18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie produkcje gier komputerowych które mają powalić.

srdreams • 2013-02-02, 20:57
Kilka tytułów i kilka słów o nim:

1. Project Hell:
Motyw podobny do znanego Dead Island ale wzbogacony o mocniejsze efekty i więcej brutalnej młócki, penetrowania lochów i rozgramiania paskudnych bossów(gra dla pecetowego sadola :mrgreen: ). W skład twórców tego tytułu wchodzi kilka osób z techland (współtwórcy Dead Island).
I jeśli gra będzie tak dobra jak o niej mówią to będzie konkurentem dla wspomnianego Dead Island od tego samego wydawcy. :lol:



2. Cyberpunk 2077
Prace nad tym prowadzi CD Projekt RED.
Odwołuje się do papierowego systemu RPG Cyberpunk 2020.
Twórcy przybliżają nam brutalny świat przyszłości.
Ma podbić serca graczy gdyż: "będzie dobrze zaprojektowanym,
nowoczesnym RPG, z mechaniką opartą na zasadach znanych z
papierowego Cyberpunka, przystosowanych jednak do rozgrywki
gier elektronicznych. Nielinearna fabuła oferować ma graczom
wiele możliwości wyboru i całe mnóstwo wątków. I przede
wszystkim ma być to tytuł przeznaczony dla użytkowników dojrzałych" :loldev:



3. Wiedźmin 3
Ponownie studio CD Projekt RED.
Czy ktoś jest zdziwiony powstaniem kolejnej części tego tytułu?
Nieeeee... Opisywać chyba nie muszę.
Będą cycki, wiedźmy i będzie chędożenie... :doggy:



4. Sniper Ghost Warrior 2
Coś dla fanów "Precyzyjnej i czystej roboty" :snajper2: od Interactive.
1 część tej gry nie wyskakiwała ponad przeciętny wskaźnik grywalności.
Druga część ma zapewnić graczom realistykę i jeszcze więcej realistki dzięki powstawaniu na silniku CryEngine 3.



5. Call of Juarez: Gunslinger
Kolejna część serii z dzikim zachodem w tle.
Po nieudanej próbie z "The Cartel" Techalnd próbuje po raz kolejny.
Nowa produkcja będzie się jednak znacząco wyróżniać na tle
poprzedniczek. Stylem graficznym bliżej jej do podobnie
wyglądającego Borderlands i twórcy wcale nie chcą
kryć się z tymi inspiracjami. :jezdziec:



Jeśli kogoś zaciekawiło podaje kilka tytułów "na sucho" bez opisywania:

Enemy Front; Lords of the Fallen; Deadfall Adventures; Gears of War: Judgment;

A skoro "na sucho" to i SUCHAR! :lol:

Wchodzi baba do windy... A tam schody!
:lodowka:

Wójcik

2013-02-03, 02:16
Piwo bo jaram się Wiedźminem 3 jak żydzi w krematorium. Ale i tak seria książek Sapkowskiego wymiata. Czekamy do 2014?
Dobre bo Polskie. Sława!

Taboretto

2013-02-03, 03:57
recelo napisał/a:

Mam nadzieję że choć jeden z tych tytułów się wybije wyżej gdyż było by miło zobaczyć polską produkcję na wyżynach różnych rankingów (nie tych negatywnych)


yyy to widać ile wiesz o sukcesach polskich gier. Painkiller swojego czasu bił rekordy popularności i był często grany na różnych wielkich e-sportowych eventach. Dead Island popularnością spowodował że twórcy Resident evil 6 przesunęli datę wydania gry żeby z nim nie rywalizować. Wiedźmin 1 i 2 a szczególnie dwójka pobiła wszelkie rekordy popularności zaś sama dwójka została podarowana przez Tuska Barackowi Obamie. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w historii. Sam więc widzisz. Zaś swoją drogą zbijcie mnie ale nie wiedziałem że cyberpunk 2077 jest polską grą. Co by nie mówić jestem zaciekawiony reszta gierek też zapowiada się zacnie :D

slec21

2013-02-03, 07:51
Widzę że ktoś tu WP przegląda...

~Tołdi

2013-02-03, 08:19
Ja bym się tak nie podniecał. Poczekamy zobaczymy czy nie wyjdzie szajs/bubel/fajans za który będzie trzeba się wstydzić.

Dzichader

2013-02-03, 08:38
To wcale nie musi być wiedzmin! Autor to zakłamany ch*j i tyle.

srdreams

2013-02-03, 09:14
siwers3 napisał/a:

Ja najbardziej czekam na nowy Call of Juarez. Mam nadzieje, że będzie równie dobra co pierwsza i druga część, bo niestety the cartel to była totalna porażka. Interesuje mnie również Sniper Ghost Warrior 2. A resztę sobie gdzieś tam obadam na tubie albo za pomocą jakiegoś dema.




Ja nadal w wolnym czasie gram w CoJ Multi;]


A co do zapowiedzi nowego Dead Island...
Miałem opisać ale z tego co wynika z info będzie to identyk poprzedniej wersji z dodanymi epizodami i kilkoma sztuczkami z zombiakami.

Pain1610

2013-02-03, 10:55
Zapomniałeś o wiedźminie

KKdemona

2013-02-03, 15:24
To jest zerżnięty artykuł z WP a Dead Island był w nim zawarty tylko autor tego posta go usunął XD

peersil

2013-02-03, 17:22
Przelomem to bedzie Castle Story o ile wyjdzie - ja czekam z niecieprliwoscia

skandal89

2013-02-03, 23:25
amsterdream napisał/a:

Najciekawsze polskiej zapowiedzi oczywiście brak (Dead Island Riptide). ch*ja ci dam a nie piwo.



Podejrzewam, że ch*j go Twoje piwo obchodzi


We wtorek powinna odbyć się pierwsza oficjalna prezentacja wiedźmina 3, ciekawe czy CD Projekt przygotował taki trailer jak do cyberpunka, mam nadzieję, że będzie co oglądać, puki co pokazali tyle :




Cytat:

Jeśli zastanawiacie się co widać na załączonym obrazku – pozostawiamy odpowiedź waszej wyobraźni. :)


Lenart

2013-02-04, 01:00
bloodwar napisał/a:

Podsumowując "nowatorskie" pomysły polskiej sceny gier: "wszystko już było, damy tylko dobry silnik i może ludzie znowu kupią". Ale daję piwko za zapowiedź Wiedźmina 3 - cycki i chędożenie zapowiadają się wyjątkowo obiecująco na tym engine :-)



Co Ty pie**olisz?

Wiedźmin - klasyk RPG. Nigdzie na świecie nie ma takiego uniwersum jak to Spakowskiego. CDP zobiło majstersztyk.

Sniper - pierwszy od BARDZO dawna dobry fps o byciu tylko snajperem.

Cyberpunk - Polacy łapią się za mistrzowskiego papierowego rpg'a i zapowiada sie przezajebiście.

I nie pie**ol smutów że "to samo tylko lepszy silnik". I tak jak ostatnia pozda polecisz po "nową" fifke z kubusie p*zdusiem błaszczykowskim n-ty rok z rzędu.

Wszyscy wiedzą dobrze (tzn. Ci co śledzą branżę a nie takie k***a tłoki jak Ty dla których j***ne cd-action to wyrocznia) że jest zastój z nowymi IP i rzadko wychodzi coś nowego i oryginalnego.

Polskie składy robią to co inni? Luz. Bo robią to zajebiście.