18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Gminy - jakie są różnice?

K-...........an • 2013-05-14, 12:17
Zachęcam do zapoznania się z materiałem, jak bardzo potrafi się różnić, a jednocześie jak bardzo w kilkanaście lat zmienić sytuacja życiowa w danej gminie.


luxik1988

2013-05-14, 17:20
Czas sp***alać do Kleszczowa.

Verdourth

2013-05-14, 17:24
Przyznawać się kto jest z piekoszowa :D

el...........wy

2013-05-14, 18:02
Nie wiem , co mial na celu pokazac ten reportaz , ale chyba jak wielka nedza panuje w naszym kraju.
W krajach takich jak Austria czy Szwajcaria co druga wieś tak wyglada jak Kleszczow...
co do tego co napisal zly_wrecz_okropny ... takich jak ty wszystkich bym ZUTYLIZOWAL! banda tępakow ciszacych sie z demokracji i tego , ze sobie moga zaklosowac na donka , bo znaja jeszcze tylko kaczynskiego , a donek sie lepiej prezentuje. Taki debil jeden z drugim nie rozumieja , ze cala polska scena polityczna to jedno wielkie socjalistyczne gowno. Nie postaraja sie nawet poczytac programow , zeby zrozumiec , ze lewica niewiele rozni sie od "prawicy" , a jesli chodzi o sama gospodarke to praktycznie nie roznia sie w ogole. obecny system doprowadzi Polske do ruiny...

tylko czekam , az ktos mi napisze " chyba za duzo nasluchales sie korwina" zeby pokazac jak to zajebiscie potrafi dogadac ...

Songo Master

2013-05-14, 18:23
Jakby nie było wiem że obecny system to złodziejski system i to nie teoria spiskowa, Pytanie Brzmi kiedy się obudzimy?

Riffer

2013-05-14, 18:27
elBiaauawy napisał/a:

Nie wiem , co mial na celu pokazac ten reportaz , ale chyba jak wielka nedza panuje w naszym kraju.
W krajach takich jak Austria czy Szwajcaria co druga wieś tak wyglada jak Kleszczow...
co do tego co napisal zly_wrecz_okropny ... takich jak ty wszystkich bym ZUTYLIZOWAL! banda tępakow ciszacych sie z demokracji i tego , ze sobie moga zaklosowac na donka , bo znaja jeszcze tylko kaczynskiego , a donek sie lepiej prezentuje. Taki debil jeden z drugim nie rozumieja , ze cala polska scena polityczna to jedno wielkie socjalistyczne gowno. Nie postaraja sie nawet poczytac programow , zeby zrozumiec , ze lewica niewiele rozni sie od "prawicy" , a jesli chodzi o sama gospodarke to praktycznie nie roznia sie w ogole. obecny system doprowadzi Polske do ruiny...

tylko czekam , az ktos mi napisze " chyba za duzo nasluchales sie korwina" zeby pokazac jak to zajebiscie potrafi dogadac ...



piwko, Ogolnie Ostroj jest zj***ny. :P
Ja tam sie ciesze jak ludzie maja dobrze, ale prawda jest taka ze bardzo duzo ludzi wegetuje, tak jak ja aktualnie.

wudun

2013-05-14, 18:31
elBiaauawy napisał/a:

Nie wiem , co mial na celu pokazac ten reportaz , ale chyba jak wielka nedza panuje w naszym kraju.
W krajach takich jak Austria czy Szwajcaria co druga wieś tak wyglada jak Kleszczow...
co do tego co napisal zly_wrecz_okropny ... takich jak ty wszystkich bym ZUTYLIZOWAL! banda tępakow ciszacych sie z demokracji i tego , ze sobie moga zaklosowac na donka , bo znaja jeszcze tylko kaczynskiego , a donek sie lepiej prezentuje. Taki debil jeden z drugim nie rozumieja , ze cala polska scena polityczna to jedno wielkie socjalistyczne gowno. Nie postaraja sie nawet poczytac programow , zeby zrozumiec , ze lewica niewiele rozni sie od "prawicy" , a jesli chodzi o sama gospodarke to praktycznie nie roznia sie w ogole. obecny system doprowadzi Polske do ruiny...

tylko czekam , az ktos mi napisze " chyba za duzo nasluchales sie korwina" zeby pokazac jak to zajebiscie potrafi dogadac ...



Za dużo nasłuchałeś się jełopów;D

Reportaż pokazał jedno że to nie tusk decyduje o twojej zamożności tylko wójt gminy. Ten z biedniejszej wsi rozłożył ręce i powiedział nie mam pieniędzy, nosz k***a proste. Nie ma kasy więc wypie**alajcie. Od tego ten jełop jest aby kasę znaleźć, to do jego zadań należy pozyskiwanie inwestorów. Zwróćcie uwagę ile gmin się zgłasza jak są planowane jakieś inwestycje. Garstka i w praktycznie niezmienionym składzie.

U nas w kraju jest utarte że musimy głosować na znajomego znajomego bo to znajomy znajomego. Ci którzy naprawdę chcą zmienić ten kraj przegrywają z ziomkostwem.

Zl...........ny

2013-05-14, 19:52
MISIEQM1 napisał/a:

Koleżko Zly_wrecz_okropny, szkoda słów na osoby twojego pokroju. Chciałbym zgłębić twoją wiedzę na temat działań w gospodarce wewnętrznej i zewnętrznej danego obszaru, sugerując się wiekiem z postu sądzę, że jesteś pewnie na 2 roku politologi albo stosunków międzynarodowych za, które płaci mama i tata. <dalsza część pie**olenia>Tylko nie wyjeżdżaj z Wałęsą itp.. bo gdyby to było 2 lata wcześniej nikt by nawet nie usłyszał o strajkach w stoczniach.



Studiuję na politechnice wrocławskiej na 3 roku, więc nie pykło misiu, to raz. Wałęsa to SBek więc siłą rzeczy odpada. Według mnie jedyny rząd jako tako był za Kaczyńskich, tyle że przez nasz gówniany system wyborczy, musieli się łączyć z padlinami pokroju LPR, już nie mówiąc że bydło z Polandii tańczyło jak im TVN grał i co by nie zrobili to źle. PO to wiadomo, zbieranina złodzieji pod przywódctwem nieudolnego historyka... Tak w ogóle barany potrzebowały kilku lat, żeby ogarnąć czym PO i Tusk jest, więc jak w tym kraju ma być lepiej :facepalm:

orzeszwmorde

2013-05-14, 20:05
wudun napisał/a:

to nie tusk decyduje o twojej zamożności tylko wójt gminy


Może i trochę wójta wina bo "niezaradny" ale z pustego to i Salomon nie naleje..
...politycy w naszym kraju to jak kosz zgniłych jabłek, wrzuć jedno zdrowe to też zgnije.
Nie zrobiliśmy porządku w 90 roku to się elita dogadała i mamy efekty...
...łatwiej było wszystko "sprywatyzować", niech prywaciarze nabijają budżet, po co ŻĄD ma się urabiać po pachy.
Gospodarki w Polsce nie da się już odbudować a niestety tylko od jej poziomu zależy jak żyjemy....i to właśnie widać na filmie.
Dochodowe firmy to i gmina-kraj bogaty.

krz2

2013-05-14, 20:08
Porównajcie sobie taki Kleszczów i Sosnowiec.

vajron

2013-05-14, 21:39
tigerqaz napisał/a:

już nawet dzieci 8-letnie mówią jaki to Tusk jest zajebisty i nietykalny. Kto im zrobił pranie mózgu k***a???
"Wszyscy to ch*je i złodzieje " to nie jest zasada... To jest k***a fakt.



Na sadolu nie wolno NIC dobrego o PO powiedzieć po od razu jesteś zmanipulowanym przez tvn lewakiem. Nawet jednej rzeczy, którą Tusk dobrze zrobił. A spróbuj coś złego na któregoś PiSiora powiedzieć, albo na katola...Od razu Cię zlinczują więc co Ty mi tu pie**olisz zjebie...

Sadol mekka katoli z pisu, internetowa bojówka prawdziwych polaków...

Majsterek12

2013-05-14, 22:03
Polkowice też są takie bogate, tylko mają 5 razy więcej ludności i dlatego tego tak nie widać.

tigerqaz

2013-05-14, 22:44
vajron napisał/a:



Na sadolu nie wolno NIC dobrego o PO powiedzieć po od razu jesteś zmanipulowanym przez tvn lewakiem. Nawet jednej rzeczy, którą Tusk dobrze zrobił. A spróbuj coś złego na któregoś PiSiora powiedzieć, albo na katola...Od razu Cię zlinczują więc co Ty mi tu pie**olisz zjebie...

Sadol mekka katoli z pisu, internetowa bojówka prawdziwych polaków...



O k***a następny doświadczony się znalazł, rocznik 92 się odezwał łe he he. Od zjebów to ty se możesz przezywać swoich ziomeczków o ile ich masz bo z takim rozumowaniem daleko nie zajdziesz...
Nikogo od lewaków nigdy nie przezywałem ani od katoli bo jestem człowiekiem tolerancyjnym i mam swoją kulturę wobec drugiego człowieka (w przeciwieństwie do Ciebie).
W dupie mam tvn-y i inne stacje tv. Rzadko w ogóle oglądam telewizję gdyż ktoś musi na rodzinę zarabiać w tym kraju i nie mam czasu na tv. Widać od rocznika 90 wzwyż to już tylko co trzeci myśli racjonalnie i dla nich szacunek. PO, PiS, i te inne partie mam głęboko w... Nie głosuję nigdy na nikogo z liderów i mam satysfakcję że, ani nie jestem winien złego wyboru ani sytuacji w kraju. Nie będę pluł sobie w brodę bo to nie ja wybrałem tych złodziei i chamów którzy nie wiedzą w którym roku był Chrzest Polski.

vajron

2013-05-16, 00:54
Weź k***a ...

tigerqaz

2013-05-17, 22:38
vajron napisał/a:

Weź k***a ...



...???

Zażyło?

Co boisz się kolejnego warna i nie dokończysz? Odważny jesteś jak każdy cwaniak w necie widzę.
Pan kozak, a jak przychodzi co do czego to strach po gaciach zapie**ala.
Już lepiej się nie wypowiadaj bo piwek i tak nie zarobisz za te tępe teksty. :idzwch*j: