18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Poprawa ocen

xmefjux • 2015-01-26, 22:34
Pewnego dnia studentka weszła do mojego biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko, żeby poprawić swoją ocenę...
-
-
-
-
-
To więc odbyliśmy trochę klasycznego pukanka, chociaż czuję się trochę źle z tym, że nie powiedziałem jej, że w przedszkolu nie ma ocen. :oops:

Pr...........em

2015-01-27, 11:13
Niestety, na sadolu wybiera większość - bez poszanowania mniejszości - a ta większość jest nie dość że niedoj***na, to jeszcze np. teraz przebywa w szkole na lekcjach...

DanJ93

2015-01-27, 11:37
Incognito1994 napisał/a:

Pierwsze widzę, żeby w przedszkolu się studiowało


Wróciła po latach

fyrku

2015-01-27, 12:09
małpaV8 napisał/a:


Ale powiedz mi co ma k***a żart do rzeczywistości? Naprawdę nie odróżniasz fikcji od świata realnego?
Ja przykładowo mogę wstawić tu 100 kawałów o dzieciach z rakiem a potem pójść i wrzucić 100 zł na operację dziecka z nowotworem. Gdzie tu brak konsekwencji? Jeszcze raz powtórzę. Żart nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i poglądami. A jak Cię razi czarny humor, to idź na joe monstera. Tyle.



Widzę, że nieźle się przy tym żarcie uchachałeś. Jak ktoś za 5 lat pie**olnie o Bongim i krabach, to Ty dalej będziesz na podłodze zwijał sie w kłębek.

To jest schemat żartu, który pojawia sie codziennie na sadolu. Oklepany (uwaga - czarny humor , który lubisz teraz będzie), jak dupa Twojej dziewczyny murzyńskimi ku*asami.

Pedobear też był, ale ludziom przeszło. Na sadolu dalej uważają, że takie sucharki są śmieszne.

PółBiedyHarveyDent

2015-01-27, 13:11
Popie**oliło was już z tymi pedofilskimi żartami prosto z tych waszych pustych łbów dla kilku wirtualnych ikonek wyglądających jak kufel piwa -.-

Chędogi_Rzułf

2015-01-27, 13:43
fyrku, raz najeżdżasz, że oklepane a raz wspominasz o BongManie i krabach co jest już oklepane bardziej niż twoja dupa ku*asem twojego starego. Plus:
Cytat:

Ja pie**olę. Tak suche, że mojej żonie wody odeszły.


Wcale nie oklepany schemat, hipokryto. Jak tak wszystko bierzesz na poważnie to w końcu wylądujesz w psychiatryku albo się powiesisz :roll:

wilkoala

2015-01-27, 13:44
fyrku napisał/a:

Pedobear też był, ale ludziom przeszło. Na sadolu dalej uważają, że takie sucharki są śmieszne.



Mnie tam nadal bawi pedobear.

Black Joker

2015-01-27, 13:53
Pewnego dnia studentka weszła do mojego
biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że
zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko,
żeby poprawić swoją ocenę...









- to się weź do nauki

zwirz13

2015-01-27, 23:49
qwachu napisał/a:

@zwirz13: No to wypnij się, to sobie dojebią i równowaga zostanie zachowana we wszechświecie.



jedynie kto sie wypina to twoja stara i stary jak przychodze ich r*chać, jedyne co możesz teraz zrobić to zlizać moją sperme z kuchennej szafki !!
smacznego szmatko

eligurf

2015-01-28, 11:21
Dobre kawały pedofilskie są dobre, ten jest zwyczajnie ch*jowy. MałpaV8 ma rację, że o chorych na raka to pisać można i nikt ich nie broni, a najmniejsze wspomnienie o pedofilii iluś obruszy, a niektórzy idioci zaczną straszyć policją.
Tymczasem nowotwory to dużo powszechniejsze zjawisko, niż jednak dość niszowa pedofilia, a skala faktycznych cierpień nieporównywalna.