18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poradnik dla nowych komentatorów sadola

xts • 2012-11-17, 00:13
Ja zaczynam, liczę na rozbudowę poradnika w komentarzach ;)


-post z żydami skomentuj "j***ne żydki" "antysemityzm to cnota".
-post z murzynami skomentuj "j***ne murzyny" "małpy" itp.
-post z rozj***ną dupą skomentuj "dupy nie urywa".
-post jak ktoś się rozj***ł, patrz zawsze czy nie spadły mu buty -> nie ma butów = umar, ma buty to przeżyje, do wesela się zagoi.
-post z pociętym ryjem komentuj "skaryfikejszyn modyfikejszyn" "popek itp".
-rozj***ne ciała, noworodki są ok, jak męczy się piesek,musisz płakać w komentarzach.
-cos z zombie żydem komentuj "bożka nie ma" lub "bożek jest" i ciesz się z flamewar'u.
-post z rapierem magikiem najlepiej skomentować żarcikiem o lataniu, a dalej o prawdziwym hipsterskim rapie o którym nikt nie słyszał.
-post z urbanem - j***ć komucha lub wiem kim on jest ale jest śmieszne.
-post z wrzodem - cisnąłbym.
-post typu manifestacja piękna (jakieś ch*j wie co monstrum niby kobieta) - r*chałbym.

Prometheus_Coprophagus

2012-11-17, 09:51
- niezależnie od tematu komentarza, koniecznie użyj maksymalnej możliwej ilości haseł antysemickich i rasistowskich, całość podsumuj słowami "Hitler chciał dobrze", a na koniec nazwij się patriotą
- wszystkie tematy smoleńskie i okoliczne komentuj w sposób pozwalający jednoznacznie zrozumieć, że to był spisek, za którym stali Żydzi, a kto twierdzi inaczej, ten leming z mózgiem wypranym przez GW i TVN
- wszystkie tematy, w których przedstawione są działania polityków bądź organów z podatków opłacanych (choćby nawet miał to być Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie) możesz skomentować hasłem "złodzieje", ewentualnie dodać, że przez takich jak oni nasi obywatele są biedni, a w ogóle to Polska nie jest krajem niepodległym
- raz na jakiś czas stwórz własny temat, przez odgrzebanie czegoś, co było dwa tygodnie temu i miej nadzieję, że użytkownicy pospołu z Moderacją nie zauważą dubla :)

Tafariel

2012-11-17, 09:58
Jeszcze nikt nie wspomniał o tym żeby koniecznie napisać "to mój pierwszy temat/post" :)

rockface123

2012-11-17, 10:11
,,szukałem po tagach ale nie znalazłem"


,,jak było to wyj***ć"

to też wk***ia.

Prometheus_Coprophagus

2012-11-17, 10:16
Zapomniałem! Jeśli coś się nie podoba, rozpisuj się o tym, że Moderacja jest zła i niedobra, podległa rosyjskim zwierzchnikom (primo - patrz jeden z poprzednich punktów, Polska nie jest niepodległa; secundo - Głuszczenko, to brzmi dumnie) i notorycznie zamyka usta niewygodnym komentatorom.

BamBam667

2012-11-17, 10:38
to raczej powinno się nazywać: Poradnik mody sadolowej - czyli co i jak napisać abyś był wielce anty i czuł się cool wśród innych użytkowników - w tym numerze jak napisać post aby ukazać swoją, wg ciebie, indywidualność. Za tydzień zakładanie tematów :D

xqwzts

2012-11-17, 10:44
Pod wszelkie filmiki na których rozpieprza się jakaś droga fura albo inny drogi wynalazek wrzucamy

fryca88

2012-11-17, 10:49
Mało tu napisano o pedałach, jak się ustosunkować do takich postów? "j***na ciota wystarczy", czy dodać więcej epitetów?

Gooral2137

2012-11-17, 11:05
Pod postem przekraczającym 50 znaków:

straatveger

2012-11-17, 11:53
hehe mój urbanik, żebym go nie dodawał nikt by nie wymyślił powiedzenia " j***ć komuchów"

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-11-17, 12:19
Nikt tu nazywania każdego gimbusem nie wymienił? Pewnie wszyscy korzystają. :)

Ma...........so

2012-11-17, 12:22
Jeszcze jedna ważna zasada o której wszyscy z jakiegoś powodu zapomnieli:
Zdarzyć się może iż osobnik płci żeńskiej zamieszczony w dziale "hard" zdający się posiadać wszelkie walory urody zewnętrznej ostatecznie może (99,9% - badania przeprowadzone przez Homo Homini na moje zlecenie) okazać się posiadaczem ch*ja końskich rozmiarów.

contowsky

2012-11-17, 12:46
a, i jak ktoś ma odmienne poglądy od drugiego usera, to ma 14 lat, jest gimbusem i chodzi spać o 20

lukbro

2012-11-17, 15:00
zapomniałeś, że to Twoja pierwsza wrzutka, szukałeś po tagach...

Mr Dan

2012-11-17, 17:49
Rapier magika? To jakaś nowa broń w losowym RPG?

xts

2012-11-18, 21:10
-jak jest połamana noga lub dwie to komentujemy "gdyby kózka nie skakała..."