18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłamstwo ma krótkie nóżki, czyli kacapskie pierdolenie

Cały_Idiota • 2015-06-02, 16:12
Bombowce Su-24 Floty Czarnomorskiej wymusiły zmianę kursu na amerykańskim niszczycielu USS Ross pływającym po Morzu Czarnym. Poderwane na rozkaz bombowce Su-24 zademonstrowały Amerykanom gotowość do ostrego powstrzymania przekraczania granicy i obrony interesów kraju. - poinformowała w sobotę agencja RIA Nowosti, powołując się na źródło w strukturach siłowych Krymu.

Okazało się, że to nie bombowce tylko bombowiec, nie przepędził tylko przeleciał obok i nie był w gotowości do ostrego powstrzymywania czegokolwiek bo był nieuzbrojony. :amused:



Propaganda kacapska w zderzeniu z rzeczywistością. :-)

kalium

2015-06-02, 16:25
Zarzucasz komuś propagandę sam ją uprawiając. Bo np. skąd wiesz, czy ten filmik przedstawia w całości zaistniały incydent? Cytujesz TVN i podpierasz się filmikiem amerykańców.

Misiek_KRK

2015-06-02, 16:27
Taka sama propaganda jest w Rosji jak i w USA, a ostatnio w POlandii

Falsum

2015-06-02, 16:58
kalium, takie czasy...
Taki chaos (dez)informacyjny, że nie wiadomo co bliższe prawdy (każda strona forsuje własną wersję).

kalium

2015-06-02, 17:13
Zgadza się, Tylko po co do tego szumu informacyjnego wprowadzać swój? Nie mając żadnej konkretnej wiedzy, opierając się właśnie na propagandzie dwóch wrogich stron? Jeszcze te głupoty, że nie był uzbrojony. A kto gdzie stwierdził, że on leciał atakować? Przecież to takie pokazówki, przepychanki, demonstracje siły. Z tego co się orientuję, kurs zmienili. Czyli misja udana.

JA...........or

2015-06-02, 17:47
kalium kacapski troll ?
Prawda jest taka ze Rosja to panstwo biedne nedzne i skorumpowane bez najnowszych technologi a gospodarka oparta jest na zlozach naturalnych czyli ropie i gazie ziemnym.
Natomiast USA to supermocarstwo z najwiekszymi wydatkami na zbrojenia.
Wiec wiadomo ze to ruska propaganda. Juz abstrach*jac od konkretnej sytuacji.

Bo przeciez nikt logiczny nie wyciagnie wnioskow ze stary samolot mial przepedzic nowocczesny amerykanski okret.
Nie mow ze kacapia ma technologie. Bo maja gleboka depresje ze Francja nie sprzedala im okretow.
Maja jeden stary lotniskowiec.
Jedyny potencjal to arsenal atomowy.
I ww szalenstwie jak szczur zagoniony do kata moga go uzyc, bo szczur tez pogryzie w ostatecznosci ale potem i tak zdechnie.

kalium

2015-06-02, 18:00
JaDoktor - rusofob i hamburgerowy troll?
Do reszty tej paplaniny nie mam zamiaru się odnosić. Walisz monologi, której nijak nie mają związku z moją wypowiedzią. Chcesz sobie pisać sam do siebie, pisz śmiało.

sa...........ek

2015-06-02, 18:05
@up
Mam pytanie, jak autor tekstu stwierdza że statek kursu nie zmienił i że samolot nie jest uzbrojony?, to drugie jest już tak bardzo propagandowe, że sam Kim Dzong Un by się wstydził takie coś napisać.

kalium

2015-06-02, 18:12
Ale to mnie się pytasz? Drugie, to pewnie dlatego, że niby na filmiku nie widać podwieszonych bomb czy rakiet. Pierwsze - no chyba tak nie stwierdza jednoznacznie. Używa innego sprytnego zabiegu językowego. ;)

cys23

2015-06-02, 18:14
Samolot nie musiał być uzbrojony, żeby przepędzić statek. Autorze, wyobraź sobie, że posłali jeden, dwa a może trzy puste bombowce i osttrzegli przez radio 'wypie**alać, bo następne z rakietami polecą'. Nie musieli im od razu atomówek wypuszczać.

Swoją drogą, jaki biznes na orzu czarnym tam mają hamburgery?

Cały_Idiota

2015-06-02, 18:16
sadystycznymirek napisał/a:

@up
Mam pytanie, jak autor tekstu stwierdza że statek kursu nie zmienił i że samolot nie jest uzbrojony?, to drugie jest już tak bardzo propagandowe, że sam Kim Dzong Un by się wstydził takie coś napisać.



To raczej ty byś się wstydził kogoś strofować nie mając minimum wiedzy. :-)
Su-24 jest konstrukcją z końca lat sześćdziesiątych i jedyne bomby jakie może przenosić są pod niego podwieszane (a więc widoczne gołym okiem - ten z filmiku ich nie posiada).

sa...........ek

2015-06-02, 18:28
@up
A na pierwsze wciąż nie odpowiedziałeś hamburgerowcu.

Cały_Idiota

2015-06-02, 18:48
sadystycznymirek napisał/a:

@up
A na pierwsze wciąż nie odpowiedziałeś hamburgerowcu.



Zarzucasz mi, że sieję propagandę niczym media reżimowe Kim Dzong Una ponieważ napisałem, że bombowiec nie był uzbrojony. A nie był, co doskonale widać na filmie.
Nie trzeba siedzieć w militariach i znać konstrukcje wszystkich radzieckich samolotów aby wiedzieć jaki typ uzbrojenia ma SU-24. Wystarczyło przed napisaniem komentarza poświęcić kilka minut na lekturę specyfikacji maszyny dostępnej w sieci. Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki, profesjonalnych portali tematycznych. Nawet Wikipedia, by ci służyła pomocą, gdybyś wykazał minimum inicjatywy.

I jeszcze mnie hamburgerowcem nazywasz, choć ci pokazałem, że się mylisz. :lol:





Edit
Niepotrzebnie wdałem się w polemikę z trollem wychwalającym socjalizm. :roll:

bleblebator1

2015-06-02, 19:22
JADoktor napisał/a:

kalium kacapski troll ?
Prawda jest taka ze Rosja to panstwo biedne nedzne i skorumpowane bez najnowszych technologi a gospodarka oparta jest na zlozach naturalnych czyli ropie i gazie ziemnym.
Natomiast USA to supermocarstwo z najwiekszymi wydatkami na zbrojenia.
Wiec wiadomo ze to ruska propaganda. Juz abstrach*jac od konkretnej sytuacji.

Bo przeciez nikt logiczny nie wyciagnie wnioskow ze stary samolot mial przepedzic nowocczesny amerykanski okret.
Nie mow ze kacapia ma technologie. Bo maja gleboka depresje ze Francja nie sprzedala im okretow.
Maja jeden stary lotniskowiec.
Jedyny potencjal to arsenal atomowy.
I ww szalenstwie jak szczur zagoniony do kata moga go uzyc, bo szczur tez pogryzie w ostatecznosci ale potem i tak zdechnie.


Ostatnim razem jak kacapy wysłali kompletnie nieuzbrojony samolot, którego jedynym niepasującym do całości była dziwna kopułka, to nagle hamburgerski nowej generacji niszczyciel z systemem plot AEGIS został wyłączony z akcji tak jak gasisz światło w pokoju. W ułamku sekundy, nikogo nie zabijając. Tak na marginesie jeżeli chodzi o niewidzialne F117 czy B2, kacapy nie szukają latającego kawałka stali, tylko dziury w powietrzu.

KOLABORACJONISTA

2015-06-02, 19:37
bleblebator1 napisał/a:


Ostatnim razem jak kacapy wysłali kompletnie nieuzbrojony samolot, którego jedynym niepasującym do całości była dziwna kopułka, to nagle hamburgerski nowej generacji niszczyciel z systemem plot AEGIS został wyłączony z akcji tak jak gasisz światło w pokoju. W ułamku sekundy, nikogo nie zabijając. Tak na marginesie jeżeli chodzi o niewidzialne F117 czy B2, kacapy nie szukają latającego kawałka stali, tylko dziury w powietrzu.

A załoga tego niszczyciela poprosiła potem o zamknięcie w psychuszkach.

Dopiero ten portal m. in. takimi postami uświadomił skalę naiwności Polaków...