18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomysł na biznes

pieto90 • 2012-11-17, 23:41
Ślązaczka próbuje sprzedać nierealny do zrealizowania pomysł... Zresztą, sami zobaczcie :-D Chyba nie do końca skumała formułę programu.


MaVskY

2012-11-20, 19:04
Moonlord napisał/a:

moim skromnym zdaniem źle sprzedała swój pomysł i druga sprawa nie do końca go przemyślała. W dobie cyfryzacji elektronika staję się coraz tańsza, zaprojektowanie systemu rozliczeń, jak i jego wdrożenie i produkcja małych komputerów "przywózkowych" ( wyświetlających wartość koszyka $$ i podstawowe info o produkcje - zawartość glutenu, zagęstników, konserwantów, E xxx, bleblbele ) pozwalających na kontrolowanie zawartości koszyka była by korzystna zarówna do klienta jak i właściciela hiper czy supermarketu. Przy rozwinięciu technologi zamiast linii kas mógłby być czytnik, który odczytuje stan zakupów z komputera zamontowanego z wózku i tutaj rozliczamy się bezgotówkowo, paypass, kartą, etc.
Pozwoliłoby to na likwidację kas. pracowników, zbędnego ZUSu to są mega oszczędności.
Jeśli w przyszłych latach udałoby się udoskonalićby system, zmieść bar code na rfid, można byłoby w znaczącej mierze ograniczyć kradzieże i definitywnie zrezygnować z kasjerów.
Jeśli sprzedać to dużej sieci hipermarketów system zarobi na siebie.
Zaraz zrobię sobie analizę SWOT, albo poczekam jak wytrzeźwieję :)




Ciekawi mnie fakt co powiesz teraz jak Ty byś pracował w takim sklepie i powiedzieli by Ci że Ciebie zwalniają bo wdrążają system płatności w której Twoja osoba nie będzie grała roli! Najlepiej zabierzecie wszystkim pracę! Wytrzeźwiej najpierw z głupich pomysłów.

raizzopl

2012-11-20, 19:17
Program to Dragons Den - Jak zostać milionerem, leci on co niedzielę na TV4

gulivier

2012-11-20, 19:41
Istnieje takie cos w Szwecji - nabijasz na to zakupy ,wyświetlana jest cała lista co kopiłeś i ile masz do zapłacenia ,bodbijasz sobie do takiego fajnego stanowiska ,umieszczasz to w przeznaczonym do tego miejscu i płacisz karta ,odkładasz na wózek i idziesz do domu delektować sie 2,5% piwem :) pozdrawiam

(Taka mała i ciekawa anegdota ,nikt nie kontroluje tego co nabiłeś i co wynosisz dopóki nie wpakuje sie naj***na bada budowlańców i nie zacznie szastać esencja Polskiego języka :)

666masakra

2012-11-20, 19:42
hahaha, caly sens marketow polega na tym zeby ludzie wydali wiecej niz zalozyli, wspieram ten biznes to wiem. hahaha

byku740il

2012-11-20, 19:58
Oni nie wiedza o czym ona mowi . Maja tylko to w dupie,oni raczej nie chodza z kalkulatorem do sklepu

TheMichaThe

2012-11-20, 20:07
Ona do końca myślała, że oni chcą to kupić... Ja pie**ole...

Ryszardenko

2012-11-20, 20:19
Chyba na kwejka wchodzi, bo ciągle mówi paczymy ;d

misiaczek

2012-11-20, 20:23
Kobieta po prostu stąpa twardo po ziemi.

elda1987

2012-11-20, 20:24
pfff, a ja powiem, że pomysł "kradziony". Ja, idąc do Carrefoura czy Delhaize za granicą biorę czytnik, sama sobie skanuje każdy produkt, pokazuje mi sumę, potem mijam kolejkę, płacę kartą i do domu. W Polsce jednak to nie przejdzie pewnie jeszcze długo, bo jak widzę to, co się dzieje przy kasach samoobsługowych to ręce opadają :)

John Deere

2012-11-20, 21:11
Właśnie tego brakuje w moim supermarkiecie.

MGC

2012-11-20, 21:26
W supermarkietach slychac pip pip pip...

jareckim16

2012-11-20, 21:34
foto314 napisał/a:

Nie jest to tak do końca nie do zrealizowania pomysł. Przebywając jakiś czas na terenie Holandii chyba w 2 "hipermarkjietach" jak to Pani zaciągała :D , spotkałem się z czymś podobnym. Nie był to koszyk ale każdy mógł se wypożyczyć przenośny czytnik. Na niego się skanowało produkty jakie mamy w koszyku i wychodziło ile musimy wyłożyć.



W niektórych Albert Heijn'ach są takie wózki :)

fejzez

2012-11-20, 21:51
pooglądajcie sobie inne pomysły, to ja mam lepsze przy sraniu :roll:

mereel

2012-11-20, 21:52
nie wiem kto glupszy, ta baba czy ci milionerzy, ktorzy notuja jeje slowa

koko_0

2012-11-21, 02:06
Shark Tank w wersji Polskiej niezle juz nawet imitacje tego programu w PL zrobili ciekawe co nastepne .