18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porównanie używanych aut rodzinnych - Opel Astra i Volvo 850

~PowerBoBass • 2016-01-03, 00:00
W nieco innym wydaniu :)



Ból dupy bez odliczania :wyj***ne:

jachu190

2016-01-03, 21:39
Jak można k***a porównywać chińskie s70 do 850?!
Jakim trzeba być tępakiem?

Proki95

2016-01-04, 09:16
m851 napisał/a:



hahah jedno auto ch*jowsze od drugiego, nie miałem 850 ale za to śmigałem przez 2 lata s70 które się tylko psuło, auto mułowate i duże spalanie. A astra... też ch*jowa, blacha i plastiki to porażka, i choć nie spodziewałem się od niej za wiele, to praktycznie do rozj***nia jej, cały czas jeździła.



jak kupiłeś od mirka handlarza to się dziwisz :x ?
sam mam 850 i nie narzekam, aż smiać się chce jak wszystkie BEETKI, GOLFINY i inne popierdułki z silnikiem do 2.5 litra dostają wpie**ol

~PowerBoBass

2016-01-04, 11:35
Proki95 napisał/a:


sam mam 850 i nie narzekam, aż smiać się chce jak wszystkie BEETKI, GOLFINY i inne popierdułki z silnikiem do 2.5 litra dostają wpie**ol



No właśnie, Typowy Janusz śmieje się, że auta ze słabszymi od Jego Volvo silnikami są powolniejsze. Nikogo to nie śmieszy, bo to logiczne. Tylko kretyni się cieszą ;-)

Proki95

2016-01-05, 16:34
PowerboBass napisał/a:



No właśnie, Typowy Janusz śmieje się, że auta ze słabszymi od Jego Volvo silnikami są powolniejsze. Nikogo to nie śmieszy, bo to logiczne. Tylko kretyni się cieszą ;-)


LUL, Jeżeli podjeżdża do Ciebie "BETA" z 2 LITRY i ze skrzyżowania, do odciecia leci, a Ty bez problemów kręcisz nie więcej niż 4 tysiące a on zostaje daleko w tyle, to to jest śmieszne ^^

~PowerBoBass

2016-01-06, 01:53
Proki95 napisał/a:


LUL, Jeżeli podjeżdża do Ciebie "BETA" z 2 LITRY i ze skrzyżowania, do odciecia leci, a Ty bez problemów kręcisz nie więcej niż 4 tysiące a on zostaje daleko w tyle, to to jest śmieszne ^^



Nic się nie zmieniło w Twojej wypowiedzi, odpowiedź jak wyżej :) To co, 240KM miałeś na pewno?