18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

19-latek wjechał w procesję

michalx57 • 2015-11-08, 17:17
Cytat:

W miejscowości Bejdy (woj. mazowieckie) samochód osobowy wjechał w kolumnę idących w procesji osób. Do wypadku doszło w sobotę około godz. 17. Poszkodowanych zostało kilkanaście osób, 15 trafiło do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem 19-latek wjechał w nieoświetloną, nieoznakowaną grupę pieszych. Była to procesja, która zmierzała z kościoła na cmentarz. Tomasz Zozula z komendy w Łosicach podkreślił w rozmowie z TVN24, że warunki panujące na drodze były trudne, widoczność ograniczona.



Tutaj link do całości:TVN24

Kto ma prawo jazdy i zdarzyło mu się jechać samochodem w po zmroku, we mgle i w czasie deszczu to wie z jakiej odległości widać pieszych (można dodatkowo przypuszczać, że w tej sytuacji większość osób ubranych było w ciemne ciuchy).

A na koniec profesjonalna opinia uczestników procesji:
Cytat:

Jak twierdzą uczestnicy procesji, kolumna powinna być dobrze widoczna, ponieważ jej uczestnicy mieli ze sobą zapalone świeczki i znicze.

:ks_homer:

Więc, żeby nie był to temat bez przekazu:
MYŚLCIE NA DRODZĘ

M4rcin24

2015-11-09, 08:08
Takie 'święte krowy' są najgorsze, zdarzyło mi się kilka razy iść pieszo po zmroku czy we mgle, mój instynkt samozachowawczy podpowiadał mi, żeby iść poboczem, nawet jakby miałby to być rów, wiadomo, że prawo będzie po mojej stronie, ale co mi z prawa jak jebie mnie jakaś ciężarówka... To pieszy powinien myśleć i starać się unikać konfrontacji z samochodami, bo z toną żelastwa żaden człowiek nie wygra. ;)

Tafariel

2015-11-09, 08:11
Ty "ą" "ę" k***a "drodzę" nawet podkreślone ma, a i tak z błędem napisał :homer:

bylejakilogin123

2015-11-09, 08:20
Jak zwykle, feralnym niezwykłym wręcz zrządzeniem losu i absolutnym zbiegiem okoliczności samochodem tym jest: Golf to pewna zmian tendencji wszak zwykle było to BMW chciaż z drugejej strony może kierowca ma mentalość tego z BMW ?...