18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boa vs królik

Wh...........ad • 2015-04-07, 10:51
Siedziałem wczoraj wieczoren w domu ze znajomymi i rozmawialiśmy.
Nagle wchodzi koleżka z kartonem i mówi że ma dla mnie królika :-D .
Wiec go przygarnąłem



Oczywiście że własne
Pierwszy temat czekam na :ukrzyzowany:

duchuuuu

2015-04-07, 21:59
Czekam Tylko na filmik pod tytułem BOA vs AUTOR NAGRANIA !!!

BajecznyKrzysztof

2015-04-07, 22:24
Spoko, sam hoduję węże, tylko, że pytony królewskie, bo boasy dla mnie za duże trochę. Ja swoją hodowlę karmię mrożonkami. Ale zastanawiałem się, jak to wygląda na żywo, także piwo. Każdy hoduje to co lubi. Wąż na 100 % zarejestrowany w urzędzie miasta, więc wsio na legalu i nic nikomu do tego.

Gdyby nie tysiące lat ewolucji i oswajania, wasze kochane psinki dalej wpie**alałyby sarny i jelenie żywcem, tak jak to robią ich zdziczali kuzyni biegający po lesie.

Królik na tym filmie ginie po kilku sekundach, bo ma już zmiażdżony kręgosłup w kilku miejsach jednocześnie. Ci, którzy nie są w temacie nie mają pojęcia z jaką siłą zaciskają się dusiciele ;)

Wh...........ad

2015-04-07, 23:16
BajecznyKrzysztof napisał/a:

Spoko, sam hoduję węże, tylko, że pytony królewskie, bo boasy dla mnie za duże trochę. Ja swoją hodowlę karmię mrożonkami. Ale zastanawiałem się, jak to wygląda na żywo, także piwo. Każdy hoduje to co lubi. Wąż na 100 % zarejestrowany w urzędzie miasta, więc wsio na legalu i nic nikomu do tego.

Gdyby nie tysiące lat ewolucji i oswajania, wasze kochane psinki dalej wpie**alałyby sarny i jelenie żywcem, tak jak to robią ich zdziczali kuzyni biegający po lesie.

Królik na tym filmie ginie po kilku sekundach, bo ma już zmiażdżony kręgosłup w kilku miejsach jednocześnie. Ci, którzy nie są w temacie nie mają pojęcia z jaką siłą zaciskają się dusiciele ;)



Widze że jeden z niewielu który widzi to o co w całym temacie chodzi.
Nie wiem po co rejestrują sie tu jacyś wielcy obrońcy praw zwierząt i pie**olą o czymś co wgl nie miało być brane pod uwage. Zresztą sama nazwa strony wskazuje na to co się na niej może znajdować, a tu zaraz wielki ból dupy . A po za tym ktoś kto nigdy czegoś takiego na własne oczy nie widział nie powinien komentować jakie to niby jest złe. Gdyby chociaż k***a ludzie byli na tyle humanitarni co niektore zwierzęta to byłoby dobrze.

Oczywiście że boas zarejestrowany i CITES obowiązkowo.

Mimo wszechobecnego potępienia, niezmiernie mi miło. :terror:

kedziorq1

2015-04-07, 23:28
WhiteSkinHead hoduj sobie co chcesz w domu ale życzę ci jak taki twardy jesteś żeby twoje małe dziecko wąż tak złapał i zadusił. W koncu co to za różnica mięso to mięso nie? kozaku

Wh...........ad

2015-04-07, 23:32
kedziorq1 napisał/a:

WhiteSkinHead hoduj sobie co chcesz w domu ale życzę ci jak taki twardy jesteś żeby twoje małe dziecko wąż tak złapał i zadusił. W koncu co to za różnica mięso to mięso nie? kozaku

Mam w domu dwójke małych dzieci ;-) tyle że nie w tym w którym trzymam zwierzęta. Nie porównuj człowieka do królika bo to jak porównywanie gówna do diamentu.

W............R.

2015-04-08, 00:06
Ostatnio był tu taki filmik, na którym jakiś Amerykanin karmił swoje kobry uśmierconymi chwilę wcześniej myszami i ktoś ładnie zauważył, że właśnie tak wygląda terrarysta z prawdziwego zdarzenia.

Natomiast podniecanie się śmiercią królika w uścisku pytona to dla mnie taki sam National Geographic jakbyś puścił filmik, na którym pies dyma ojca, babkę albo co najgorsze dla psa - ciebie. Rzecz jasna odnoszę się tylko do wrażeń estetycznych, nie twierdzę, że pies cię wziął bądź nie wziął. Nie wiem nawet, czy masz psa.

man_of_steel

2015-04-08, 00:38
Sadol sadolem, ale k***a bez przesady :/

ssadol

2015-04-08, 00:46
A mi się jakoś buźka cieszy jak niewinnym zwierzaczkom dzieje się krzywda :D
Takie połechtanie spaczonej psychiki hehe :D

Gl0BaL

2015-04-08, 00:47
Materiał o wężu wpie**alającym królika a ludzie do mebli i dywanu się przypie**alają.Typowi Polacy. :krejzi:

Nameless

2015-04-08, 23:34
Zgłaszam do prokuratury sk***ielu. Tak, nie mam nic lepszego do roboty, a Ty będziesz musiał tyrać za darmoszkę, żeby spłacić grzywnę xD

Wiele egzotycznych zwierząt ginie w trakcie ich sprowadzania. Każdy kto kupuje takie zwierzęta przyczynia się do tego. Miejsce gada na pewno nie jest na starym dywanie u jakiegoś typa, który nie jest w stanie zapewnić temu zwierzęciu odpowiednich warunków.

Wh...........ad

2015-04-08, 23:56
Nameless napisał/a:

Zgłaszam do prokuratury sk***ielu. Tak, nie mam nic lepszego do roboty, a Ty będziesz musiał tyrać za darmoszkę, żeby spłacić grzywnę xD

Wiele egzotycznych zwierząt ginie w trakcie ich sprowadzania. Każdy kto kupuje takie zwierzęta przyczynia się do tego. Miejsce gada na pewno nie jest na starym dywanie u jakiegoś typa, który nie jest w stanie zapewnić temu zwierzęciu odpowiednich warunków.



Decydując sie na zakup węża zadbałen o jego warunki hodowlane, a karmienie odbyło sie poza terra dla bezpieczeństwa. Więc kompletnie nie rozumiem Twojego bólu dupy. :psycho:

Gdybyś miał chociaż odrobine pojęcia na ten temat to wiedziałbyś że na boa trzeba mieć CITES które jest potwierdzenien że zwierzę zostało urodzone w hodowli.

Szkoda że Ty nie zginąłeś jak Cie z afryki sprowadzali.

Angrycrybaby

2015-04-09, 00:26
Zawsze twierdziłem, że węże są popularne wśród biedy umysłowej ;-) To jest zwyczajne pastwienie się nad królikiem.

drfu

2015-04-09, 19:20
Ja bym obejrzał jak was dwoje pedałów wenżu zżera tempe ch*je !!!!!!!!!!!!!!!!