18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poradnik dla nowych komentatorów sadola

xts • 2012-11-17, 00:13
Ja zaczynam, liczę na rozbudowę poradnika w komentarzach ;)


-post z żydami skomentuj "j***ne żydki" "antysemityzm to cnota".
-post z murzynami skomentuj "j***ne murzyny" "małpy" itp.
-post z rozj***ną dupą skomentuj "dupy nie urywa".
-post jak ktoś się rozj***ł, patrz zawsze czy nie spadły mu buty -> nie ma butów = umar, ma buty to przeżyje, do wesela się zagoi.
-post z pociętym ryjem komentuj "skaryfikejszyn modyfikejszyn" "popek itp".
-rozj***ne ciała, noworodki są ok, jak męczy się piesek,musisz płakać w komentarzach.
-cos z zombie żydem komentuj "bożka nie ma" lub "bożek jest" i ciesz się z flamewar'u.
-post z rapierem magikiem najlepiej skomentować żarcikiem o lataniu, a dalej o prawdziwym hipsterskim rapie o którym nikt nie słyszał.
-post z urbanem - j***ć komucha lub wiem kim on jest ale jest śmieszne.
-post z wrzodem - cisnąłbym.
-post typu manifestacja piękna (jakieś ch*j wie co monstrum niby kobieta) - r*chałbym.

~Sunday

2012-11-17, 00:19
Jedna z podstawowych zasad:

Komentarz musi być w pierwszej piątce i nie może to być zdanie wielokrotnie złożone, wtedy masz +200% (czasem więcej) wirtualnych piw.

xts

2012-11-17, 00:21
@up racja, prosty chwytliwy żarcik

~Angel

2012-11-17, 00:25
zapomniałeś o:
- za materiał własny zawsze piwo
- r*chałbym

~Sunday

2012-11-17, 00:27
@Angel
Za "materiał" miały być warny. Wejdzie to w życie? Mam nadzieję, że tak bo pisanie populistycznych komentarzy to tutaj chleb powszedni, ale to już naprawdę przesada...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-17, 00:31 ]
obiecuję, że będą warny za oklepane teksty

JedzMojLagier

2012-11-17, 00:27
posty zwiazane z kosciolem komentuj : jestem antysemita a chrzescijanie to buraki, spalmy kociol, Boga nie ma, chrzescijanin = idiota itp.
posty zwiazane z patriotyzmem komentuj : lewak, nacjonalista, faszysta, skin, j***ny lewaku itp.

toka

2012-11-17, 00:40
post gdzie zamiast przekleństwa, są gwiazdki skomentuj: "Tylko cioty piszą gwiazdki"

buba100111

2012-11-17, 00:46
@Angel w końcu k***a!

xts

2012-11-17, 01:03
toka napisał/a:

post gdzie zamiast przekleństwa, są gwiazdki skomentuj: "Tylko cioty piszą gwiazdki"



wystarczy wyłączyć cenzurę wulgaryzmów w profilu =o

bovski

2012-11-17, 01:14
pie**olenie użytkownika xts skwitować fejspalmem

xts

2012-11-17, 01:18
bovski napisał/a:

pie**olenie użytkownika xts skwitować fejspalmem



czytając twoje same wypociny na temat marszu tak samo ;)

0statniSprawiedliwy

2012-11-17, 02:52
Jakieś poradniki, posty, tematy nakazujące Ci cokolwiek (tak jak ten) skomentuj:
Nikt nie będzie mi k***a mówił co mam robić!!!

Zawsze jak jesteś za głupi by coś pojąć pisz: Na pewno fejk!

Kris LaMuerte

2012-11-17, 04:28
Uzupełnie.

Komentarz na:
Na suchar - "suchy prawie jak Bongmana", "sachara żartu", "Bongman byłby dumny".
Na ładną dupeczkę "sądzę iż ten osobnik płci żeńskiej, zdecydowanie obliguje do odbycia stosunku seksualnego ze mną". Ewentualnie "j***łbym" po czym dostajesz warna i płaczesz dalej w komentarzach, jacy to admini są źli.
Cyganów - "Brudasy", "Twój portfel już tam jest".
Arabusów - "Brudasy" "Allah akbar!"
Murzynów "Brudasy" oraz wszelkie zdania zawierające w sobie słowa "kukurydza" oraz "bawełna" mile widziane.
Indian, żydów, Niemców, Rumunów - generanie brudasy i ch*j.
Na Chinczyków, Japońców, Koreańców - "level of skill - asian", "kitajce", "japonia to pedalstwo a jaranie się anime to ciota i ch*j".
Ruskie - "Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu".
Na sam koniec oczywiście odpowiedź na zbyt długi post, nieśmiertelne "LOL, Didn't read" lub też "bitch please, didn't read".

Przychylniej tez Sadole spojrzą na komentarze zawierające takie słowa jak "k***a", "pie**olone",
"jebnął", "masakra".

Pamietaj też, drogi początkujący, że jeżeli popełnisz błąd ortograficzny, zostaniesz natychmiastowo zlinczowany przez członków "sadolowego sztabu uderzeniowo-zaczepnego do spraw czystości języka polskiego", w skrócie "SS Miodek".

Teraz możesz zacząć komentować i zbierać piwa. Peace!

grot

2012-11-17, 08:00
Piszecie o "za materiał własny zawsze piwo", ale to się ostatnio pojawia prawie pod każdym tematem, czyt. "za Andrzeja (Gołotę) zawsze piwo", "za Roberta (Kubicę) zawsze piwo", "za Slayera zawsze piwo", "za Ryśka (Riedla) zawsze piwo", etc, etc...

I druga rzecz: jeśli założony temat nie jest "sadystyczny" udzielanie porad jak uczynić go bardziej mrocznym/z większą ilością flaków na harda, itd, itd, koniecznie z komentarzem "co w tym sadystycznego".

Re...........ms

2012-11-17, 08:23
eee tam pie**olenie