18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pościg z finałem

C0C0JUMBO • 2020-04-07, 21:05
Motocyklista ucieka przed policją, ostatecznie kończy finał zabawą "kto stchórzy?"... Mogli jechać szybciej :-p



St...........on

2020-04-08, 02:07
Jako motop*zda wypowiem się :amused: ta głupia c**a nie dość ,że nie panuje nad motocyklem, to jeszcze zagraża ludziom postronnym. Brawo policmajstry.

george196

2020-04-08, 02:11
To jest fejk. Policja nagrała ten filmik, żeby motopi. nauczyły się w końcu JEŻDZIĆ. I PATRZEĆ w (lusterka). A zresztą chiwdp.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-08, 07:03
Obok mnie mieszka koleś,który tylko w tym miesiącu sp***olił naj***ny Alfa Romeo 147 sześć k***a razy.Ostatni raz na cztery radiowozy naj***nego chcieli go uj***ć z kolczatą,a ten na wzniesieniu przeskoczył rów miedzy drzewami i pojechał w las,a kolczate posterunkowy swoim zaj***ł.Ciekawe dlaczego takich filmów nie ma,bo to chyba jak w stanach umiera co roku coraz więcej Policjantów a filmów z ich śmiercią co raz mniej.Tylko te jak psiarnia wali do meksykanów to full metal jacket.

35i

2020-04-08, 07:15
"Pościg nr 38, w końcu udało się coś nakręcić. Motocyklista przypadkiem władował nam się na maskę, bo był nawalony jak stodoła po żniwach".

czopkaIwynże

2020-04-08, 07:36
Bez kitu. Za malolata wiele razy uciekalem psom i to jakimis pierdziawkami 125 czy 175. Wpie**alasz sie w waskie sciezki, laki, pole czy las a nie k***a zawracasz jedziesz im na czolowke.

IOI

2020-04-08, 08:24
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Obok mnie mieszka koleś,który tylko w tym miesiącu sp***olił naj***ny Alfa Romeo 147 sześć k***a razy.Ostatni raz na cztery radiowozy naj***nego chcieli go uj***ć z kolczatą,a ten na wzniesieniu przeskoczył rów miedzy drzewami i pojechał w las,a kolczate posterunkowy swoim zaj***ł.Ciekawe dlaczego takich filmów nie ma,bo to chyba jak w stanach umiera co roku coraz więcej Policjantów a filmów z ich śmiercią co raz mniej.Tylko te jak psiarnia wali do meksykanów to full metal jacket.



tak k***a, napewno po pierwszym razie by go nie zgarneli z chalupy, bo przeciez namierzenie kogos po numerach jest niemozliwe

alucard321

2020-04-08, 08:29
Z autopsji wiem, że sp***alają tylko ci bez prawka i ci, którzy mają coś za uszami. Moim zdaniem pajac do odstrzelenia na miejscu.

EvilDick

2020-04-08, 09:57
Finał wzorowy. Tak powinno się przerywać ucieczki.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-08, 11:47
qbsusus napisał/a:

Strzelać? Hahahahahah - chyba za dużo widziałeś amerykańskich filmów...



Kolega również nie załapał ironii???

Stockshark

2020-04-08, 17:47
AbelardG napisał/a:

k***y milicyjne, czepią się biedaka i ganiają go po drogach za pieniądze podatników. Każdy policjant powinien zdychać w męczarniach!



Idź chłopczyku na kwejka. Proszę opuść nas

major038

2020-04-08, 21:23
C0C0JUMBO napisał/a:

Heh, znalazla się motop*zda lub sebixy w komentarzach



To co tu robi twoja stara??

Wiewór

2020-04-15, 14:54
Oj seba seba. Rozj***łeś motorynkę, dostałeś wpie**ol od policji, trzeba zabulić za radiowóz i jeszcze będziesz mlaskał pysiora gitom w kryminale.