18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poród

twojamatkajestgruba • 2012-03-24, 11:45
Kobieta w szpitalu właśnie urodziła murzyna.
Lekarz wziął niemowlę, wsadził do worka i wyrzucił do śmieci.
Matka wykrztusiła z siebie w szoku:
-Co pan zrobił?? To moje dziecko!
A lekarz patrzy na nią z politowaniem i mówi:
-Pani przyszła tu rodzić, czy srać?

Zl...........ny

2012-03-24, 20:25
Gandalf8 napisał/a:

Bo zly_wrecz_okropny pewnie jest polakiem i mowi o sobie i rodzinie, ktora mu dala taki swiatopoglad. Bo o ile jest sporo takich 'ludzi' jak opisuje nie nalezy okreslac wszystkich jednakowo. Rasizm rodzi sie przez stereotypy i zwiazany jest z nienawiscia a nawet najbardziej hardcorowe kawaly nadal pozostajsa kawalami, a ta strona jest przeznaczona wlasnie do wrzucania takich tekstow, filmikow i obrazkow- HARDCOROWYCH. Jesli komus to nie odpowiada powinien wchodzic na inne strony. Wybor jest duzy



Taki z Ciebie hardcorowiec a dałeś się nakręcić przez prostą prowokację przesyconą sarkazmem... :roll: Abstrah*jąc od tego, że nie potrafisz poprawnie napisać Polak, poruszyłeś temat 'rasizmu' i 'stereotypów'. Stereotypem może być, że jakiś tam czarny koleś coś ukradł i masz traume...ok, że się leni i żyje z zasiłku, bywa wulgarny...ok, może nie wziąć prysznica...wporządku. Której z powyższych cech nie popełnia rasa "Panów" Polacy? Żarty żartami, ale sprowadzać drugą osobę do gówna...w szczególności noworodka opiewa o zwyrodnialstwo i skrajny debilizm....

mucia

2012-04-20, 16:48
kiedyś na wyjeździe integracyjnym w nowej robocie opowiedziałem dowcip tego pokroju trzem panienkom. Dziwiłem się, że są strasznie zdegustowane, po czym wieczorem dowiedziałem się, że jedna z nich ma czarnego narzeczonego, a druga dziecko z murzynem :D