18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porachunki gangsterskie gdzieś w Ameryce Południowej

Anal_Intruder_69 • 2024-04-19, 15:07
Dziewczyna bita przez członków konkurencyjnego gangu.


Na koniec niespodzianka :-D Niestety nagranie urwane za wcześnie.

Verdi

2024-04-19, 16:23
Kamerzysta zj***ł, piwa nie będzie :-?

Kutazz

2024-04-19, 16:36
Jaka tam dziewczyna, podrzędna maciora

majeńka

2024-04-19, 16:43
Brzydki ryj, ale do ok nóg są naprawdę piękne uda. Zaś torturująca pani ma ładne stopy, chociaż brudne.

PsikutaBezS

2024-04-19, 16:50
Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.

babazwozu

2024-04-19, 16:56
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



Nieeee, zdecydowanie lepiej byłoby tak, jak w "Kingman. Złoty Krąg" :lol:

bosch86

2024-04-19, 18:15
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



Jeśli chodzi o używki i śmiertelność to na podium wg kolejności
1. Papierosy
2. Alko
3. Narkotyki

Sam sobie wsadź w dupę co chcesz :roll:

CriSStopher

2024-04-19, 18:58
Jak to miało się skończyć?
Przywiązali ją do jakiegoś klocka betonowego?
Będzie pływać?

smc

2024-04-19, 20:12
majeńka napisał/a:

Brzydki ryj, ale do ok nóg są naprawdę piękne uda. Zaś torturująca pani ma ładne stopy, chociaż brudne.



Dziwny masz fetysz. To tylko ulany prosiak. Pieczony.

majeńka

2024-04-19, 20:26
smc napisał/a:

Dziwny masz fetysz. To tylko ulany prosiak. Pieczony.

Gdzie ulany? Mi wygląda na wagę normalną. Chyba że wolisz przechudzone kacapki narkomanki których w ostatnich dniach na Sadolu pełno. Nienawidzę spaślaków, ale kobita na filmie nawet nadwagi nie ma.

Nie sprawia za to wrażenia zbyt inteligentnej, ale to tylko domniemanie na podstawie wyglądu. Jedyne co widzimy to jak płacze, ale podczas tortur też byś się głupio zachowywał.

Zaś zgodzę się że pieczonych ludzi nie lubię, to towar lepszy do spożycia na surowo i to żywo.

Verdi

2024-04-19, 20:33
[quote="bosch86"]Jeśli chodzi o używki i śmiertelność to na podium wg kolejności
1. Papierosy
2. Alko
3. Narkotyki

Zacznijmy od tego że nikotyna(fajki) i alkohol to są narkotyki twarde(czyli uzależniają zarówno fizycznie jak i psychicznie). Coś co określasz jako narkotyki to grupa każdej substancji psychoaktywnej, od cukru po najcięższe prochy. W tym określeniu zawiera się m.in. nikotyna, kokaina, konopie, psychodeliki, kofeina i milion innych, także najpierw douczyć się o tym czym są i jakie działanie lecznicze mają poszczególne substancje psychoaktywne, bo to co napisałeś to efekt wielu dekad ślepego demonizowania wszystkiego co ma wpływ na umysł, a jak zamierzasz mi wymyślać że to ja pie**ole to wypie**alać najpierw do książki, bo wypowiadając się bez wiedzy możesz się tylko ośmieszyć. I nie interesuje mnie co ci telewizor powiedział :-P

igor256

2024-04-19, 21:19
nie zerżnęli jej w kakao więc się nie liczy :D

Banowanyzanic

2024-04-19, 21:42
Dobre ale potrzebny ciag dalszy do pełnej satysfakcji :-)

Xevik20

2024-04-19, 22:00
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.


Rozumiem, że alkohol też tępisz, który należy do twardych narkotyków i należy do top 1 używek, która niszczy ludziom życie i rodziny?

FilipZKonopii

2024-04-19, 23:16
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



A ja ci powiem ze pie**olisz aż miło, delegalizacja środków odurzających to podwaliny przestępczości zorganizowanej. Myślisz gdyby taki fentanyl czy co oni tam jedzą był legalny widziałbyś takie obrazki ? Szczerze w to wątpię, fakt- nadużywanie zapewne przełomowe jednak wychodzę z założenia że najgłupsze jednostki powinny wykańczać się same... tutaj zamiast pchać hajs w skarbonkę kartelom trafiałby do skarbu państwa OT taki podatek od głupoty.