18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poród

twojamatkajestgruba • 2012-03-24, 11:45
Kobieta w szpitalu właśnie urodziła murzyna.
Lekarz wziął niemowlę, wsadził do worka i wyrzucił do śmieci.
Matka wykrztusiła z siebie w szoku:
-Co pan zrobił?? To moje dziecko!
A lekarz patrzy na nią z politowaniem i mówi:
-Pani przyszła tu rodzić, czy srać?

Pa...........an

2012-03-24, 11:47
Dawno tutaj nie było równie mocnego kawału. Piwo poszło :D

Buhaj123

2012-03-24, 12:36
No super rasistowski kawał... zniszyć wszystkich murzynów... rasisci beda naspępni po nich do zbierania bawełny jak ich zabraknie...

Anders Breivik

2012-03-24, 12:42
@up rasizm by wygrał, gdybyśmy się z niego nie potrafili śmiać
Nie mam nic do normalnych obcokrajowców/kolorowych, ale nie nawidzę zwierząt które emigrują do jakiegoś kraju, nie asymilują się ze społeczeństwem, kasę z socjala mają i jeszcze rękę podnoszą na utrzymujących ich obywateli kraju, przy okazji często kradną itd.

Giorgio69

2012-03-24, 15:18
k***a zakrztusiłem się kawą!
Piwo poleciało, kawał jest zajebisty :)

Co trzeba zrobić aby murzyńskie dzieci nie chodziły głodne?


Poobcinać im nóżki ;)

andyq

2012-03-24, 15:28
@Buhaj123
No ale każde zachowanie społeczne jest reakcją na coś nawet rasizm. A najprostszym sposobem na zwalczenie rasizmu jest usunięcie tego co go powoduje.
P.S. k***a chyba powinni mi dać za to pokojową nagrodę Nobla przy takim rozwiązaniu nie trzeba walczyć z żadnym rasistą.

cannabis7777

2012-03-24, 15:47
przerobiony kawał "ile murzynka robi gówno". Zwiększona nieco fabuła. Słabe. Ale widzę, że niektórzy lubią wiele razy cieszyć się z tego samego żartu tylko w innej formie

Plecionkarz

2012-03-24, 15:51
Ile czasu potrzebuje murzynka by zrobić kupę?
9 miesięcy

Zl...........ny

2012-03-24, 16:11
tupolej napisał/a:

@up rasizm by wygrał, gdybyśmy się z niego nie potrafili śmiać
Nie mam nic do normalnych obcokrajowców/kolorowych, ale nie nawidzę zwierząt które emigrują do jakiegoś kraju, nie asymilują się ze społeczeństwem, kasę z socjala mają i jeszcze rękę podnoszą na utrzymujących ich obywateli kraju, przy okazji często kradną itd.



Mówisz o Polakach? Zwierzęta, bez języka, agresywne wulgarne, tępe...opis pasuje jak ulał.

Swoją drogą 'kawał' wyjątkowo debilny...nie wiem co za bydło ma z tego radochę.

twojamatkajestgruba

2012-03-24, 17:06
Zly_wrecz_okropny
Polaków obrażasz ale jak ktoś robi sobie jaja z czarnych, to już jest zły? j***ny hipokryta...

Ja mam radochę z tego kawału. Jestem dla Ciebie bydłem? Jebie mnie to :->

Anders Breivik

2012-03-24, 17:07
@up
znam szwabski, angielski, i jak jadę za granicę to jako turysta, a jak bym miał osiedlić się za granicą to na pewno nie zakładał bym kołchozu jak brudni z niemiec/anglii/francji

Gandalf8

2012-03-24, 17:23
Bo zly_wrecz_okropny pewnie jest polakiem i mowi o sobie i rodzinie, ktora mu dala taki swiatopoglad. Bo o ile jest sporo takich 'ludzi' jak opisuje nie nalezy okreslac wszystkich jednakowo. Rasizm rodzi sie przez stereotypy i zwiazany jest z nienawiscia a nawet najbardziej hardcorowe kawaly nadal pozostajsa kawalami, a ta strona jest przeznaczona wlasnie do wrzucania takich tekstow, filmikow i obrazkow- HARDCOROWYCH. Jesli komus to nie odpowiada powinien wchodzic na inne strony. Wybor jest duzy

Mom and Death

2012-03-24, 19:37
o ja p.... taaaahahahahahaha, zniszczyło mnie to.

BuryRabarbar

2012-03-24, 19:42
wczoraj r*chalem murzynke i pytala czy mam gomki a ja mowie tak chcesz zobaczyc moj swiezy oddech?!