18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Jak się pokłócic z dziewczyną

camel87 • 2012-04-26, 19:19
Dziś dziewczyna pisze mi smsa z pracy (dzwoni do ludzi z ofertami):

"Faceci to świnie"

Odpisałem:

"A kobiety to lochy"

Napisała:

"Ej to było chamskie, przypomne Ci to jak loda będziesz chciał"

Odpisałem twardo:

"Pierwsza po minete przyjdziesz"

Napisała:

"Zobaczymy kto pierwszy do kogo przyjdzie"

Ja już nie odpisałem. Wiadomo, że będę twardy... ale już jej kolacje szykuje bo o 21ej kończy prace :)
I jak by nie patrzeć KOBIETY ZAWSZE MAJĄ NAS W RĘKU I ZROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ Z POWODU "DAWANIA" SIEBIE.

Może napiszecie w komentarzach, że po h*ja robię kolacje itp, itd ale nie chce konia walić (rudy nie jestem hehe).

lukasoon15

2012-04-29, 09:31
Cytat:

Dziś dziewczyna pisze mi smsa z pracy (dzwoni do ludzi z ofertami):

"Faceci to świnie"

Odpisałem:

"A kobiety to lochy"

Napisała:

"Ej to było chamskie, przypomne Ci to jak loda będziesz chciał"

Odpisałem twardo:

"Pierwsza po minete przyjdziesz"

Napisała:

"Zobaczymy kto pierwszy do kogo przyjdzie"

Ja już nie odpisałem. Wiadomo, że będę twardy... ale już jej kolacje szykuje bo o 21ej kończy prace
I jak by nie patrzeć KOBIETY ZAWSZE MAJĄ NAS W RĘKU I ZROBIĄ Z NAMI CO CHCĄ Z POWODU "DAWANIA" SIEBIE.

Może napiszecie w komentarzach, że po h*ja robię kolacje itp, itd ale nie chce konia walić (rudy nie jestem hehe).



... powiedział w przerwie na walenie konia

Nikczemny_Płód

2012-04-29, 10:15
@dwakilo


Oj nie, skarbeczku to mówi do mnie proboszcz :roll:


A ślub będzie tylko muszę znaleźć białego jednorożca żeby dojechać na nim do ołtarza.

Oświeć mnie teraz, że jednorożców nie ma to chyba się popłacze.


Ja pie**ole :homer:

Plecionkarz

2012-04-29, 11:00
Może i kobiety trzymają kogoś w garści bo dają mu dupy ale tylko na pozór. W drugą stronę to działa tak samo. Zależy od charakteru ludzi. Ja np. miałem taką sytuację, że dziewczyna ch*jowo się w łóżku zachowywała, zakrywała twarz, wiła się itp. To ubrałem się i powiedziałem żeby sobie już poszła bo straciłem ochotę. Ta zaczęła płakać i powiedziała, że zrobi wszystko byle bym tak do niej nie mówił, pozwolił zostać.

Jeżeli ktoś zachowuje się jak pies który zrobi wszystko żeby sobie trochę por*chać to nie wzbudzi u kobiety szacunku i będzie go wykorzystywała, pogrywała, trzymała w garści. Jak byłem młodszy to miałem taki okres, że też taki byłem. Uwierzcie mi, że jak ma się wyj***ne na to czy się zar*cha czy nie to o wiele prędzej i bez wysiłku się to dostanie.

golip

2012-04-29, 11:19
@up
Trochę racji w tym jest.
Jak się kiedyś z żoną pokłóciłem i mi powiedziała, że mam 2 tyg. szlaban na seks odpowiedziałem tylko "haha nie ma problemu ale pamiętaj, że tylko ty się przez te dwa tygodnie nie pobzykasz". Tego samego wieczoru się kochaliśmy. Wystarczy kobiecie uświadomić, że jedyny sposób żebym nie myślał o innych to stale zaspokajać mnie seksualnie, zresztą działa to w obie strony.

mamo kupe

2012-04-29, 12:52
Powiem w skrócie : Pantofel

Flaif

2012-04-29, 13:13
Poroniony Płód napisał/a:

Ta kobieta Cię urodziła, okaż jej trochę szacunku...




Raczej nie pisał ze swoją matką,ogarnij się dzieciuchu.

Ptysiu

2012-04-29, 13:25
Nie ma nawet dziewczyny i pieprzy głupoty chciałby aby jakas mu loda zrobiła. Rudy frajer

ProVVe

2012-04-29, 13:26
antyzog napisał/a:

Się zaczęło hejtowanie, tak was to boli snoby że typ ma co r*chać i nie jest to ręka? Czy to kolejny wyścig szczurów, kto mu bardziej pociśnie i wyłapie więcej piw? "Frajer" k***a, "gada z własną ręką", chciałbym zobaczyć jak autorzy podobnych postów wyglądają w realu i jak wygląda ich życie osobiste, idźcie być grubymi gdzie indziej.




Jestes rudy czy j*bniaty?? To sadistic, a nie strona trwam... W*pie**alaj ze swoimi pouczeniami na zachrystie... :plzdie:

De...........ct

2012-04-29, 13:35
Poroniony Płód napisał/a:


zawsze odrabiam zadanie domowe, wygralem olimpiadę matematyczna w Kwidzyniu Małym, jestem ministrantem, wolontariuszem green peace.
Nie uprawiam seksu, czekam z czystością do ślubu, ale najpierw edukacja.



k***a, i ja komuś takiemu piwo postawiłem. Jednak trzeba było najpierw wszystkie posty przeczytać :homer:

Co do tematu - boki zrywać :kawa:

po...........cz

2012-04-29, 14:34
Ja bym się nie chwalił patologicznym związkiem :roll:

Nikczemny_Płód

2012-04-29, 14:35
@Up

Pewnie, należy tępić przyszłą elite tego kraju. Tata jest wysoko postawionym urzędnikiem i juz mi powiedział, że jak będe duży to zostane posłem tylko jeszcze nie wiem jakiej partii bo trzeba poczekać na to która będzie na topie. :hitler:

Flaif napisał/a:




Raczej nie pisał ze swoją matką,ogarnij się dzieciuchu.



Sorry, k***a zapomniałem, żę z Twoim ojcem :shock:

@Down

Też będę darmozjadem i nierobem, pójdę w ślady tatka :ok:

po...........cz

2012-04-29, 14:53
@Up
Tym tatą urzędnikiem bym się nie chwalił, bo bycie urzędnikiem to bycie darmozjadem i nierobem :roll:

dwakilo

2012-04-29, 15:29
Poroniony Płód napisał/a:

@dwakilo


Oj nie, skarbeczku to mówi do mnie proboszcz :roll:


A ślub będzie tylko muszę znaleźć białego jednorożca żeby dojechać na nim do ołtarza.

Oświeć mnie teraz, że jednorożców nie ma to chyba się popłacze.


Ja pie**ole :homer:



Uwaga. Troll. Ładna buźka.

Liluh

2012-04-29, 15:57
Znaczy za co przeprosić? Jej wolno wyzywać od świń, a Tobie nie?;P

W takim wypadku wypada wzruszyć ramionami i pójść do tej drugiej. Bo jak się już myśli penisem to warto sobie zabezpieczyć takie podstawowe rzeczy :)

Pleso93

2012-04-29, 20:32
Cytat:

Jak się pokłócić z dziewczyną


To żadna sztuka...