18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie plakaty filmowe

SethNecromancer • 2013-05-27, 23:20
Trochę starszych plakatów filmowych. W niektórych wypadkach warto zwrócić uwagę na "tłumaczenie" tytułów.













jeśli ktoś chce to mogę wrzucić więcej

mr W

2013-05-28, 21:52
Dla mnie to są dziełą sztuki przypominające stare dobre czasy.

SethNecromancer

2013-05-28, 22:42
clubber84 napisał/a:



Wziął ze strony poster.pl -> "Plakaty Filmowe".

Nie za ma co.



kurde wstyd się przyznać ale przy szukaniu jakimś cudem pominąłem tą stronę i męczyłem się z jakimś j***nym blogiem;/


anyway dzięki za info.





















kamil-c

2013-05-29, 11:30
Nie na darmo polska szkoła plakatu była cenioną na świecie niestety po 2000 roku nie wiele takich perełek się już ukazuje ...

froqer

2013-05-29, 21:53
Pieprze, "Desperacja" - zajebisty plakat. Od dzisiaj mam nową tapetę na lapku.

thorold289

2014-01-31, 06:10
Temat wcześniej poruszany tutaj http://www.sadistic.pl/polskie-plakaty-filmowe-vt201496.htm , ale nie wyczerpany. Kilka fot może się powtórzyć jednak postanowiłem zostawić tą konfigurację a nie inną, ponieważ warto pamiętać jak to u nas wyglądało. Kilka plakatów pamiętam jeszcze z końcówki lat 80-tych i początku 90-tych kiedy pałętałem się po kinach "Warszawa", "Śląsk", "Lalka" lub "Oko" we Wrocławiu, a mnie na nie wpuszczano na seanse ze względu na wiek. Czasy to jeszcze były kiedy na sali nie pachniał popcorn, a żywiecka z kanapki, którą konsumował zazwyczaj jakiś kolo przede mną. Jak się komuś nie podoba to ch*j mu na grób i niech scrolluje dalej; całej reszcie- enjoy. :wodka:




































































le...........65

2014-01-31, 07:58
Zajebiste, wrzucaj więcej jak masz! Ptaki i Dziecko Rosemary wymiatają, a Polscy plakaciści to najwyższej klasy artyści, bez dwóch zdań.

dewey-18

2014-01-31, 08:18
@op zgadzam sie, dodatkowo takie plakaty filmowe są o niebo lepsze od niektórych obecnych