18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poprawa ocen

xmefjux • 2015-01-26, 22:34
Pewnego dnia studentka weszła do mojego biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko, żeby poprawić swoją ocenę...
-
-
-
-
-
To więc odbyliśmy trochę klasycznego pukanka, chociaż czuję się trochę źle z tym, że nie powiedziałem jej, że w przedszkolu nie ma ocen. :oops:

fyrku

2015-01-26, 22:48
Jak filmik od ruskich , jak katują pedofila - to sadol przyklaskuje. A potem sadolowa gimbaza wrzuca pedofilskie suchary do orzygu. Się k***a zdecydujcie.

Incognito1984

2015-01-26, 22:53
Pierwsze widzę, żeby w przedszkolu się studiowało

BlanX

2015-01-26, 22:59
Nie dawać piw za takie gówno!!!

wilkoala

2015-01-26, 23:08
To wcale nie pedofilia wyr*chać przedszkolankę.
Niektóre są naprawdę niezłe ,choć z reguły zajęte.

blizniak

2015-01-26, 23:50
Pewnego dnia studentka weszła biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko, żeby poprawić swoją ocenę...
-
-
-
-
-
To więc odbyliśmy trochę klasycznego pukanka, chociaż czuję się trochę źle z tym, że nie powiedziałem jej, że ja tu tylko sprzątam :oops:

bestgore

2015-01-26, 23:55
Do autora tego żartu- zabij się. Jesteś zbyt głupi by wymyslać żarty.

eSeMGie

2015-01-27, 00:22
sp***alaj na drzewo z tym sucharem.

Gimbusie.

Chędogi_Rzułf

2015-01-27, 00:33
fyrku napisał/a:

Jak filmik od ruskich , jak katują pedofila - to sadol przyklaskuje. A potem sadolowa gimbaza wrzuca pedofilskie suchary do orzygu. Się k***a zdecydujcie.


Ale powiedz mi co ma k***a żart do rzeczywistości? Naprawdę nie odróżniasz fikcji od świata realnego?
Ja przykładowo mogę wstawić tu 100 kawałów o dzieciach z rakiem a potem pójść i wrzucić 100 zł na operację dziecka z nowotworem. Gdzie tu brak konsekwencji? Jeszcze raz powtórzę. Żart nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i poglądami. A jak Cię razi czarny humor, to idź na joe monstera. Tyle.

zwirz13

2015-01-27, 00:48
co za niedojeby "up" + autr......

uho82

2015-01-27, 08:24
studentka w przedszkolu coś podobnego. może to była przedszkolanka tylko zapomniała, że tam już tylko ona ocenia.

białywęgorz

2015-01-27, 09:37
To było śmieszna 5-10 razy. Teraz wypie**alać z tym samym schematem, nie wszystko zawsze będzie śmieszyć...

qwachu

2015-01-27, 09:47
@zwirz13: No to wypnij się, to sobie dojebią i równowaga zostanie zachowana we wszechświecie.

Valar-Morghuli

2015-01-27, 10:56
Wszystko rozumie, wrzucanie filmów o j***nych arabach jak r*chają kozę, katowanie pedofila, zabijanie pedałów, krew, sadyzm itp. ale pisanie o pie**olonej pedofilii w formie żartu jest poj***ne nawet jak dla mnie, k***a ile wy j***ny Gimpy nie zrobicie żeby dostać piwo! Zamiast pisać o j***nej pedofilii w formie żartu, proponuję na drugi raz "odetnij sobie ku*asa, zalej wrzątkiem ranę i wrzuć na harda". Wiem, że niejednego piszącego takie żarty skrzywdzili rodzice i chcą się komukolwiek zwierzyć ze swoich przeżyć z dzieciństwa - jest to przykre jak ch*j! Ale to nie tak, to nie tu! I nie piszcie "to sadistic jak Ci nie pasuje to sp***alaj" - sadyzm nie ma nic wspólnego z pedofilią a tym bardziej z jej propagowaniem! Dlatego zrób przysługę dla społeczeństwa j***ny przyszły pedofilu i zabij się w sposób hardcorowy, abyśmy potem mieli z tego niezłą bekę, a jakiż inny Gimp PiwkoŻerca umieści to na sadisticu w dziale Hard z dopiskiem "Jednego sk***ysyna mniej - odciął sobie ch*ja wraz z jajami, a potem posypywał sobie solą"