18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Porachunki gangsterskie gdzieś w Ameryce Południowej

Anal_Intruder_69 • 2024-04-19, 15:07
Dziewczyna bita przez członków konkurencyjnego gangu.


Na koniec niespodzianka :-D Niestety nagranie urwane za wcześnie.

Black_Hole

2024-04-20, 01:55
ona sie drze songooo songooo wzywa na pomoc a po sekundzie sama swieci jak sajan

Jokerd

2024-04-20, 02:14
Narkotyki twarde to nikotyna i alkohol

Hahahahaha sadolowi eksperci :lol: :lol:

wojtekpwse

2024-04-21, 01:10
A to jakie szmaciska wszystkie powinny dostać po tabletce 9mm na uspokojenie bo mocno wariują

bosch86

2024-04-22, 00:02
[quote="Verdi"]
bosch86 napisał/a:

Jeśli chodzi o używki i śmiertelność to na podium wg kolejności
1. Papierosy
2. Alko
3. Narkotyki
Zacznijmy od tego że nikotyna(fajki) i alkohol to są narkotyki twarde(czyli uzależniają zarówno fizycznie jak i psychicznie). Coś co określasz jako narkotyki to grupa każdej substancji psychoaktywnej, od cukru po najcięższe prochy. W tym określeniu zawiera się m.in. nikotyna, kokaina, konopie, psychodeliki, kofeina i milion innych, także najpierw douczyć się o tym czym są i jakie działanie lecznicze mają poszczególne substancje psychoaktywne, bo to co napisałeś to efekt wielu dekad ślepego demonizowania wszystkiego co ma wpływ na umysł, a jak zamierzasz mi wymyślać że to ja pie**ole to wypie**alać najpierw do książki, bo wypowiadając się bez wiedzy możesz się tylko ośmieszyć. I nie interesuje mnie co ci telewizor powiedział



To dlaczego ICD ( chyba nie muszę mówić co to bo jak widać oczytany jesteś ) rozróżnia takie pojęcia jak alkohol i narkotyki skoro według Ciebie to jest to samo ?