18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boa vs królik

Wh...........ad • 2015-04-07, 10:51
Siedziałem wczoraj wieczoren w domu ze znajomymi i rozmawialiśmy.
Nagle wchodzi koleżka z kartonem i mówi że ma dla mnie królika :-D .
Wiec go przygarnąłem



Oczywiście że własne
Pierwszy temat czekam na :ukrzyzowany:

Siekul

2015-04-07, 18:01
Rada na przyszłość przyjacielu od pięknego filmiku, który zbawia tą stronę - nie podpisuj, że to materiał własny - i wrzucaj więcej tego. :D Zafundowałbym mu coś większego.

Tal-Rash

2015-04-07, 18:02
Nakręć lepiej jak wąż Ciebie wpie**ala albo jakieś małe dziecko. Królika mi szkoda. Wole żeby jadł te wyjące bachory.

AlpiPL

2015-04-07, 18:03
może i mi się wydaje ale taki boa nie wpierdzieli martwego :D niby grzeją człowieki uśmiercone wcześniej zwierzęta (myszy itp) i potem na kijku mi machają przed paszczą co by namyślił się do konsumpcji. ale jak to działa w przypadku węża który dusi ofiarę to nie wiem :(

Wh...........ad

2015-04-07, 18:12
Mieszkanie po dziadku :D już kiedyś mnie ugryzł z mojej winy . Dla ciekawych, niestety królik mu nie zasmakował ( lub był za duży) ale było to jego pierwsze starcie z czymś większym od szczura i moim zdaniem poradził sobie całkiem nieźle choć przyznam że troche się obawiałem ;)

Cytat:

może i mi się wydaje ale taki boa nie wpierdzieli martwego :D niby grzeją człowieki uśmiercone wcześniej zwierzęta (myszy itp) i potem na kijku mi machają przed paszczą co by namyślił się do konsumpcji. ale jak to działa w przypadku węża który dusi ofiarę to nie wiem



Jedzą mrożonki, nie wszystkie ale jedzą. Trzeba węża przyzwyczaić do zjadania padliny.

afcv

2015-04-07, 18:17
Bez głosu zdecydowanie lepsze, bo to Wasze pie**olenie przy tym filmiku jest ciężkie do zniesienia. Szczególnie przypadło mi do gustu ".. zobacz jak on go trzyma, jak on się zawinął, człowieku" - masz dusiciela i dziwisz się, że dusi. Niemniej piwo się należy bo materiał własny i pasujący tutaj.

Wh...........ad

2015-04-07, 18:20
Cytat:

Bez głosu zdecydowanie lepsze, bo to Wasze pie**olenie przy tym filmiku jest ciężkie do zniesienia. Szczególnie przypadło mi do gustu ".. zobacz jak on go trzyma, jak on się zawinął, człowieku" - masz dusiciela i dziwisz się, że dusi. Niemniej piwo się należy bo materiał własny i pasujący tutaj.



Mam tego boasa już 5 lat i znudziło mi się podniecanie przy karmieniu go. Znajomi na codzień takich widoków nie mają ;)

PimpMyDick

2015-04-07, 18:21
Nie wiem czy wolałbym mieć na widoku obdrapane deski na podłodze czy przykryć je takim perskim dywanem?

hello_world

2015-04-07, 19:20
kaktus83 napisał/a:

Plazma stoi, ale dywan i szafki pamiętają lata kiedy autora nie było jeszcze na świecie ;)



Ty pewnie jesteś taki bogaty, że co roku nowa plazma a rykoszetem meble też się zmieniają...

defcon1

2015-04-07, 19:47
Twoim głupim łbem powinno się nakarmić tego węża, chociaż jest tak pusty, że wiele by sobie nie pojadł. Zabić zwierzę szybko i bezboleśnie, a potem podać gadowi to ok, ale wypuszczać żywego i patrzeć jak w strachu i cierpieniu wąż go uśmierca (jeszcze przy tym tłumaczyć że to natura i w ogóle prawo dżungli) to trzeba mieć napie**olone do głowy. Zresztą po wystroju widać, żeś burak i wieśniak.

czesiek3

2015-04-07, 19:57
Mam taki sam dywan

PhantomMask

2015-04-07, 20:11
WhiteSkinHead napisał/a:

Na ból dupy radze poczytać troche na forach terrarystycznych.


a tobie forach psychiatrycznych, o ile w ogóle potrafisz czytać :ok***a:
wnętrze ala lata 50 ?

Samudaripen

2015-04-07, 20:50
Koleś mieszka w skansenie pokazującym życie w PRL'u :amused: no może ta plazma trochę za nowa.

tranzystor

2015-04-07, 21:20
Ale prostactwo w tle. Ten wąż ma wyższe IQ niż oni łącznie.

e4...........Yy

2015-04-07, 21:43
ch*jowe, autor z kolegami wyją jak pawiany.

smoluchy

2015-04-07, 21:54
Powiedzenie ze "masz taki burdel w pokoju ze tylko nasrac i węża wpuścić" nabiera sensu.