18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #187

Polskie_Drogi • 2021-03-19, 15:52
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


Halman

2021-03-19, 15:59
Polskie_Drogi napisał/a:

To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.



tu juz wszyscy wszystko umieją, żegnam żeby nie napisać inaczej,,,

mygyry

2021-03-19, 16:11
Przynajmniej są jakieś dzwony a nie to co w tej zj***nej kompilacji "polscy kierowcy"

banerr

2021-03-19, 16:30
Sami k***a mistrzowie prostej. Zakręt, rondo i już wielki problem.

Ziomee22

2021-03-19, 17:00
k***a chyba pierwszy raz ( 0.54) w życiu babka miała rację i podpowiadała za mocno jak zaj***ł w kontrę później był już rów :D

Hollow_Man

2021-03-19, 17:08
oglądam te kompilacje tylko wtedy jak mam małe ciśnienie bo tak to mi się nie chce niepotrzebnie wk***iać.

raynar

2021-03-19, 18:05
Nie dość że kaleka(?) z pierwszego filmiku, to jeszcze kuśtyka na czerwonym.

NiemiecWaszPan

2021-03-19, 18:23
Połowa z tych wypadków to zwykłe niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych na ulicy.

Kolizja z 3:55 jest dość ciekawa. Kto był winny w tym przypadku? W sumie obydwa samochody (nagrywający i samochód przed nim) zmieniały pas na lewy. Jakiś znaffca przepisów drogowych się wypowie?

robsonx79

2021-03-19, 18:51
NiemiecWaszPan napisał/a:

Połowa z tych wypadków to zwykłe niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych na ulicy.
Kolizja z 3:55 jest dość ciekawa. Kto był winny w tym przypadku? W sumie obydwa samochody (nagrywający i samochód przed nim) zmieniały pas na lewy. Jakiś znaffca przepisów drogowych się wypowie?



Gdyby nagrywający jechał 50 km/h to by wyhamował. Oba pojazdy zmieniły pas równocześnie. Gdyby nagrywający jechał wolniej, a dzoszłoby do kolizji, to mógłby udowadniać że mu zajechano pas.

essek

2021-03-19, 19:57
3:55 po prostu h*j nagrywający - wpie**olić się na lewy i przyśpieszyć nie zważając na kolesia na prawym. typowa qrwa polska

juderaus

2021-03-19, 20:24
Ziomee22 napisał/a:

k***a chyba pierwszy raz ( 0.54) w życiu babka miała rację i podpowiadała za mocno jak zaj***ł w kontrę później był już rów



Lesz jak ja pie**ole. Prawie go miał ale jeszcze doj***ł fajerą ch*j wie po co.

Mirek19850509

2021-03-19, 23:55
Wszystkie przypadki nie dostosowanie prędkości do warunków ,nie ustępowanie pierwszeństwa ,i ja h*ju dam gazu żeby mieć pierwszeństwo,i ostatni typ ludzi ,tacy co wjadą bo mają pierwszeństwo mimo że widzą że inny nie wychamuje ,ale h*j ja nie wcisne hamulca bo mom pierwszeństwo,i h*j ,a wieloletni kierowcy widzą że na Powązkach to co drugi mial pierwszeństwo,więc czasem dla swojego dobra ,wciśnijcie hamulec i niech się debil co wymusza rozwali ale nie z wami,a z drugim zjebem co wymusza ,szerokości sadole :-| :mrgreen: :-? :-( :mrgreen:

St...........on

2021-03-20, 00:02
Halman napisał/a:

tu juz wszyscy wszystko umieją, żegnam żeby nie napisać inaczej,,,



ch*ja umieją i nie jestes u siebie ,żeby mówic co kto ma robić. Jak zrobisz sobie stronkę, portal to sobie będziesz tam gwiazdorzył.

aronio

2021-03-20, 01:39
NiemiecWaszPan napisał/a:

Połowa z tych wypadków to zwykłe niedostosowanie prędkości do warunków pogodowych na ulicy.
Kolizja z 3:55 jest dość ciekawa. Kto był winny w tym przypadku? W sumie obydwa samochody (nagrywający i samochód przed nim) zmieniały pas na lewy. Jakiś znaffca przepisów drogowych się wypowie?



Art. 24. [Wyprzedzanie]
1. Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
1) ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;
2) kierujący, jadący za nim, nie rozpoczął wyprzedzania;
3) kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

na podstawie tego fragmentu filmu współwina