18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem Bongman

bo0ze • 2012-10-20, 19:09
Jestem Bongman , uświadom to sobie,
słyszysz żarty od których włos jeży się na głowie.
O rany, rany jestem niedoceniany,
w żartach sadola, na zawsze oddany.
Przej***ny, styl żartów niezrozumiany,
od Strassburgera, on był mi dany.
Czekaj Pener, K@C jeszcze oszaleją wszystkie gimby,
Gdy poznają puentę żartów dziwnych.
Suszę ich wszystkich, to jaki jestem tu zajebisty
warn na sadolu będzie oczywisty.
I wiesz co mnie boli? że w głowach się pie**oli
poczucie humoru niektórych sadoli

rockface123

2012-10-20, 22:26
masabitumiczna napisał/a:


Patologia w Polsce się szerzy sama, a Ty nie próbuj udowadniać bo sobie zaprzeczasz...

Jeśli możesz to napisz jaką patologię szerzy ten kawałek?



człowieku, wyjdź z piwnicy z tym hip szajsem przejdź się po ulicy, obok grupki gimbusów słuchający hemp gru,pejii czy innych gówien których o mój szatanie, nie znam zobacz jak się zachowują


teraz znajdź grupkę słuchaczy innej muzyki i porównaj ich, do nich a szczęka ci opadnie chyba że masz JP na 100% zamiast mózgu :lodowka:

Snejku

2012-10-20, 22:27
Od wszystkich prawdziwych do autora "żartu":


- pie**ol się.

niedzwiad

2012-10-20, 22:39
Snejku, prawdziwy to jest prawdz**ek w lesie. trzeba miec dystans

rockface123, sluchasz konkretnej muzyki tylko po to zeby nalezec/nie nalezec to pewnej grupy spolecznej? pozdro dla Ciebie...
za chwile zaczniesz porownywac Messiego i Grzesia Rasiaka. przeciez obaj sa napastnikami ;-)

Rafal1757

2012-10-20, 22:39
wiersz dobry.
Czekamy na odpowiedź B.M.

Bladeone

2012-10-20, 22:47
Hahahaha umarłem

lukasoon15

2012-10-20, 23:19
Cytat:

człowieku, wyjdź z piwnicy z tym hip szajsem przejdź się po ulicy, obok grupki gimbusów słuchający hemp gru,pejii czy innych gówien których o mój szatanie, nie znam zobacz jak się zachowują


teraz znajdź grupkę słuchaczy innej muzyki i porównaj ich, do nich a szczęka ci opadnie chyba że masz JP na 100% zamiast mózgu


To tak jakby powiedzieć że wszyscy polacy to mordercy i bezduszne ch*je bo przecież większość naszego narodu to chrześcijanie, a nie od dziś wiadomo co chrześcijaństwo robiło w średniowieczu. Albo że każdy kto ma kolczyk w nosie jest emu (czy tam emo) bo przecież jeden kolczyk definiuje człowieka, jego życie i przynależność do grupy. Wrzucasz na hip hop podając tylko wykonawców których mało kto szanuje (hemp gru) a o Peji nie masz zielonego pojęcia. Jeśli nie łapiesz przekazu z jego ostatnich dwóch płyt (o ile przesłuchałeś je, inaczej twoja krytyka nie jest konstruktywna) to nie znasz się na muzyce którą krytykujesz.
Spodziewam się dostać w odpowiedzi coś w stylu "pie**ol się gangsterze", bo przecież słucham hip hopu więc kradnę, napadam, gwałcę i zabijam.

masabitumiczna

2012-10-20, 23:20
@rockface123 - Pijani amatorzy muzyki tanecznej i dyskotek bijący się pod dyskoteką są grupą, przed która ma mi opaść szczęka?

SamSobieBogiem

2012-10-20, 23:51
rockface123, wartość Twoich argumentów jest tak płytka jak stwierdzenie, że skoro masz czarne włosy to Twój stary musiał być murzynem, a jeśli był murzynem to rapował, a jak rapował to wyrwał Twoją starą na złoty łańcuch, a skoro na złoty łańcuch to Twój umysł musi być na nim uwiązany ;) płytka analiza, ale u mnie chociaż wniosek nie kłóci się z prawdą ;) a co do przekazu hh to polecam "Parias - Wzorowy" , szczególnie Tobie ;)

Elalex

2012-10-21, 00:00
A ja wam powiem tak...Nie jest mi żal ćpuna który zostawił żonę i dziecko bo nie chciał iśc do woja i miał "jedną pie**oloną shizofremięęęę" -.-

SamSobieBogiem

2012-10-21, 00:22
mi też go nie żal...nie zmienia to faktu, że zostawił po sobie kawał dobrej muzyki i zapoczątkował w tym kraju coś nowego. Magik to nie tylko "jestem Bogiem", to też dziesiątki innych utworów z PFK, ale też z K44. W niektórych jak jb bawi się słowem (rah i fokus sami przyznali, że jestem bogiem nie ma większego sensu) a są i takie (priorytety, t.j.telewizor, nie mam mnie dla nikogo, litery) gdzie próbował coś przekazać. Przedewszystkim jednak, chciał wyrazić siebie, swoje myśli, przemyślenia na temat tego co go otacza i chwała mu za to bo każda, powtarzam każda twórczość jest swego rodzaju drogowskazem "tędy nie idź bo się pobrudzisz, a tędy śmiało pomykaj, bo się opłaca, tylko uważaj na tę ścieżke, bo z okna wypadniesz" tylko, żeby zrozumieć ten drogowskaz, trzeba wiedzieć kto go zrobił i co miało na to wpływ (co nie rockface? ;) )

Ross94

2012-10-21, 00:29
Jestem pierogiem uświadom to sobie,
mam w sobie tyle farszu ze to nie miesci sie w glowie,
o rany rany jestem nafaszerowany pelen grzybów i kapustą wypchany
,czekaj jogurt,schab jeszcze oszaleja wszystkie p*zdy
gdy te zasmakuja moj środek mięsisty
jestem taki smaczny ze az zajebisty
dobrze doprawiony,cieply i kleisty.

SamSobieBogiem

2012-10-21, 01:09
widzę, widzę wiecej,wiem więcej,
tak to jest mniej więcej,
uczę się lepić ciasto, pieróg to mój sensei
i rzucam sztrynks, a on jak kauczuk,
żadnego podgniłego zepsutego farszu ;D

rockface123 napisał/a:



człowieku, wyjdź z piwnicy z tym hip szajsem przejdź się po ulicy, obok grupki gimbusów słuchający hemp gru,pejii czy innych gówien których o mój szatanie, nie znam zobacz jak się zachowują


teraz znajdź grupkę słuchaczy innej muzyki i porównaj ich, do nich a szczęka ci opadnie chyba że masz JP na 100% zamiast mózgu :lodowka:




z muzyką to jest tak, że trafia do grupy docelowej najcześciej, wiesz? A uwzględniłeś, że zachowują się tak bo ojciec bije matke, bo są z blokowisk na których mieszka już dawno ukształtowany margines i podobnie jak Tobie wydaje im się, że przynależność do danej grupy daje im poczucie tego, że są kimś, podobnie jak Tobie przez to, że nie mają skali porównawczej, bo nie chcą poznawać czegoś nowego? Hmm? Patologia jest od zawsze (chocby była i wtedy kiedy muzyka, którą teraz nazywamy klasyczną była masową) i zawsze będzie

milk_powder

2012-10-21, 01:28
bo0ze, wygrałeś sadistica w tym momencie (:

rz...........ch

2012-10-21, 01:36
tak jest!

pozazdrościć kierunku rozwoju:
od białego do murzyna.
rozumiem, że formą docelową jest popek?

jp, hipbaza i ganstabaza, rzucam wam banana, k***a! brawo!

lu...........5z

2012-10-21, 09:36
panowie moderatorowie, gdzie warn k***a?

no gdzie?

juz nie dajecie za bongmana?