18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pomocna dłoń rowerzysty-Awaria samochodu na światłach.

Kazisqrwiel • 2014-04-09, 20:24
Nie codzienne zachowanie przejeżdżającego rowerzysty, który zostawia swój pojazd samopas i... zobaczcie sami.

adsz511

2014-04-10, 02:40
gdzie tu jest rower?

Syn3czek

2014-04-10, 02:48
Moje miasto takie piekne :D

Elvis_btm

2014-04-10, 02:51
Mógł mu odpalić ze 2 dyszki :D

S.T.U_Cummins

2014-04-10, 03:48
Ale ten Rowerzysta to gada jak ciota -_- Rajcuje się tym że pomógł, że jest bezpiecznie. Jak mnie wk***ia dialog z takimi ludźmi ... Ewidentny mieszczuch, jak gimbus ... :P

Heliossol

2014-04-10, 04:32
nie rozumiem po co wstawiać tego typu filmiki. Wydaje mi się to chyba normalne i raczej oczywiste że trzeba pomóc a nie stać jak jakiś debil, nagrywać na komóre i cieszyć ryja z kolegami z czyjegoś nieszczęścia. Dajcie coś a'la "sadistic" a nie jakieś pomyje co na fejsbóka się wrzuca.Jeszcze trochę i będą wrzucać tu jak małe pociechy stawiają pierwsze kroki w graniu na pianinie...

M4rkOPL

2014-04-10, 07:40
Ostatnio z jezdni zdjąłem spory kamień(ciężarówki z gruzem czy czymś tamtędy przejeżdżają, najwidoczniej musiał wypaść), ale nie robię z tego materiału i nie uważam się za bohatera. Ludzką rzeczą jest pomagać.

no_co_Ty

2014-04-10, 07:41
Takie zachowanie powinno być normalne.
Powinno, a nie jest.
Ludzie pędzą przed siebie mając wyj***ne na problemy innych, a później jak sami potrzebują pomocy, to wielkie zdziwienie.
Fajny i ludzki odruch rowerzysty.
Piwko.

Feragas

2014-04-10, 07:56
Akcja i emocje jak na grzybach

zuczek33

2014-04-10, 08:35
3 dni temu miałem identyczną sytuacje tylko ze ja jestem motocyklistą. Dla starszego pana Passek zgasł na rondzie. Każdy trąbił, mordę wydzierali ale zęby pomoc nikt się nie znalazł prócz mnie i jakiegoś mieszkańca.

s7r

2014-04-10, 08:43
I fajnie. Ale niesety, tak to jest jak się Pandę kupuje...

Geho

2014-04-10, 08:54
A ja po prostu w takich wypadkach polecam wysiąść i do pierwszego zauważonego faceta powiedzieć "pomoże mi pan zepchnąć na chodnik?" Działa... Testowane :D

stankry

2014-04-10, 09:02
Kazisqrwiel napisał/a:

Nie codzienne zachowanie przejeżdżającego rowerzysty, który zostawia swój pojazd samopas i... zobaczcie sami.



I właśnie to jest przerażające! Że pomoc innym, miłe zachowanie, bezinteresowność są tak nie do uwierzenia dla wielu ludzi!

Powiem Wam tak. Nie jestem święty, ale kiedy mogę to ludziom w potrzebuie staram się pomóc. I nie myślę tu o pożyczaniu pieniędzy itp. Taka zwykła pomoc na ulicy - z autem, zdrowiem czy siatkami staruszce która wspina się po schodach w metrze czy przejściu podziemnym.
To daje wiele satysfakcji i poczucia, że swiat może być lepszy. Sprawdzcie kiedyś niedowiarki.

A hejtującą bohaterską i zatwardziałą gimbazę zapraszam to refleksji. To Wy macie wpływ na to w jakim świecie będziecie żyć


(ale się posypią gnioty) Zrobiłem się jakiś "sentymenalny"

marson

2014-04-10, 19:00
Zachowanie rowerzysty super.... Niestety w dzisiejszych czasach tacy ludzie są w mniejszości... Sam swojego czasu mieszkając w Warszawie miałem kilka sytuacji gdy na środku skrzyżowania mi auto gasło i nie chciało odpalić (tak to jest jak się gratem jeździ ...) i NIKT, no k***a NIKT nawet nie raczył zatrzymać się i zapytać czy nie potrzebna pomoc... Objeżdżali ryzykując wypadkiem/stłuczką mnie, jednocześnie wyklinając i trąbiąc... A dodam, że auto o wiele większe i cięższe niż Panda gościa na filmiku...
I tu kolejne "ale", facet nie wydaję się jakiś ciotowaty, a zostawił na pasie auto mając wszystko w dupie, sądzę, że poradziłby sobie nie gorzej z tą małą Pandą niż z pomocą rowerzysty... trochę ciul z niego ...