18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ThunderZ

2015-05-22, 12:41
nutka w 2:20 ?

masterwow

2015-05-22, 12:49
strach wyjść z chaty... debile, debile wszędzie

wojniz2

2015-05-22, 12:54
@Sonal, przecież nowe przepisy nie mają tego na celu...

zoob3r3k

2015-05-22, 13:26
wyprzedzanie w 4:10 mnie rozj***ło...

OstrySadol

2015-05-22, 13:42
temu na końcu powinni odciąć nogę za takie coś

nepster

2015-05-22, 13:46
Ten kwiatek w 0:50 mnie rozj***ł

sliqe

2015-05-22, 13:52
0:57 normalnie wzor bycia p*zda na drodze. Zjezdza do prawej zeby w lewo skrecic! Mialem podobna sytuacje jak mi kolezka kamazem tak zajechal, fartownie ze wolno jechalem bo pewnie posta bym dzisiaj nie byl w stanie napisac.

Prawko bym dla takich dla zasady zabieral , moze by przemyslenia daly cos.

ja...........vv

2015-05-22, 14:06
sliqe napisał/a:

0:57 normalnie wzor bycia p*zda na drodze. Zjezdza do prawej zeby w lewo skrecic! Mialem podobna sytuacje jak mi kolezka kamazem tak zajechal, fartownie ze wolno jechalem bo pewnie posta bym dzisiaj nie byl w stanie napisac.

Prawko bym dla takich dla zasady zabieral , moze by przemyslenia daly cos.


dodatkowo to ja tam kierunku nie słyszę. może mikrofon źle zbiera albo ma strasznie cichy ten kierunkowskaz tzn to pykanie, ale zdaje mi się, że odj***ł taki manewr i to bez kierunku :idzwch*j:

devonisch

2015-05-22, 14:13
Polacy nie gęsi i swój język mają:
o k***a stój,
k***a rower wypadł,
bożeeee, kurrrrrrrrwaaaa,
przypie**oli? patrz ale zaj***ł,
oooo k***a,

okrężnica

2015-05-22, 14:14
ja41vv napisał/a:


dodatkowo to ja tam kierunku nie słyszę. może mikrofon źle zbiera albo ma strasznie cichy ten kierunkowskaz tzn to pykanie, ale zdaje mi się, że odj***ł taki manewr i to bez kierunku :idzwch*j:



Dokładnie, aż 3 razy przewijałem żeby sie wsłuchać i nic. Zwalniał w cholere wcześnie, bierze jakieś dziwne zamachy a potem sie dziwi, że ktoś go wyprzedzał jak kierunku nie wrzucił. W ogóle dla wszystkich, którzy używają hamulców przed kierunkiem powinna być kara śmierci. NAJPIERW SIE SYGNALIZUJE ZAMIAR A POTEM SIE WYKONUJE MANEWR. Skąd inaczej mam k***a wiedzieć czy gość zwalnia bo oblał się kawą czy będzie skręcał. W jednym wypadku moge go wyprzedzić, w drugim skutki będą jak na filmiku.

xinoqe

2015-05-22, 14:22
@slique @ja41vv -0:57 Nie wyprzedzamy na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych!!! + prędkość miał całkiem sporą. Więc p*zdą to jest kierowca czerwonego i do tego głupią. I nie ma znaczenia czy sobie zjechał do prawej lewej itp. Należało dostosować prędkość do warunków jazdy i zachować szczególną ostrożność i przede wszystkim NIE WYPRZEDZAĆ NA SKRZYŻOWANIU ORAZ PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH !!!!!!!

eMJay8086

2015-05-22, 14:24
@up
Wyprzedzał.
Właśnie.
Na skrzyżowaniu. I o ruchu niekierowanym.

Nawet jak cieć nie wrzucił kierunku to miejsce do wyprzedzania niezbyt dobre.

To miało być 2xup, @okrężnica

kokos_123

2015-05-22, 14:30
jaxx_xd napisał/a:

3:31 Szeryf j***ny "na stopie się nie zatrzymał". Typowy Janusz z wąsem, którego cieszy podpie**alanie innych



Nie przyszło ci do głowy, że to jest prawdopodobnie instruktor ( można wywnioskować, bo kobieta prowadzi i jeszcze o winę, i o drogę pyta ), dlatego zwraca na to uwagę, aby kursanci nie popełniali takich błędów.

I nie szeryf j***ny, bo przejechanie o tak na stopie jest dość niebezpieczne dla kierowców, i trzeba to tępić. Gdyby nie było niebezpiecznie, to stał by tam zwykły znak ustąp pierwszeństwa.

Tak samo na zielonej strzałce, prawda jest taka, ze na większości nie trzeba się zatrzymywać, ale są tez niebezpieczne skrzyżowania, z ograniczona widocznością i przejazdami rowerowymi.

Ps. Moim zdaniem większa p*zda jest koleś w niebieskim wehikule z następnego filmiku 3:58, uratował go refleks obydwu kierowców.

Black Snake

2015-05-22, 15:00
Mi dziś suka 50 letnia się pluła, że jej drogę zajechałem. Pita głupia skręcała w prawo, a ja w lewo. Tyle, że k***a ona ustąp miała, a ja nie. I c**a jeszcze puścić mnie nie chciała, a na skrzyżowaniu podjechała i się pluła. Jak zacząłem japę na nią drzeć to odwróciła łeb. j***ne szmaty.

vihura

2015-05-22, 15:08
Pan ze skody 04:32 - mistrz braku mózgu .. hamulce w podłoge i prosto w autobus a wystarczyło k***a puscic hamulce i go ominać ... k***a witki opadają