18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem Bongman

bo0ze • 2012-10-20, 19:09
Jestem Bongman , uświadom to sobie,
słyszysz żarty od których włos jeży się na głowie.
O rany, rany jestem niedoceniany,
w żartach sadola, na zawsze oddany.
Przej***ny, styl żartów niezrozumiany,
od Strassburgera, on był mi dany.
Czekaj Pener, K@C jeszcze oszaleją wszystkie gimby,
Gdy poznają puentę żartów dziwnych.
Suszę ich wszystkich, to jaki jestem tu zajebisty
warn na sadolu będzie oczywisty.
I wiesz co mnie boli? że w głowach się pie**oli
poczucie humoru niektórych sadoli

maxboats

2012-10-20, 20:58
A ch*j Wam w dupę napiszę po raz kolejny. Piotrek nawet po śmierci zarabia kasę dla rodziny. A wy hejterzy przez całe życie nie zrobicie tyle co on w ciągu dwudziestu paru lat życia.



kszh19

2012-10-20, 21:19
śmiejecie sie z niego a on może teraz gdzieś płacze w kącie !!



haha żartowałem dobrze mu tak

QKLUX

2012-10-20, 21:19
Kurcze, bez BongMana Sadistic nie mał by sensu.
Trzymaj fason chłopie, Twoja kariera już się rozpoczęła.
Założę się że jak wystąpisz pod tą ksywą w "Mam Talent" to wygrasz dzięki Sadolowi w trymiga!

CrazyEdek

2012-10-20, 21:26
Co ty k***a pleciesz, sadol to społeczność WYJĄTKOWYCH DUSZ!

JebaćLudzi

2012-10-20, 21:33
k***a ci moderatorzy też dają te zaj***ne warny za pojazdy bo bongmanie a tego gówna nie wyjebią

toiman

2012-10-20, 21:34
Jak nie było j***nego "Jestem bogiem" to i k***a nikt o j***nej paktofonice nie pamiętał, a teraz k***a wielcy fani się k***a znaleźli.
Sk***ysyny

rockface123

2012-10-20, 21:40
piszta co chceta, widzę co hip szajs robi z ludzi, hip gówno szerzy patologie w polsce i nie próbujcie zaprzeczyć bo tylko tak naprawdę zatwierdzacie swój komentarz w ten sposób.

niedzwiad

2012-10-20, 21:47
rockface123, rownie dobrze moge napisac, ze metal jest popie**olony, a jego fani wpie**alaja koty i popijaja sobie krwia jak ich matki dostaja okresu :-|
z kolei kolesie od disco polo to debile ktorych nie chcieli przyjac do podstawowki.. a nie sorry, to akurat prawda :amused:

Sombrero360

2012-10-20, 21:51
User34 napisał/a:

Zróbcie jeszcze film o Bongmanie i ustanówcie dzień Bongmana na sadisticu.pl ;)



Tytuł mógłby być coś w ten deseń: "Bongman - człowiek, który został Sucharem" bo u nas filmy religijne się sprzedają ;)

Mr Dan

2012-10-20, 21:58
To je jestem pionierem tematów o BongManie :<
Oskarżę Cię o prawa autorskie.

masabitumiczna

2012-10-20, 22:01
rockface123 napisał/a:

piszta co chceta, widzę co hip szajs robi z ludzi, hip gówno szerzy patologie w polsce i nie próbujcie zaprzeczyć bo tylko tak naprawdę zatwierdzacie swój komentarz w ten sposób.


Patologia w Polsce się szerzy sama, a Ty nie próbuj udowadniać bo sobie zaprzeczasz...

Jeśli możesz to napisz jaką patologię szerzy ten kawałek?

niedzwiad

2012-10-20, 22:05
masabitumiczna, przeciez w Polsce do patologii zalicza sie kreatywnosc i myslenie :D

Szprotka

2012-10-20, 22:15
Najgorsze sa uogólnienia. Nie mozna wrzucic wszystkiego do jednego worka, ale slabo mi sie robi jak widze kawalki o zyciu pisane przez jakiego mlodeg dresa.

pomaranczowy4

2012-10-20, 22:26
:facepalm2:
rockface123 napisał/a:

nienawidzę tego sk***iałego hip szajsu dla patologicznych gimbusów ale dam piwo.


fascynujące, dawaj pojedź jeszcze troche po rapie i reszcie, taki jestes k***a zajebisty, że nie lubisz tego gówna. :facepalm: