamilo159
wyraźnie słychać przeładowanie.
@Gumior, pepeszka jak pepeszka, mossberg to jest to :D

eles

2010-09-20, 11:42
Rozkaz dowództwa armii radzieckiej, o przyjęciu karabinu do uzbrojenia, oficjalnie odrzucił jakiekolwiek oznaczenia rocznikowe. Z tego powodu używanie nazwy AK-47 w stosunku do jakiejkolwiek odmiany seryjnej karabinu, jest więc nadużyciem i błędem terminologicznym. Wszelkie oznaczenia typu: AK-46, AK-47 i AK-48 dotyczą wyłącznie poszczególnych odmian rozwojowych karabinu. W armii radzieckiej, karabin zawsze występował jako AK lub AKS. Bez oznaczenia roku. Występował również pod kodowym oznaczeniem – Wyrób 56-A-212 (AK) lub 212M (AKS). [WIKI]

Wersji AK jest mnostwo, dlatego napisalem kalach (potoczna nazwa).
W wojsku biegalem z AK-MS (taki ze skladana kolba)
Moje pytanie wzielo sie stad, ze to fejk jak ch*j i nie ma sie czym podniecac ;p

pawelm89

2010-09-20, 12:03
eles napisał/a:

Strzelaliscie kiedys z kalacha?


gumol napisał/a:

prawdopodobnie 99% z wypowiadających się tu osób (włączając mnie i nie ukrywam tego) nie trzymała w ręku broni! Co więcej pewnie połowa ma kat. D/E, a udaje jakby wczoraj opuściła Marines.


Ja strzelałem. Wojsko nie musi mieć z tym nic wspólnego, na polskich strzelnicach są dostępne dla chętnych AKMS, SWD, M4, Beretty, Glocki, Desert Eagle itd., generalnie chcieć to móc, szkoda tylko, że ceny dość zaporowe (nie wspominając o szkodliwej dla strzelectwa post-komunistycznej ustawie o posiadaniu broni, ale to inny temat).

FreakyOmen

2010-09-20, 12:25
@domink1521
To samo było by w wielkiej brytanii .

szymon_g

2010-09-20, 13:16
@Goregoregore
A może SWD, bo przecież też na podzespołach wiadomych.

idz sie doucz, 'specjalisto'. od kiedy SWD jest robiony 'na podstawie' kalacha? abstrah*jac juz od faktu, ze czegos takiego jak AK47 nie ma (i nigdy nie bylo)- jest tylk AK, AKM, AKMS etc

@eles
w wojsku rosyjskim/radzieckim uzywano oznaczen AK74- ale to juz dla nowszych wersji broni, by odroznic to od standardowych AK/AKMS/AKM

_InVictus_

2010-09-20, 13:17
gumol napisał/a:

@user4
Co więcej pewnie połowa ma kat. D/E, a udaje jakby wczoraj opuściła Marines.



Ja mam A :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no ale do Marines to ja żem się jeszcze nie dostał :roll:

piochux

2010-09-20, 13:43
Kałach to kałach i ch*j.
A swoja droga ciekawy jestem co tam sie stalo na koncu. postrzelil on kogos? ma ktos moze namiar na dluzsza wersje tego filmiku (o ile takowa istnieje)?