18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyczny_Użytkownik

2014-10-20, 19:36
co do ekologicznej to przejęzyczenie. Skutki wynikają z zagrożeń jakbyś mocno nie chciał, zaprzeczyć nie możesz.
a co do wyszukiwania w google pierwszych artykułów to jeśłi stąd czerpiesz informacje o otaczającym cie swiecie to nie mamy o czym gadać.
Mieszkam w okolicach, znam ludzi i realia więc czemu miałbym korzystać z jakiś wywiadów dla internetowych szmatławców ?

Radexxx

2014-10-20, 19:51
O czym Ty mówisz, zagrożenia to zagrożenia i tyle, jest zagrożenie wybuchem metanu, wybuchem pyłu węglowego, tąpaniowe itd... Szkody górnicze to skutki eksploatacji i w dużej mierze są przewidywalne.

A co do czerpania wiadomości z internetu, to jak jednak zdecydujesz się sprawdzić to poczytasz wywiad z prezesem zarządu Bogdanki z tego roku, gdzie mówi, że przywileje są takie same (czyli wiarygodne źródło). A widocznie znajomi nie chcą Ci przykrości robić, ewentualnie pracują w firmach wykonujących roboty dla Bogdanki.

clipper

2014-10-20, 21:07
@Bartors, No i właśnie przez takich kretynów jak Ty, którzy łaszą się na tańsze gówna z zagranicy rynek jest zalewany obcymi dobrami. Po ch*j kupować krajowe i dać pracę polakom skoro można dupę plaszczyć przed monitorem i marudzić, że bezrobocie jest. A potem się dziwić, że krajowe droższe. Jak ma k***a być tańsze skoro jak nie ma popytu na polskie produkty to trzeba dźwignąć cenę, żeby choć trochę się opłacało. Dlatego polski węgiel jest droższy. Bo tacy kretyni łaszą się na 100 zł tańsze gówno z Kazachstanu czy innej Ukrainy którego trzeba spalić 1.5 raza więcej. No ale ch*j z tym, ważne, że się kupiło 4 tony ch*jstwa zamiast 3 ton czegoś lepszego. Dlatego rynek polski upada (nie tylko kopalnie). Bo jako Polacy nie wspieramy naszego rynku. A się uważacie za patriotów. Malkontenci pie**oleni.

Statystyczny_Użytkownik

2014-10-20, 22:24
nie uwazam sie pie**olony pajacu za patriote. wy j***ne gląby kupujecie miód z chin w biedronce zamiast ode mnie to ja będę kupował wungiel z rosji. I ciekawe z czyjej dupy wziales to info o kalorycznosci. kupowałem i polski ale przy 4 tonach piątą mam gratis a za polski zaplacilbym z 500 zł wiecej wiec sie pie**ol j***ncu, nie bedziesz mi mowil na co wydaje pieniadze

ulifont

2014-10-20, 23:49
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

nie uwazam sie pie**olony pajacu za patriote. wy j***ne gląby kupujecie miód z chin w biedronce zamiast ode mnie to ja będę kupował wungiel z rosji. I ciekawe z czyjej dupy wziales to info o kalorycznosci. kupowałem i polski ale przy 4 tonach piątą mam gratis a za polski zaplacilbym z 500 zł wiecej wiec sie pie**ol j***ncu, nie bedziesz mi mowil na co wydaje pieniadze



Adminie,moderatorze, ch*j wie kto, zareagujecie?

Statystyczny_Użytkownik

2014-10-21, 00:17
nie jestem adminem ani moderatorem ale i tak zareaguje skoro prosisz.
całuj sygnet

//edit:
a sorry podczłowieku, wiedzialem, ze kojarze skads ciebie i twoja czerstwa gadke, sprawdzilem i sie nie pomylilem - socjalistyczna sp***olina.
Nic więcej nie pisz bo i tak nie przeczytam.
Z całego serca zycze ci urazu mózgu, zeby mozna bylo cie na organy przeznaczyc bo innego zastosowania dla twojego truchła po tych jałowych bredniach nie widze.

Dh...........ar

2014-10-21, 01:42
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego dopłacając do węgla z podatków i tak go muszę sobie kupić ? Mieszkam na wsi, mam piec i za tonę węgla płaciłem 640 zł(w maju/czerwcu węgiel jest tańszy) o ch*j tu chodzi? Może mi ktoś to wytłumaczyć?

SeksownyStajenny

2014-10-21, 04:09
co do dopłacania do kopalń to ja się wypowiem bo pracuje nie na węglu a w KGHMie. Tusk nie ma pieniędzy sprzedaje akcje, później wielkie zdz**ko że dewidenda za mała, no to ch*j przyjebiemy im podatek! tak ze 2 miliardy pln rocznie żeby czuli że muszą zapie**alać. hmmm... mamy pełno kolesiostwa.... co z nimi zrobić..... wpie**olmy ich do KGHM-u niech jeszcze wydoją co się da!!!! Tusk jest pewnie zdziwiony że pomimo że od 2010 roku pracowników fizycznych jest mniej o 10%, a pracowników umysłowych jest więcej o 25% kopalnie nadal są rentowne i tylko czekają aż miedź pójdzie w dół wtedy to wielkie i potężne państwo POlskie pomoże KGHM-owi robiąc mu gigantyczne kredyty których później media rozgłoszą że do miedzi też trzeba dopłacać, nie dlaczego! tylko trzeba!!! i taki typowy Kowalski myśli sobie: k***a!!! dlaczego z moich podatków???!!! odpowiedz jak widzicie nie jest prosta i nie może być skoro 1 fizyczny pracuje na 5 umysłowych, którzy de facto zarabiają więcej od niego. Widziałem kopalnie w Czechach, kopalnie miedzi są u nas podobne do kopalń węgla i powiem jedno: z własnych obserwacji 1/4 pracowników dołowych to przydupasy i bez nich kopalnie by spokojnie funkcjonowały, a teraz co najlepsze z obserwacji naszych braci wnioskuje że pracowników powierzchniowych jest co najmniej 4/5 za dużo i to nie są żarty nie chcem się rozpisywać ale nasze przepisy są tak głupie że nie da się inaczej, ale to jest polska, Tuskolandia musi trwać rząd jest wyj***ny w kosmos to naród jest nie odpowiedni, głupi i nie douczony, w razie nie powodzenie rząd zaszczuje jakąś grupe społeczną i ma spokój, bo jakże to polskie sobie wszystko wypominać tylko nie rządzącym, bo oni są zajebiści od xxx lat bo za komuny były te same mordy jak nie pamiętacie i pamiętajcie że nasz rząd nigdy nie był dla narodu wszystko co wam dali to jakaś tam unia, nawet wiek emerytalny wam podwyższyli a wy co na to??? tak jak zwykle - gówno! a wiecie że w unii z takim wiekiem przysługuje nie 26 a 36 dni urlopu??? nie, nie wiecie bo skąd??? tv o tym nie mówi, a unia napiera na podwyższenie urlopu u nas. Jak już będą musieli to wam dadzą a z tym będzie wielkie halo, tusk, kopacz co oni dla was nie zrobili, jacy oni są cudowni, a wy jak zwykle z klapkami na oczach na nich zagłosujecie bo przecież to bohaterzy narodowi!!! wszystko jest cudowne, jestem trochę wstawiony więc przepraszam dobrze wiem że pisze głupoty a wy wiecie co się dzieje i nas rząd jest najlepszy na całej ziemi dodam tylko że ostatnio byłem w Hiszpani i powie tylko tak ceny jedzenia i ubrań są porównywalne, ale niższe. Ceny paliwa 95 to 1.017 euro porównajcie to do swojej stacji 5.83 i do tego z kursem 4.25 kupując euro drogo. Jeszcze postawcie posągi PO-wcą bo to wszystko dzięki nim, a jak zobaczycie tego rudego sk***iela nie zapomnijcie paść na kolana i krzyczeć tusk akbar!!! do widzenia.

ulifont

2014-10-21, 12:06
Statystyczny_Użytkownik
Pamiętaj kuc to wyższa forma gówna. Zaślepiony nic niewart odpad z dupy, który myśli, że coś wie, ale w rzeczywistości jest takim samym psychopatom jak jego pan k***in. Teraz przeproś człowieka na wyższym szczeblu ewolucji. Jeśli ktoś tu czuwa nad poziomem komentarzy to niech się k***a weźmie do roboty!

Statystyczny_Użytkownik

2014-10-21, 14:56
@up jak już mowa o wyższym szczeblu ewolucji to nadczłowiek się przyjebie do ciebie o ortografie, pie**olony ślunski socjalisto. i mam dla ciebie zadanie, znajdź słowo w którym zrobiłeś błąd, postępowy matole.

clipper

2014-10-21, 15:08
EDIT:
Tu był jakiś tekst. Ale stwierdziłem, że z debilami się nie dyskutuje. I usunąłem.

ulifont

2014-10-22, 00:26
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

@up jak już mowa o wyższym szczeblu ewolucji to nadczłowiek się przyjebie do ciebie o ortografie, pie**olony ślunski socjalisto. i mam dla ciebie zadanie, znajdź słowo w którym zrobiłeś błąd, postępowy matole.


Psychopatą , mój błąd. Jak widzisz nawet taka doskonałość jak ja popełnia błędy.