18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Popedałował po śmierć

mrlewy • 2013-05-30, 21:12
Tak się kończy brak uwagi przy pokonywaniu drogi. Rowerzysta zginął na miejscu



Cycków nie ma, ale można posłuchać orgazmu pasażerki :amused:

hlaalu

2013-05-30, 21:15
co za ciul wyprzedza na torach

Moby_Dick

2013-05-30, 21:22
Kurde a się wydaje, że go tak strasznie mocno nie jebnął. Za martwego rowerzystę zawsze.. minuta ciszy.

cerastes

2013-05-30, 21:34
@UP

masz rację, nie było to mocne uderzenie, ale kark mógł złamać więc pozamiatane..

niepijemleka

2013-05-30, 21:39


To powinno lecieć w tle :)

animalus

2013-05-30, 21:44
czemu odjezdżają i nie kręcą dalej te ruskie

TomdeX

2013-05-30, 23:01
k***a, zasada jest taka, że jak jakiś jeden debil się porwie na taki manewr to często bywa tak, że gościu ma swoich naśladowców. Rowerzysta widząc ten złocisty samochód powinien sobie coś takiego odpuścić.
Osobiście coś podobnego przeżyłem i skończyłem ze wstrząśnieniem mózgu i dość mocno rozciętą głową, to było w dzieciństwie, ale czegoś się nauczyłem i zawsze pamiętam, żeby czegoś takiego już nie odjebywać.
Wiem, że lubicie harda, k***a jakby wtedy istniał sadistic to bym nakręcił, jak miałem rozj***ną głowę i tryskała krew...

SSylwia

2013-05-30, 23:08
o jednego bolszewika mniej xD

~Velture

2013-05-31, 00:31
Pamiętam temat gdzie pie**olono o tym ,że przepis (w Polsce) nakazujący przeprowadzenie roweru przez przejście a nie jazde po przejściu to debilizm. Tu macie prosty przykład. Jakby zszedł z roweru i go przeprowadził miałby szanse odskoczyć do tyłu zostawiając tyko rower do zniszczenia.

dulek93

2013-05-31, 00:57
spadły buty ! więc śmierć potwierdzona :P

Bo...........89

2013-05-31, 01:03
Velture napisał/a:

Pamiętam temat gdzie pie**olono o tym ,że przepis (w Polsce) nakazujący przeprowadzenie roweru przez przejście a nie jazde po przejściu to debilizm. Tu macie prosty przykład. Jakby zszedł z roweru i go przeprowadził miałby szanse odskoczyć do tyłu zostawiając tyko rower do zniszczenia.



Ja znam taki przepis, że nie wolno wyprzedzać na przejazdach kolejowych (ogólnie bardzo ciekawe dlaczego tam nie było znaku B-20?). Gdyby w tej dziczy przestrzegali przepisów, ten człowiek by żył, każdemu się k***a spieszy...

Co do tego co mówisz, to masz tylko częściowo rację - przeprowadzać rower trzeba tylko wtedy, jeśli droga jest drogą wojewódzką (i wyżej) oraz gdzie dop. prędkość wynosi ponad 60km/h. Oczywiście żaden Kowalski tego nie wie, tego się nie wymaga. Jednak jeśli potraktujemy manewr rowerzysty jako zwykły skręt w lewo...to kto wówczas ma winę? :>

Robot

2013-05-31, 01:04
Piwo za orgazm pasażerki. :)

Komandzio

2013-05-31, 01:05
Po tytule spodziewałem się jakiegoś zaj***nego na śmierć homka ...