18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie produkcje gier komputerowych które mają powalić.

srdreams • 2013-02-02, 20:57
Kilka tytułów i kilka słów o nim:

1. Project Hell:
Motyw podobny do znanego Dead Island ale wzbogacony o mocniejsze efekty i więcej brutalnej młócki, penetrowania lochów i rozgramiania paskudnych bossów(gra dla pecetowego sadola :mrgreen: ). W skład twórców tego tytułu wchodzi kilka osób z techland (współtwórcy Dead Island).
I jeśli gra będzie tak dobra jak o niej mówią to będzie konkurentem dla wspomnianego Dead Island od tego samego wydawcy. :lol:



2. Cyberpunk 2077
Prace nad tym prowadzi CD Projekt RED.
Odwołuje się do papierowego systemu RPG Cyberpunk 2020.
Twórcy przybliżają nam brutalny świat przyszłości.
Ma podbić serca graczy gdyż: "będzie dobrze zaprojektowanym,
nowoczesnym RPG, z mechaniką opartą na zasadach znanych z
papierowego Cyberpunka, przystosowanych jednak do rozgrywki
gier elektronicznych. Nielinearna fabuła oferować ma graczom
wiele możliwości wyboru i całe mnóstwo wątków. I przede
wszystkim ma być to tytuł przeznaczony dla użytkowników dojrzałych" :loldev:



3. Wiedźmin 3
Ponownie studio CD Projekt RED.
Czy ktoś jest zdziwiony powstaniem kolejnej części tego tytułu?
Nieeeee... Opisywać chyba nie muszę.
Będą cycki, wiedźmy i będzie chędożenie... :doggy:



4. Sniper Ghost Warrior 2
Coś dla fanów "Precyzyjnej i czystej roboty" :snajper2: od Interactive.
1 część tej gry nie wyskakiwała ponad przeciętny wskaźnik grywalności.
Druga część ma zapewnić graczom realistykę i jeszcze więcej realistki dzięki powstawaniu na silniku CryEngine 3.



5. Call of Juarez: Gunslinger
Kolejna część serii z dzikim zachodem w tle.
Po nieudanej próbie z "The Cartel" Techalnd próbuje po raz kolejny.
Nowa produkcja będzie się jednak znacząco wyróżniać na tle
poprzedniczek. Stylem graficznym bliżej jej do podobnie
wyglądającego Borderlands i twórcy wcale nie chcą
kryć się z tymi inspiracjami. :jezdziec:



Jeśli kogoś zaciekawiło podaje kilka tytułów "na sucho" bez opisywania:

Enemy Front; Lords of the Fallen; Deadfall Adventures; Gears of War: Judgment;

A skoro "na sucho" to i SUCHAR! :lol:

Wchodzi baba do windy... A tam schody!
:lodowka:

bloodwar

2013-02-02, 21:10
Podsumowując "nowatorskie" pomysły polskiej sceny gier: "wszystko już było, damy tylko dobry silnik i może ludzie znowu kupią". Ale daję piwko za zapowiedź Wiedźmina 3 - cycki i chędożenie zapowiadają się wyjątkowo obiecująco na tym engine :-)

siwers3

2013-02-02, 21:13
Ja najbardziej czekam na nowy Call of Juarez. Mam nadzieje, że będzie równie dobra co pierwsza i druga część, bo niestety the cartel to była totalna porażka. Interesuje mnie również Sniper Ghost Warrior 2. A resztę sobie gdzieś tam obadam na tubie albo za pomocą jakiegoś dema.

hi_patryk

2013-02-02, 21:29
Ja czekam na Watch Dogs i The Last Of Us. ;)

ds...........gr

2013-02-02, 23:05
Jak Polak chce to potrafi ;)

Mathiuser

2013-02-02, 23:07
bloodwar,
Niby tak, ale może w Cyberpunk 2077 dodadzą coś zupełnie nowego, bo w końcu nie ma zbyt wielu gier o takiej tematyce. Napewno nie będzie łatwo biorąc pod uwagę to że inspirują się chociażby światem Ghost in the Shell, ale ja w nich wierzę. Oby tylko muzyka w tej grze była dobra i dopasowana, bo utwór, który dobrali do swojego teasera zupełnie nie pasuje.
A i nie ma co się teraz napalać, bo premiera ch*j wie kiedy. Jak będzie za 2 lata to będzie dobrze. To samo z Wiedźminem 3

recelo

2013-02-03, 00:55
Mam nadzieję że choć jeden z tych tytułów się wybije wyżej gdyż było by miło zobaczyć polską produkcję na wyżynach różnych rankingów (nie tych negatywnych)

~Faper Noster

2013-02-03, 00:58
Cytat:

Wchodzi baba do windy...

a tam BSOD-y

Philipek

2013-02-03, 01:08
@Mathiuser akurat muzyczka w trailerze super pasuje. juz nie wspominajac, jak zapada w pamiec :)

Maślanek

2013-02-03, 01:21
Wiem, że większa połowa z drogich sadystów nienawidzi Call of Duty, ale gdyby dobrze pomyśleć to Ghost Warrior mógłby zostać takim naszym odpowiednikiem. Nie chodzi mi tutaj o żałosny multiplayer, ale o czymś, co usłyszałby cały świat, nawet hamburgery za oceanem. Gdyby nieco to rozbudowali, dodali wartką akcję no i efekty jak z Hollywoodu, to mielibyśmy w końcu swoją własną grę, w której nikt nie pisałby do nas "wypie**alać polaczki" - w innym języku oczywiście. (Tak, wiem że Wiedźmin jest znaną grą nie tylko w Polsce, ale chodzi mi o coś bardziej no nie wiem, chyba współczesnego).

ph...........w5

2013-02-03, 01:28
Najciekawsze polskiej zapowiedzi oczywiście brak (Dead Island Riptide). ch*ja ci dam a nie piwo.

kufer111

2013-02-03, 01:59
gears of war judgement...mniammm,preorder zamówiony,chłoaki z people can fly napewno dadzą rade,no i excentryczny cyberpunk 2077..