18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pompki 90°

~Sunday • 2014-09-25, 15:30
Prędzej znudzi wam się oglądanie tego krótkiego nagrania niż ten pięciolatek się zmęczy. :P


ja...........ax

2014-09-25, 15:39
przez połowę powtarzałem tylko o k***a o k***a, dobry dzieciak

PeterZ

2014-09-25, 15:50
Założę się, że zawsze ćwiczy dobrowolnie, a jego pierwszymi słowami było: "Mamo/tato, chcę zostać gimnastykiem". Na pewno nie mamy tu do czynienia z przykładem niespełnionych ambicji rodziców, na pewno...

wajdzik007

2014-09-25, 16:14
jak on pójdzie do szkoły to 1 co zrobi walnie nauczycielowi

PoMaluchu

2014-09-25, 16:15
Też swojego tak wyszkolę...chyba że będzie dziewczyną i wszystko sp***oli...

Oczywiście żartuję, a na marginesie to młodszy brat dzieciaka, o którym było głośno rok-dwa temu. Cieka

w jestem co z nim.

ARBEITSLAGER

2014-09-25, 16:42
no, fajnie być później takim przypakowanym półgłówkiem bez dzieciństwa...

Sosnowiec_jest_be

2014-09-25, 16:49
bez dzieciństwa, bez przyjaciół i bez wspomnień. taka dyscyplina. ćwiczysz sam nie w drużynie, malo interesujący i popularny sport. żenada...

RockyWood

2014-09-25, 17:11
zamiast cycka od urodzenia podstawiali mu pewnie flachę z koksem.

Magnus

2014-09-25, 17:34
Po prostu ma małą masę i jako tako rozwinięte mięśnie, które bez problemu ją dźwigają. Zobaczymy jak takie siłowe napie**alanie wpłynie na rozwój kości, taki wysiłek dla małych dzieci raczej nie jest wskazany...

michixinq

2014-09-25, 17:58
nikt z was na serio nie pomyślał, że to choroba? ze 4-5 lat temu oglądałem taki dokument o podobnych chłopaku, wtedy miał chyba 6 albo 7 lat i po prostu był tak silny, że stawał na 1 ręce i robił podobne rzeczy do tego na tym filmiku. Nie wspominając, że tacy ludzie żyją bodajże max. 30 lat

Bl3s

2014-09-25, 17:58
@up dopóki nie podnosi dodatkowych ciężarów raczej nic mu nie grozi, masę naszego ciała dźwigamy przecież na różne sposoby w ciągu dnia i jakoś żyjemy i dajemy radę. Ćwiczenia kalisteniczne są jednymi z najbezpieczniejszych dla naszych stawów i kości pod warunkiem, że ćwiczenia wykonywane są prawidłowo.

Szczam_na_Zakrystii

2014-09-25, 18:01
Jak z większością sportowców, zaczynali od dziecka, potem w wieku 30-40 lat zaczną się problemy z sercem i innymi narządami. Róznica między nimi a nami jest tylko taka że oni coś osiągną/zarobią a my zdechniemy bez osiagnięć, przepici/przećpani/przepracpoani i bez kasy/osiagnięć :P

gówniaczek

2014-09-25, 18:02
Też w jego wieku nie miałem większego problemu, aby sie podnieść w taki sposób. Kwestia masy. Jest lekki, jak troche podrośnie to będzie mu trudniej. Co nie zmienia faktu, że jak będzie ćwiczyć regularnie, to wzrost masy nie powinien znacznym problemem.

Kaszysz

2014-09-25, 18:05
Jak dźwiganie ciężarów wpłynie na jego rozwój, pozytywnie. Ponieważ, za wzrost mięśni odpowiada ten sam hormon co za wzrost. Ćwiczenia w młodym wieku mają zawsze dobry wpływ na rozwój człowieka. Dlatego za małolata, dzieciaki biegają, włażą na drzewa, podciągają się na trzepakach, grają w piłe, nie raz dźwigają ciężary, chodzą na siłownie.

Widzę lawinę flame'u, ponieważ wy tak nie potraficie? Strasznie żałuje, że wcześniej nie zainteresowałem się tego typu ćwiczeniami. Dzisiaj wyglądałbym o niebo lepiej, a utrzymanie sylwetki w dobrej formie wymagałoby dzisiaj o wiele mniej.