18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg z finałem

C0C0JUMBO • 2020-04-07, 21:05
Motocyklista ucieka przed policją, ostatecznie kończy finał zabawą "kto stchórzy?"... Mogli jechać szybciej :-p



Tr...........ty

2020-04-07, 21:41
Gość ledwo potrafi jechać po prostej, na zakrętach zwalnia do 50km/h, ale koszulka z hasłem o zapie**alaniu jest. Pewnie opowieściom, jak zapie**ala tą sześćsetką nie ma końca.

AbelardG

2020-04-07, 21:46
k***y milicyjne, czepią się biedaka i ganiają go po drogach za pieniądze podatników. Każdy policjant powinien zdychać w męczarniach!

C0C0JUMBO

2020-04-07, 21:48
AbelardG napisał/a:

k***y milicyjne, czepią się biedaka i ganiają go po drogach za pieniądze podatników. Każdy policjant powinien zdychać w męczarniach!



Heh, znalazla się motop*zda lub sebixy w komentarzach :mrgreen:

mr-dupa

2020-04-07, 21:56
ja sie zastanawiam po co oni zawsze uciekaja po drogach publicznych? uciekał bym jakimis wąskimi uliczkami - parkiem itp :) Wiem że brzmi jak GTA ;) ale bardziej skutecznie ;)

burn1878

2020-04-07, 22:15
Amator, z takimi umiejętnościami to może co najwyżej przed starą sp***alać a nie przed policją.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-07, 22:19
Dla mnie Policjanci do wyj***nia... bez prawa do pracy w ochronie na markecie.

Po pierwszej minucie mieli idealny moment, by strzelać, żadnych postronnych osób... Zj***li... zamiast kosztu naboi do jednego magazynka, trzeba naprawiać radiowoz.

maksymilian45

2020-04-07, 22:47
Teraz pozew i milionow odszkodowanie dla goscia

fasi34

2020-04-07, 23:06
Dobrze gnojowi brawo Policja. Mógł debil zabić dziecko mógł zabić każdego szczególnie wtedy gdy się wj***ł na chodnik. Dobrze że to złapali. A zapomnialbym AbelardG i aaaaaaaaa to debile.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-07, 23:20
fasi34 napisał/a:

.... aaaaaaaaa to debil....



Przeczytaj kilka razy mój poprzedni komentarz, zapewne nie zrozumiesz o co w nim chodziło, więc poszukaj kogoś mądrzejszego... sporo mądrzejszego, nie szukaj wśród rodziny, bo nikogo takiego nie znajdziesz... Więc jak znajdziesz kogoś mądrzejszego, to niech wyjaśni Ci, co miałem na myśli...

qbsusus

2020-04-08, 00:15
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dla mnie Policjanci do wyj***nia... bez prawa do pracy w ochronie na markecie.
Po pierwszej minucie mieli idealny moment, by strzelać, żadnych postronnych osób... Zj***li... zamiast kosztu naboi do jednego magazynka, trzeba naprawiać radiowoz.



Strzelać? Hahahahahah - chyba za dużo widziałeś amerykańskich filmów...

hellbwoi

2020-04-08, 00:17
Ja tam jestem za tym, żeby mogli ich taranować.. skoro sie nie zatrzymał do kontroli...

waka91ajmw

2020-04-08, 00:26
@aaaaaaaaa: straszne pierdoły pociskasz :oops:

tfujdiler

2020-04-08, 00:27
Taka jakaś sp***olona moda weszła z zachodu ściganie, karanie no i w rozbrojonym kraju kierowca podczas kontroli ma trzymać ręce na kierownicy. To jest trochę bardziej niż popie**olone, mamy system j***ć, karać nie wyróżniać w dodatku żądzą nami j***ni debile. Mam nadzieje że korona wytłucze wszystkich w pień.

przemo3251

2020-04-08, 01:16
mr-dupa napisał/a:

ja sie zastanawiam po co oni zawsze uciekaja po drogach publicznych? uciekał bym jakimis wąskimi uliczkami - parkiem itp Wiem że brzmi jak GTA ale bardziej skutecznie



Zgadza sie. Trzeba wykorzystac możliwosci motocykla. Jak nie umie wykorzystać na asfalcie bo nie potrafi skrecac to chociaż niech wykorzysta jego szerokość.
Tylko że te filmy w których skutecznie uciekli nie są pokazywane :D a tych co złapali to jeżdza tylko asfaltem