18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Gminy - jakie są różnice?

K-...........an • 2013-05-14, 12:17
Zachęcam do zapoznania się z materiałem, jak bardzo potrafi się różnić, a jednocześie jak bardzo w kilkanaście lat zmienić sytuacja życiowa w danej gminie.


RockyWood

2013-05-14, 12:37
trochę pie**olą głupoty o tym Kleszczowie - miasto też praktycznie wyludnione - zostali tylko pracownicy owej kopalni i elektrowni + drobni przedsiębiorcy i ich wierni pracownicy za minimalną. Młodzi po szkole też wyjeżdżają stamtąd najczęściej do szwabii bo mało pracy dla absolwentów. A to że gmina dba o mieszkańców ... no ch*j w dupę k***a - PO TO DO ch*jA PANA JEST! I tak powinno być w każdej gminie ale w większości brak na to pieniążków bo urzędasy premie pobrali.

chrucik

2013-05-14, 14:06
u mnie w gminie oświetlenie ulic wyłączyli bo wójt nakradł i siedzi teraz, jest dług; a cierpimy my, podatnicy.

kurabezkosci

2013-05-14, 14:10
To tak jak "TUSK" vs 99% polakow. Identyczne porownanie

MISIEQM1

2013-05-14, 14:13
Kur*a żal, rozpacz, nędza i wielki ch*j Tak dzisiaj wygląda nasz kraj. Gdyby nie elektrownia i kopalnia to było by tak samo jak w każdej innej gminie. Postawili hotele, baseny i inne bzdety, żeby prezesi i inne zjeb... mogły przyjeżdżać ze swoimi k*****i na jeba**e. Pytają się dziadka gdzie są zakłady pracy! Co oni z marsa przybyli czy celowo robi się z ludzi przygłupów! Dlaczego w mojej ojcowiźnie nie mówi się otwarcie, że solidarnościowe bydło przepierdo**ło cały państwowy majątek. Kaczyńskie, Tuski, Buzki, Mazowieckie itp. to jedna hołota odpowiedzialna za bajzel w państwie. Powtarzam sobie od lat tylko młodzi wykształceni ludzie będą mogli coś zdziałać. Moje miasteczko nie lepsze nędza brud i nic więcej z 40 000 tyś. mieszkańców ponad 9000 bez pracy.

straatveger

2013-05-14, 15:47
k***a tępaki : Burmistrz Kleszczowa korzystał z 3 celów UE na lata 2007 - 2013 a mianowicie wykorzystał zasade konwergencji w 100 proc. A się nie znacie. Tępe pOlonie :)

Już lepiej jest new york

Zl...........ny

2013-05-14, 16:01
Mieszkam we Wrocławiu, ale pie**ole, pakuje się i jade do Kleszczowa :D

MISIEQM1 napisał/a:

Kaczyńskie, Tuski, Buzki, Mazowieckie itp. to jedna hołota odpowiedzialna za bajzel w państwie. Powtarzam sobie od lat tylko młodzi wykształceni ludzie będą mogli coś zdziałać.



Typowy jełop bez jakiejkolwiek wiedzy wyznający zasadę "wszyscy to ch*je i złodzieje", a masz ty chociaż pojęcie co dany Tusk czy Kaczyński zrobili dla kraju lub zaszkodzili? A młode k***y co najwyżej mogą się nachapać i uciec za granicę.

tigerqaz

2013-05-14, 16:31
Up@ Przepraszam że się wtrącę ale co Ty wiesz z rocznikiem 91 i mógłbyś doinformować kolegę którego zacytowałeś i który jest rocznikiem starszy?
Strasznie mnie to ciekawi, bo już nawet dzieci 8-letnie mówią jaki to Tusk jest zajebisty i nietykalny. Kto im zrobił pranie mózgu k***a???
"Wszyscy to ch*je i złodzieje " to nie jest zasada... To jest k***a fakt.
Poczekamy aż podatki będą przekraczały wartość produktów i usług, wtedy tacy jak Ty zmienią zdanie :D

MISIEQM1

2013-05-14, 16:32
Koleżko Zly_wrecz_okropny, szkoda słów na osoby twojego pokroju. Chciałbym zgłębić twoją wiedzę na temat działań w gospodarce wewnętrznej i zewnętrznej danego obszaru, sugerując się wiekiem z postu sądzę, że jesteś pewnie na 2 roku politologi albo stosunków międzynarodowych za, które płaci mama i tata. A na ,,jełopa'' tylko ty tutaj wychodzisz, obrażasz mnie próbując byś bystrym, jeżeli już zaczynasz temat i napinasz się kineskopem to podaj konkretne dane dotyczące dotychczasowych dokonań władzy po 89' Tylko nie wyjeżdżaj z Wałęsą itp.. bo gdyby to było 2 lata wcześniej nikt by nawet nie usłyszał o strajkach w stoczniach. Cały kraj strajkował, gospodarka stanęła na krawędzi przez nierobów, ale zapewne ty jesteś jednym z tych co będą pierd***ć swoim dzieciom, że do 1945 do 1989 stało się za octem w kolejce a w nocy polowało na bażanty. Człowieku po samych nazwiskach, które wymieniłem powinieneś bez wahania dopasować sobie pewien epizod z naszej historii, ale zapewne nie wiesz, że to banda z jednej kilki.

tigerqaz

2013-05-14, 16:32
Cytat:

A młode k***y co najwyżej mogą się nachapać i uciec za granicę.


Widzę kolega zajebiście doświadczony życiowo :-/

mati007-73

2013-05-14, 16:37
Co te sk***ysyny zrobiły z tym krajem :homer:

tigerqaz

2013-05-14, 16:38
Up@ Misieqm1 Daj spokój nie wytłumaczysz takiemu...
Jak straci dach nad głową i państwo się na niego wypnie to zrozumie, tylko że ciut późno.
I wtedy jak to określił jak te "młode k***y" naćpa się i sp***oli za granicę.
W Anglii bezdomni Polacy mają lepiej niż w Polsce pracujący na podwójne etaty i za ch*ja nie chcą wracać do kraju w którym padli by z głodu. to jest fakt z materiału który kiedyś był na tym portalu w materiale filmowym.

dumad

2013-05-14, 16:44
u mnie jest taka różnica w okolicach Olsztyna że jak się jedzie piękną drogą bez dziur i zaczyna się druga gmina i droga jest tak rozj***na że zawieszenie idzie urwać. Wycwanili się wstawiając znaki ostrzeżenia informujące o dziurach i ograniczenie prędkości. Po co remontować drogę jak taniej postawić znaki i problem z głowy :szczerbaty:

Glugsti

2013-05-14, 16:57
"co te sk***ysyny zrobiły z tym krajem", "to wina Tuska" - ludzie, k***a, oni siebie samych nie wybrali, tylko MY wybraliśmy, mimo że nie głosowałem na żadną z głównych partii to wierzę, że będzie lepiej. To MY musimy to zmienić, każdy z osobna aby oni już nigdy nie doszli do władzy. Taka ta pieprzona demokracja jest i głupi socjal. Ani to firmę założyć, ani się wzbogacić bo to od razu większy podatek się płaci, a pracę dobrą mają nieliczni, często po znajomościach a nie po kwalifikacjach. Aby przetrwać trzeba się sporo natrudzić, a żeby cokolwiek założyć - chociażby rodzinę to kredyt na 30 lat, szczęście ma ten co dostanie go. Jedzenie drożeje, podatki coraz większe. Do k***y nędzy, nie da się żyć w tym kraju, ale trzeba kochać jak to dziecko z opóźnieniem, bo to nasz piękny kraj i robić wszystko, żeby zmienić to co się dzieje tu i teraz. Trzeba też wziąć pod uwagę, że Ci ludzie z biedniejszej winy są zwyczajnie głupsi, niewykształceni i mało zaradni - za to pewnie chęci mają sporę i gdyby ktoś im dał szansę to by po rękach całowali, że mogą zarabiać. A jak im k***a dać jakąś pracę, jak założenie firmy to katorga, liczne przepisy, zarządzenia ustawy i znowu k***a te wysokie podatki. Koło się zamyka.

greer

2013-05-14, 17:06
"W pierwszej ludzi stać na egzotyczne wakacje i DARMOWĄ opiekę medyczną"

Od kiedy trzeba płacić za DARMOWĄ opiekę medyczną?